Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o nadanie obywatelstwa

Moderator: Prezydium Dworu Książęcego

Wniosek o nadanie obywatelstwa

Postprzez Michał 10 mar 2018, o 11:12

Eldorat, spisano dnia 10 marca 2018 roku

Jego Książęca Mość
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji

Wasza Książęca Mość,

za namową Jego Książęcej Wysokości Helwetyka Romańskiego postanowiłem ponownie wnieść o nadanie obywatelstwa Księstwa Sarmacji. Utraciłem je wraz z dniem 17 listopada 2017 roku w wyniku zrzeczenia, którego to dokonałem z racji objęcia niezezwalającej na posiadanie podwójnego obywatelstwa funkcji w Królestwie Dreamlandu, nie zaś ze złej woli. W chwili obecnej uznaję za korzystne dla moich interesów odnowienie tej więzi, która pozwoli mi na zajmowanie funkcji publicznych i działanie w większej mierze niż dotychczas. Ufam, że przyjdzie to z korzyścią dla struktur Księstwa Sarmacji i przyczyni się do wzrostu aktywności, jako, że nie zwykłem stosować w działaniu półśrodków i leniuchować.

W Księstwie Sarmacji pragnę zająć się publicystyką w ramach starego, zamordystycznego Ordo Sclaviniae, niezdefiniowaną jeszcze działalnością Błękitnego Frontu i rozwojem struktur Stowarzyszenia Błękitnej Łuny. Pragnę podjąć pewną współpracę w ramach klaryfikacji historii Sclavinii z jednym z Ojców Założycieli, jeżeli wyrazi taką chęć, a oprócz tego mam zamiar udzielać się szeroko na każdym polu.

Podpisano niniejszym

/—/ Emil Potocki y Bahamonde
Ojciec Założyciel Sclavinii, etc.
/—/ Michał Pséftis, daw. Bryennios.
Więzień Jego Książęcej Mości

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa

Postprzez RCA 11 mar 2018, o 15:59

Ogłaszam zamiar nadania obywatelstwa sarmackiego, jeśli właśnie to obywatelstwo chce Pan otrzymać. Stosownie do przepisów Ustawy o obywatelstwie sarmackim, przysięgę obywatelską należy złożyć w terminie 7 dni w niniejszym wątku, według następującej roty:

Przysięgam, że jako obywatel sarmacki, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; że będę wspierał Konstytucję i prawa Księstwa Sarmacji oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; oraz że będę wspierał Księstwo Sarmacji ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać.

Przysięgę obywatelską można złożyć z dodaniem formuły religijnej.
Robert Fryderyk
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Michał 11 mar 2018, o 16:00

Przysięgam, że jako obywatel asarmacki, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; że będę wspierał Konstytucję i prawa Księstwa Sarmacji oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; oraz że będę wspierał Księstwo Sarmacji ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać. Tak mi dopomóż Bóg.

Postprzez Michał 11 mar 2018, o 16:01

W czasie kopiowanie zdarzyła mi się literówka. obywatel sarmacki*, naturalnie, nie asarmacki.

Postprzez RCA 12 mar 2018, o 09:32

Poważany Panie,

z radością informuję o nadaniu obywatelstwa Księstwa Sarmacji.

Życzę sukcesów i aktywności. W razie pytań, wątpliwości czy jakiejś potrzeby serdecznie zapraszam. Jestem dostępny w każdej chwili.

Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Robert Fryderyk
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Guedes de Lima 12 mar 2018, o 13:20

Emil, moje gratulacje!
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Powrót do Rozpatrzone wnioski o obywatelstwo