Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

WMR - Rajd Teutonii - OS 3/4 Srebrny Róg za nami!

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

WMR - Rajd Teutonii - OS 3/4 Srebrny Róg za nami!

Postprzez Troy 20 mar 2010, o 08:26

Wirtualne Mistrzostwa Rajdowe przypominają, że już jutro odbędzie się trzeci odcinek Rajdu Teutonii. Praktycznie rzecz biorąc trasa składa się z 3 fragmentów: fragmentu biegnącego przez żwirowe drogi leśne, fragmentu autostradowo-miejskiego oraz wieńczącego odcinek - fragmentu biegnącego przez malownicze okoliczne pola.

Dwudziestu kierowców pozostaje w Rajdzie, aktualnie w klasyfikacji prowadzi Lepiszcze przed Ziutkiem i Kowalewskim, ale wszystko się jeszcze może wydarzyć.

12 kierowców zgłosiło do tej pory ustawienia samochodów. Brak zgłoszenia ustawienia skutkował będzie wycofaniem kierowcy z Rajdu.

Wszystkich chętnych do udziału w Rajdach zapraszam do rejestracji http://www.curiasarmatica.org/WMR/
Kolejnym Rajdem, w którym będą mogli wziąć udział nowi zawodnicy będzie Rajd Gellonii. Pierwszy OS tego Rajdu zostanie rozegrany 4 kwietnia. Wszyscy kierowcy, którzy podadzą przy rejestracji prawidłowy adres email otrzymają na skrzynkę przypomnienie o Rajdzie.

Wszystkie niejasności chętnie wyjaśnię tu bądź na priv: diuk@kowalczykowski.net.

Tak więc odbył się trzeci odcinek specjalny Rajdu Teutonii. Nie obyło się oczywiście bez pewnych problemów, które zwłaszcza można było zaobserować na zakręcie oznaczonym jako element numer 16. Nie będę wrzucał wyników, ale chciałbym pogratulować wszystkim 19-stu kierowcom i życzyć szczęścia przed ostatnim, rozstrzygającym etapem w Rantochii.

Troy
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: WMR - Rajd Teutonii - OS 3/4 Srebrny Róg za nami!

Postprzez Helwetyk 21 mar 2010, o 14:33

No, coraz lepiej. ;-)
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Helwetyk 21 mar 2010, o 14:36

Piotr Mikołaj napisał(a):No, coraz lepiej. ;-)

Lecz… z formularza zniknęły (przynajmniej u mnie) skróty literowe do przepisania. Więc jakkolwiek opony sobie ustawię, to inne parametry już raczej nie bardzo.
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Troy 21 mar 2010, o 14:53

Najedz na gwiazdki, powinien sie pojawic opis. Stad moja poprzednia prosba zebys zrobil ikone ze znakiem zapytania lub litera i ;)
diuk de Miria

Postprzez Helwetyk 21 mar 2010, o 15:04

Troy napisał(a):Najedz na gwiazdki, powinien sie pojawic opis. Stad moja poprzednia prosba zebys zrobil ikone ze znakiem zapytania lub litera i ;)

Ależ bardzo proszę (daję jako załącznik na forum). :-)

Z tym, że na odcinku ergonomicznym proponuję listy rozwijane dla zawieszenia, opon i charakteru tak, że instrukcja w ogóle staje się zbędna.
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Cysosz Zenek 21 mar 2010, o 15:11

Przeszarżowałem ostatniego OSa. A byłem trzeci ...
ObrazekObrazekObrazekObrazek~~Ławica kaw. Żubrów h. Semafor~~ObrazekObrazekObrazekObrazek

Postprzez Troy 21 mar 2010, o 15:22

Piotr Mikołaj napisał(a):
Z tym, że na odcinku ergonomicznym proponuję listy rozwijane dla zawieszenia, opon i charakteru tak, że instrukcja w ogóle staje się zbędna.

No jasne, ale w tej chwili wiesz jak u mnie z czasem. Przez wakacje zrobie ostateczna wersje Rajdow, teraz to sa przedbiegi :)

Cysosz Zenek napisał(a):Przeszarżowałem ostatniego OSa. A byłem trzeci ...

A zdradzisz szerokiej publicznosci jak ustawiles charakter? :)
diuk de Miria

Postprzez Cysosz Zenek 21 mar 2010, o 15:36

Ustawiłem charakter na 5 (szalony), ale jak patrzyłem na statystyki to parę osób zrobiło więcej błędów ode mnie tak więc nie jest źle.
Do następnego OS już ustawiłem auto.
ObrazekObrazekObrazekObrazek~~Ławica kaw. Żubrów h. Semafor~~ObrazekObrazekObrazekObrazek

Postprzez Troy 21 mar 2010, o 15:46

Cysosz Zenek napisał(a):Ustawiłem charakter na 5 (szalony), ale jak patrzyłem na statystyki to parę osób zrobiło więcej błędów ode mnie tak więc nie jest źle.

Nie ma co ukrywac, ze szalona jazda moze skutkowac bledami :)
diuk de Miria

Postprzez Karolina 21 mar 2010, o 18:10

Przeszarżowałam, nie ma co. :shock:
Dwór Jego Książęcej Mości
Kościół Diuczej Wiary

Następna strona

Powrót do Sport i rozrywka