Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[SLF1] Sprawy organizacyjne, ogłoszenia

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

[SLF1] Sprawy organizacyjne, ogłoszenia

Postprzez OvS 29 paź 2017, o 10:40

Czołem.

Skoro już zostałem szefem ligi, to przekażę kilka spraw, które od jakiegoś czasu chodzą mi po głowie.

Ale najpierw: nowy sezon startuje 7 listopada. Zgodnie z ankietą, będą się odbywać 2 wyścigowy tygodniowo, we wtorek i sobotę.

Dodam też, że jest dużo wolnych miejsc, więc zapraszam do dołączenia do ligi.

Na koniec mam coś, co chciałbym obgadać. Otóż, liga została założona jako mikroświatowa, jednak przez brak ograniczeń zebrało się tam dużo ludzi spoza mikro. I tu pojawia się pytanie: czy jesteście za wyczyszczeniem ligi z takich userów i za ewentualnym nałożeniem hasła, udostępnianego tutaj?
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna

Re: [SLF1] Sprawy organizacyjne, ogłoszenia

Postprzez Hetman.Jack 29 paź 2017, o 10:42

Gdzie szukać bo bym chciał
Jack diuk von Horn
już nikt

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Michaelus 29 paź 2017, o 10:42

Myślę, że wprowadzenie ograniczeń będzie bardzo dobrym pomysłem. Bo takie dołączanie osób spoza mikroświatowego grona jednak psuje nieco zabawę. No i poprosimy o linki do ligi :)
Michał Michaelus - filatelista, sportowiec, gość z Mandragoratu
Obrazek

Postprzez OvS 29 paź 2017, o 11:56

https://igpmanager.com/app/p=league&id=30982

Osobiście też jestem za wywaleniem obcych, ale wolałem spytać, bo to mocno okroiłby liczbę osób w lidze.
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna

Postprzez Ludwik Tomović 29 paź 2017, o 13:10

Jestem za tym, abyśmy bawili się w swoim gronie :)
ObrazekObrazekObrazek

/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej

Postprzez Cudzoziemiec 1 29 paź 2017, o 13:25

Jak najbardziej! Nie dopatrzyłem tego w pierwszym sezonie, bo i chętnych gdzieś tam po drodze brakło.

I skorzystam z okazji: dziękuję, że objąłeś funkcję admina. To dla mnie ważne, gdyż nie chciałbym by ta inicjatywa odeszła w niepamięć. Ja zaś po prostu nie jestem w stanie ogarnąć jej na tyle na ile bym chciał. Cieszę się, że udało się to uruchomić, zadziałało, i są chętni do dalszej zabawy. Więc radość mam z tego powodu wielką. W lidze zostaję, i mimo, że końcówkę 1 sezonu odpuściłem to idę na praktyki do Ciebie i jadę z koksem w II sezon! :)

Dzięki Wam, że chcecie w to w ogóle grać!

Postprzez OvS 29 paź 2017, o 13:39

Okej, skoro taka jest wola ludu, robię czystki.

Sposoby na nią są dwa. Mogę wyrzucić wszystkich, a Bóg rozpozna swoich, ewentualnie zrobi się tak, że zaraz utworzę wątek na forum, do którego będzie wpisywać się swoje zespoły, a wszystkie inne wylecą.

Domyślam się, że drugi sposób bardziej się podoba, więc proszę o śledzenie sprawy i sprawne wpisywanie się.

Postprzez OvS 29 paź 2017, o 13:45

Postprzez Michaelus 29 paź 2017, o 15:56

OvS napisał(a):https://igpmanager.com/app/p=league&id=30982

Osobiście też jestem za wywaleniem obcych, ale wolałem spytać, bo to mocno okroiłby liczbę osób w lidze.

Pytanie co to znaczy "ograniczy". Bo w wyzszej lidze w najblizszym sezonie i tak pojedziemy tylko w 4. Niezaleznie ile osob dopisze sie na nizszy szczebel. Ale byloby fajnie gdyby tam bylo z 8-10 teamów.
Michał Michaelus - filatelista, sportowiec, gość z Mandragoratu
Obrazek

Postprzez OvS 29 paź 2017, o 16:08

W najniższej dywizji zostałyby 2 zespoły, tak na oko, z czego Surmeńskie Niedźwiedzie są nieaktywne. Tak więc potrzeba nam ludzi właśnie tam.

Następna strona

Powrót do Sport i rozrywka