Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

II turniej Quizwania

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Re: II turniej Quizwania

Postprzez Jul 15 lut 2017, o 13:16

Zaprosiłam trójkę Was na pojedynek. Fryderyku, jaki masz nick?

Wybaczcie, ale narzucę Wam tempo. Przykro mi, ale to co nie rozegram do piątku to dopiero w marcu ;>
Juliette Altrimenti
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Dobry Obywatel

Postprzez Jul 15 lut 2017, o 21:23

To tak:
dwie wygrane z Orjonem, każda 8:7
i dwie z AFem 9:7 i 7:5
Juliette Altrimenti
Dobry Obywatel

Postprzez Orjon 16 lut 2017, o 18:58

Przyjęte, odnotowane.
I jeszcze jedna informacja: Fryderyk von Hohenzollern wycofał się z turnieju z powodu braku możliwości zainstalowania Quizwania na swojej komórce (zbyt mało pamięci). Dziękujemy za próby :)
Wszystkie mecze które miały się rozegrać między Fryderykiem a resztą grających zostaną uznane jako walkower 15:0 dla przeciwnika. Zmiany nastąpią za moment.
ObrazekObrazekObrazek

Po prostu Orjon. Archiwizuję stare rzeczy w ramach Galerii von Thorn - i podobno nawet dobrze to robię.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Starosarmacja

Postprzez Joanna Izabela 18 lut 2017, o 13:04

2 x wygrana z AFem 10:9 i 12:8
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii

Postprzez Orjon 19 lut 2017, o 22:25

Zgodnie z przekazaną przez Juliette Alatriste informacją mecze z Carmen Laurent zostały oddane walkowerem.
Znamy więc ostateczne pozycje oraz klasyfikację: http://tournamentscheduler.net/schedule/NDAzMjAwMDQ1Ng/results.

I miejsce zdobyła Carmen Laurent, druga została Juliette Alatriste, a trzeci ja. Czwarte miejsce należy do JKW Andrzeja Fryderyka.
Jako że jedne z 30k są moje, przekazuję je JKW Andrzejowi Fryderykowi, aby było sprawiedliwie. Sknera nie jestem :p
Gratuluję wszystkim, mam nadzieję że ci, którzy się spóźnili, pojawią się na kolejnym turnieju :D
ObrazekObrazekObrazek

Po prostu Orjon. Archiwizuję stare rzeczy w ramach Galerii von Thorn - i podobno nawet dobrze to robię.
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Starosarmacja

Poprzednia strona

Powrót do Sport i rozrywka