Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o nadanie obywatelstwa

Wniosek o obywatelstwo sarmackie składa się w nowym wątku
Przed złożeniem wniosku o obywatelstwo przeczytaj uważnie poradnik. Pamiętaj o konieczności (1) ustawienia sobie podpisu (2) oraz awatara na Forum Centralnym (3) i w serwisie internetowym Księstwa Sarmacji.

Wniosek o nadanie obywatelstwa

Postprzez lukaszkwiatkowski 4 kwi 2019, o 22:41

Wasza Książęca Mość,

Ja, Łukasz Kwiatkowski składam na ręce Waszej Wysokości wniosek o nadanie obywatelstwa.
Będzie to dla mnie duma móc reprezentować piękno myśli przewodniej Sarmacji.

Niżej podpisany,

Łukasz Kwiatkowski.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.
Łukasz Kwiatkowski,wierny Kościoła Diucxzej Wiary lingwista, astronom, miłośnik komunikacji miejskiej,
Kościół Diuczej Wiary

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa

Postprzez Helwetyk 5 kwi 2019, o 13:29

Szanowny Panie!

Z radością, mając na uwadze Pański staż, nadałbym Panu obywatelstwo sarmackie. Niestety, zgodnie z przepisami Ustawy o obywatelstwie sarmackim, „można nadać obywatelstwo mieszkańcowi, który […] jako obywatel, spełniałby połowę kryterium określonego w art. 5 ust. 1” — to jest w okresie ostatnich 30 dni zamieścił wypowiedzi w formie artykułów lub komentarzy w serwisie internetowym Księstwa Sarmacji, w jawnych działach Forum Centralnego albo na czacie Discord, których suma wag jest nie mniejsza niż 10:

1. Wagę równą 3 za każdą wypowiedź w formie artykułu, nieukrytego przez Prefekturę oraz nie wyróżnionego tytułem „Artykułu na Medal”.
  2. Wagę równą 5 za każdą wypowiedź w formie artykułu, nieukrytego przez Prefekturę oraz wyróżnionego tytułem „Artykułu na Medal”.
  3. Wagę równą 1 za każdą wypowiedź w formie komentarza lub postu w jawnych działach Forum Centralnego który otrzymał mniej niż 3 serca.
  4. Wagę równą 2 za każdą wypowiedź w formie komentarza lub postu w jawnych działach Forum Centralnego który otrzymał conajmniej 3 serca.
  5. Wagę równą 1/4 za dowolną niezerową ilość wypowiedzi na kanałach publicznych serwera „Księstwo Sarmacji” czatu Discord.
  6. Wagę równą 1/4 za każdą wypowiedź w formie ćwirka.

Z tego miejsca gorąco zachęcam do zamieszczenia jeszcze — na przykład — dziewięciu wypowiedzi na forum lub komentarzy w serwisie internetowym Księstwa Sarmacji. Jest jeszcze spora szansa na to, że zdąży Pan wziąć udział w nadchodzących wyborach.

Łączę wyrazy szacunku,

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Helwetyk
Kościół Diuczej Wiary

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa

Postprzez Piotr III Łukasz 9 kwi 2019, o 08:57

Szanowny Panie,

z powodu niespełniania przesłanek ustawowych a także braku aktywności po wskazaniu przez Jego Książęcą Wysokość Regenta właściwej drogi, z prawdziwą przykrością jesteśmy zmuszeni postępowanie zamknąć a wniosek odrzucić.

(—) Piotr III Łukasz
Książę Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Książę Sarmacji
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Trybunał Koronny
Królestwo Baridasu
Królestwo Hasselandu
Konsulat Sclavinii

Powrót do Wnioski związane z obywatelstwem