Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

IRC #teutonia

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

IRC #teutonia

Postprzez Albert 25 sie 2014, o 14:27

WPRD! Witam!

Nasz kanał IRC #teutonia w ostatnich dniach tętni życiem bardziej niż kiedykolwiek odkąd pamiętam. Jest to miejsce wolne od dyktatury, gdzie nie ściga się za pojedyncze wulgaryzmy, czy skróty od nich.

W związku z aktywnością na naszym kanale, o której zwiększeniu wspominałem wyżej, oraz z nadchodzącą koronacją Mateusza Wilhelma na Króla Teutonii, wskazane byłoby powołanie stosownego samorządu naszego IRCa oraz opracowanie Regulaminu, według którego wybrani w demokratycznym głosowaniu operatorzy, jak i użytkownicy #teutonia musieliby postępować. Wyrażam, rzecz jasna, chęć zorganizowania powyższych wyborów, jak i stworzenia, przy udziale Was, Teutończyków, odpowiedniego Regulaminu.

Zbliżając się do końca tego wstępu do, mam nadzieję, interesującej debaty, mam do was dwa pytania:
  1. Zgadzacie się z taką linią postępowania ws. naszego kanału? Zastrzeżenia, pytania? Piszcie, śmiało!
  2. Macie jakieś pomysły odnośnie nazwy naszego "Samorządu IRCa"? Z pewnością wymyślicie coś wyjątkowego, teutońskiego :)
Serdecznie zapraszam na nasz kanał IRC #teutonia! Aby porozmawiać w miłej, luźnej atmosferze kliknijcie tutaj.
(–) Albert diuk Felimi-Liderski
Królestwo Teutonii

Re: IRC #teutonia

Postprzez Roland 25 sie 2014, o 15:30

Co do punktu 1. Moim zdaniem wskazane by było by jakoś skatalogować działania naszego samorządnego kanału IRC w subdziale na forum "Życie Teutonii". Po pierwsze, nie będziemy zaśmiecać, po drugie, wszystko będzie ładnie zebrane w jednym miejscu.

Co do punktu 2. "Loża Ircowiczów Teutońskich", "Teutońska Inkwizycja", "Samorząd Wolnego Czata". :D
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Dwór Jego Książęcej Mości
Konsulat Sclavinii

Postprzez Kwazi 25 sie 2014, o 15:36

W ogóle nad KT od bardzo dawna wisi w powietrzu temat ustawy o porządku publicznym. Taka ustawa mogłaby pełnić rolę zbioru regulaminów naszych miejsc publicznych, w tym kanału IRC.
Kristof Stanislau Mihael Kvazi (T0005)
NIE Jaśnie Oświecony
Królestwo Teutonii

Postprzez mtk 25 sie 2014, o 16:06

Owszem taki zbiór regulaminów przydał by sie nam, warto było by określić co gdzie można tak na wszelki wypadek gdyby ktoś chciał pisać tam gdzie wyjątkowo mocno nie trzeba :D
--
hr. Mateusz Wilhelm I
Król Senior Teutonii

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Vladimir 26 sie 2014, o 06:27

Jakaś ciekawa nazwa dla naszego ircowego samorządu hm... Ścisła Obserwa (jest to nazwa autentyczna, jednej z pruskich, dawnych, regularnych lóż, bodaj porządku angielskiego).
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
rex sepulcrorum,
palatyn Lichtensteinu,
baronet Królestwa Nowej Teutonii,
arcysenator Złotego Grodu i Teutonii,
diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Rihanna 26 sie 2014, o 08:17

Loża Szyderców :DD
Rihanna dssa Aureliuš-Sedrovski

Rektor Akademii Sclavińskiej
Dziekan Wydziału Nauk Nowych - Scientes Liberales w Akademii Sclavińskiej im. Stanisława Gertalda
Niezależna i niepoprawna dziennikarka
Właściciel Pulsu Sarmatów
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez Helwetyk 26 sie 2014, o 08:39

Kwazi napisał(a):W ogóle nad KT od bardzo dawna wisi w powietrzu temat ustawy o porządku publicznym. Taka ustawa mogłaby pełnić rolę zbioru regulaminów naszych miejsc publicznych, w tym kanału IRC.

O, tutaj jest dobry gotowiec: http://prawo.sarmacja.org/akt,6026.html.
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański, Marszałek Koronny,
były funkcjonariusz publiczny
Konsulat Sclavinii
Kościół Diuczej Wiary
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Rihanna 26 sie 2014, o 08:47

Helwetyk napisał(a):
Kwazi napisał(a):W ogóle nad KT od bardzo dawna wisi w powietrzu temat ustawy o porządku publicznym. Taka ustawa mogłaby pełnić rolę zbioru regulaminów naszych miejsc publicznych, w tym kanału IRC.

O, tutaj jest dobry gotowiec: http://prawo.sarmacja.org/akt,6026.html.

Zacny żart!
Rihanna dssa Aureliuš-Sedrovski

Rektor Akademii Sclavińskiej
Dziekan Wydziału Nauk Nowych - Scientes Liberales w Akademii Sclavińskiej im. Stanisława Gertalda
Niezależna i niepoprawna dziennikarka
Właściciel Pulsu Sarmatów
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez Kwazi 26 sie 2014, o 11:11

Helwetyk napisał(a):O, tutaj jest dobry gotowiec: http://prawo.sarmacja.org/akt,6026.html.

Takie ciepłe kluseczki mnie nie interesują.

Ja myślę o standardach z czasów panowania JCW Jakoba. Niech wróci płacz i zgrzytanie zębów!
Kristof Stanislau Mihael Kvazi (T0005)
NIE Jaśnie Oświecony
Królestwo Teutonii

Postprzez Helwetyk 26 sie 2014, o 11:14

Kwazi napisał(a):Ja myślę o standardach z czasów panowania JCW Jakoba. Niech wróci płacz i zgrzytanie zębów!

Jeżeli masz na myśli te standardy: http://prawo.sarmacja.org/akt,119.html, odliczam dni do #teutonii2. ;-)
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański, Marszałek Koronny,
były funkcjonariusz publiczny
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii
Kościół Diuczej Wiary
Naczelna Izba Architektury

Następna strona

Powrót do Archiwum