Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

(SLP ) Wilki Auterra

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

(SLP ) Wilki Auterra

Postprzez Jacek Gmoh 6 sie 2017, o 22:50

W dniu wczorajszym zostałem menadżerem drużyny Wilków z Eriki.

Ten wątek będzie wątkiem informacyjnym, na temat działalności, oprócz niego będą po każdym meczu, lub przy ważnym wydarzeniu wydawane artykuły w których będę się odnosił bardziej szczegółowo do ostatnich meczy czy sytuacji klubu.

Oczywiście, zapraszam wszystkich do zadawania pytań. Jestem tutaj dla Państwa i zawsze chętnie na nie odpowiem. Stawiam na jak najbardziej profesjonalne podejście do sportu, a w tym przypadku do prowadzenia klubu.

W tym miejscu znajdziecie Państwo artykuł nr.1, w którym opisuje 1 mój mecz na ławce Wilków, oraz aktualną sytuacje w tabeli: http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/10308/0

Jacek Gmoh
Menadżer zespołu Wilki z Eriki
Obrazek

Re: (SLP ) Wilki z Eriki

Postprzez Karolina 6 sie 2017, o 22:57

To ja mam pytanie numer jeden ;) Gdzie leży miejscowość Erika?
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Jacek Gmoh 6 sie 2017, o 23:00

Karolina napisał(a):To ja mam pytanie numer jeden ;) Gdzie leży miejscowość Erika?

Pani Karolino, a jakby Pani pomogła mi odszukać gdzie znajdę tutaj mapy całej Sarmacji, to będę wdzięczny.

Bardzo prawdopodobnym jest, że w najbliższym czasie drużyna Wilków zostanie przeniesiona do innej miejscowości.
Obrazek

Postprzez Tadhg 7 sie 2017, o 07:14

Ja założyłem Wilki

Erika to miało być moje lenno w Sclavinii (jeżeli w ogóle do tego dojdę). Ale los się potoczyl i trudno było mi grać wilkami i zamieszkałem w Złotym Grodzie.
Fajnie że ktoś przygarną wilki, kibicuje wam!
Obrazek
Tadhg
Kościół Diuczej Wiary
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Jacek Gmoh 7 sie 2017, o 07:21

ДЯIП napisał(a):Ja założyłem Wilki

Erika to miało być moje lenno w Sclavinii (jeżeli w ogóle do tego dojdę). Ale los się potoczyl i trudno było mi grać wilkami i zamieszkałem w Złotym Grodzie.
Fajnie że ktoś przygarną wilki, kibicuje wam!

Bardzo mnie cieszy, że Wilki będą miały wiernego kibica. Mam nadzieje, że sprostamy zadaniu, a drużyna będzie osiągała co raz lepsze wyniki.
Obrazek

Postprzez Vulpis 7 sie 2017, o 10:26

Ja kibicuję Beton Eldorat ale skoro wilki też są z Sclavinii to im też będę. Oby w następnym sezonie wilki awansowały.
Nigrum Vulpis
Najemnik, pogromca smoków i innych kreatur.

Re: (SLP ) Wilki Auterra

Postprzez Daniel Saryoni 20 sie 2017, o 16:40

Też trzymam za was kciuki! Cieszy, że w Auterrze znalazł swoje miejsce ma kolejny, ciekawy klub.
(—) Daniel hr. von Schwarz-Saryoni

Obrazek

Powrót do Sport i rozrywka