Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

WMR - Rajd Teutonii - OS 4/4 Rantochia

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

WMR - Rajd Teutonii - OS 4/4 Rantochia

Postprzez Troy 26 mar 2010, o 10:18

Wirtualne Mistrzostwa Rajdowe przypominają, że już w niedzielę odbędzie się czwarty odcinek Rajdu Teutonii. To ostatni etap teutońskiego Rajdu. Wyścig zaczyna się w połowie szczytu Rarogu i można w zasadzie podzielić go na dwa fragmenty. Pełen serpentyn i emocji zjazd do podnóża wulkanu, a następnie znacznie prostszy przejazd przez staroteutońskie winnice. Etap kończy się na placu Centralnym dzielnicy Rantochia.

Dziewiętnastu kierowców pozostaje w Rajdzie. Aktualnie w klasyfikacji prowadzi Kowalewski przed Lepiszczem i Avatarem, ale wszystko się jeszcze może wydarzyć!

12 kierowców zgłosiło do tej pory ustawienia samochodów. Brak zgłoszenia ustawienia skutkował będzie wycofaniem kierowcy z Rajdu.

Wszystkich chętnych do udziału w Rajdach zapraszam do rejestracji http://www.curiasarmatica.org/WMR/
Kolejnym Rajdem, w którym będą mogli wziąć udział nowi zawodnicy będzie Rajd Gellonii. Pierwszy OS tego Rajdu zostanie rozegrany 4 kwietnia. Wszyscy kierowcy, którzy podadzą przy rejestracji prawidłowy adres email otrzymają na skrzynkę przypomnienie o Rajdzie (tutaj zwracam uwagę na okresowe przeglądanie folderu SPAM, gdyż nie wszystkie serwery pocztowe identyfikują serwer Rajdów jako przyjazny :) W razie znalezienia naszej informacji w folderze SPAM należy upewnić się, że zaznaczyło się iż ten list spamem nie jest, da to nadzieję że w przyszłości będą pojawiać się w inboxie ;) ).

Wszystkie niejasności chętnie wyjaśnię tu bądź na priv: diuk@kowalczykowski.net.
diuk de Miria
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: WMR - Rajd Teutonii - OS 4/4 Rantochia

Postprzez Troy 28 mar 2010, o 10:13

Gratuluję triumfatorowi OS w Rantochii, czternastu kierowcom, którzy ukończyli Rajd Teutonii oraz oczywiście zdobywcy Pucharu Teutonii, którego chwilowo nie zdradzę by nie psuć radochy kierowcom :)

Ostatni odcinek specjalny Rajdu Teutonii odbył się bez najmniejszych problemów. Nawet zagrożony wyginięciem gatunek nie został rozjechany dzięki przytomności umysłu Leszka Żółtowskiego (element 16 na trasie)! Brawo, brawo! ;)

Dziś wieczorem podam pełną klasyfikację Rajdu Teutonii i oficjalnie ogłoszę kto został zdobywcą pucharu.
diuk de Miria
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 


Powrót do Sport i rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość