Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Obywatelstwo dla obywateli Bialenii

Wniosek o obywatelstwo sarmackie składa się w nowym wątku

Moderator: Prezydium Dworu Książęcego

Przed złożeniem wniosku o obywatelstwo przeczytaj uważnie poradnik. Pamiętaj o konieczności (1) ustawienia sobie podpisu (2) oraz awatara na Forum Centralnym (3) i w serwisie internetowym Księstwa Sarmacji.

Re: Obywatelstwo dla obywateli Bialenii

Postprzez Konrad Jakub 5 paź 2018, o 14:34

Dziękuję za powyższe wyjaśnienie.

Myślę, że wobec takiego obrotu sprawy, z większym zrozumieniem zostanie odebrane moje, jak się okazuje słuszne, czepialstwo.

Poprzednie nadania obywatelstw z tego co widzę zostały przeprowadzone w sposób prawidłowy.

Co do wniosku p. Sapiehy jestem zmuszony go odrzucić i nie nadawać obywatelstwa, stwierdzając przy tym, że złożenie przysięgi nie było skuteczne i nie wywołuje skutków prawnych w postaci nadania obywatelstwa sarmackiego. Uprzejmie zapraszam do złożenia wniosku w trybie zwykłym.
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc.
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny

Postprzez Jan Sapieha 8 paź 2018, o 20:04

Antoni napisał(a):
Drogi Janku,

powinieneś złożyć wniosek o obywatelstwo w regularnym trybie, a następnie dołączyć do naszego społeczeństwa, jeżeli zechciałbyś działać z nami.

Niezwłocznie dopełnię resztę formalności.
Janek Sapieha
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Jan Sapieha
Republika Bialeńska

Postprzez Konrad Jakub 11 paź 2018, o 14:56

W związku z upłynięciem 14 dni od chwili wejścia umowy w życie, upłynął termin na uzyskanie przez Bialeńczyków obywatelstwa sarmackiego na specjalnych warunkach. Wątek więc zamykam.
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny

Poprzednia strona

Powrót do Wnioski związane z obywatelstwem