Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o nadanie obywatelstwa

Wniosek o obywatelstwo sarmackie składa się w nowym wątku

Moderator: Prezydium Dworu Książęcego

Przed złożeniem wniosku o obywatelstwo przeczytaj uważnie poradnik. Pamiętaj o konieczności (1) ustawienia sobie podpisu (2) oraz awatara na Forum Centralnym (3) i w serwisie internetowym Księstwa Sarmacji.

Wniosek o nadanie obywatelstwa

Postprzez kubix321 12 wrz 2018, o 17:38

Wasza Książęca Mość,

ja, James McCaskey, legitymujący się paszportem o numerze AG832, zamieszkały w mieście Eldorat, wnioskuję o nadanie mi obywatelstwa Księstwa Sarmacji. Zaświadczam, iż nie mam obywatelstwa innych mikronacji i nigdy wcześniej nie składałem wniosku o obywatelstwo Księstwa Sarmacji. Swój wniosek motywuję tym, że od samego początku pobytu tutaj działam jako poeta i swą działalność zamierzam kontynuować. Nadanie obywatelstwa otworzyłoby mi bramy do działalności politycznej, którą także planuję.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mego wniosku,
z poważaniem,
James McCaskey.
James McCaskey, wierny mieszkaniec Konsulatu Sclavinii
Konsulat Sclavinii

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa

Postprzez RCA 14 wrz 2018, o 16:21

Szanowny Panie Jamesie.

Bardzo się cieszę, że zdecydował się Pan na wystąpienie z wnioskiem o obywatelstwo. Dlatego z ogromną przyjemnością ogłaszamy, iż zdecydowaliśmy się ogłosić zamiar nadania obywatelstwa sarmackiego Waszej osobie. Aby woli naszej stało się zadość, w trybie art. 3 ust. 4 Ustawy o obywatelstwie zobowiązujemy Was do złożenia w niniejszym wątku przysięgi obywatelskiej, której rota została art. 4 wspomnianej ustawy.

Gdy to nastąpi z radością nadamy wspomniane obywatelstwo.

(—) Robert Fryderyk
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, etc. etc.

Skontaktuj się z Księciem Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez kubix321 14 wrz 2018, o 19:27

Wasza Książęca Mość,

przysięgam, że jako obywatel sarmacki, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; że będę wspierał Konstytucję i prawa Księstwa Sarmacji oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; oraz że będę wspierał Księstwo Sarmacji ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać.

Z poważaniem, James McCaskey
James McCaskey, wierny mieszkaniec Konsulatu Sclavinii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii

Postprzez RCA 17 wrz 2018, o 16:46

Uprzejmie informuję, iż obywatelstwo zostało nadane. Przepraszam, że musiał Pan czekać.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, etc. etc.

Skontaktuj się z Księciem Sarmacji
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Powrót do Wnioski związane z obywatelstwem