Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Poker nocną porą

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Re: Poker nocną porą

Postprzez KJAF 18 sie 2016, o 23:38

No ja myślę, że TH. Już się nie mogę doczekać, aż pogram online dla przygotowania bo wyszedłem z wprawy.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Daniel Günther 19 sie 2016, o 07:37

Mi osobiście to nie gra roli w jaki rodzaj będziemy grać. Ale jeśli Panowie preferują TH nie widzę najmniejszego problemu ;)
Obrazek
Kasztelan Almery
Prezes Baridas Oilwell Varco
Szeregowy KSZ
Komandos, 1 Grodziski Pułku Straży Przybocznej

Postprzez Daniel Günther 19 sie 2016, o 14:20

Znalazłem fajny portal z pokerem Texas Holdem. Może mało prestiżowy ale jedno co mi się w nim najbardziej spodobało to jest to, że nie ma tutaj startowych funduszy, które otrzymuje się przy rejestracji konta i jak dojdziesz do zera to sobie dokup albo poczekaj aż Ci się uzbiera konkretna sumka, żeby było można wskoczyć na konkretne stoły. Tu jest tak, że założyciel stołu ustala parametry gry czas oczekiwania na ruch wysokość pierwszych blindów itp i fundusze jakie dostanie każdy gracz na rozpoczęcie gry. Więc każde nasze spotkanie wyglądało by, że każdy z nas startuje od zera bez zmartwień czy starczy mu na gre w dany dzień czysta przyjemna towarzyska gra. Oczywiście można prowadzić jakiś mały ranking kto jakie miejsce zajął w poszczególnych rozgrywkach:)
Już nawet przeprowadziłem małe testy czy nadaję się na nasze Nocne Pokerowe Spotkania.
Obrazek

Jak widać na załączonym obrazku karta nie podeszła za dobrze :D
Jak wam się to podoba??
Obrazek
Kasztelan Almery
Szeregowy KSZ

Postprzez Stranczyk2424 19 sie 2016, o 15:18

Prestiż się nie liczy, tylko to aby się przyjemnie grało. A ten ranking wydaje się być ciekawym pomysłem.
"Prawie każde pokolenie ma całkiem nowy konserwatyzm kością w gardle stający konserwatywnym ojcom." - Armin Mohler

Postprzez MvP 20 sie 2016, o 16:22

Chętnie wezmę udział w zabawie, mało jest rzeczy przyjemniejszych niż partyjka kart nocną porą. :D No i popieram propozycje rankingu, małe współzawodnictwo zawsze spoko.
Maria von Primisz
Poseł na Sejm Księstwa Sarmacji
Wiceprzewodnicząca Porozumienia Sarmackiego

Dumna Mieszkanka Bialenii, wielokrotna posłanka, ministra, premiera, oraz 2. Prezydent Republiki.

Postprzez Hohenzollern 20 sie 2016, o 16:26

Jestem jak najbardziej za! Pytanie na jakiej platformie, i kiedy. Piszę się bo jestem chętny! Czekam na propozycje pierwszych rozgrywek ;)
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

(—) Jaśnie Oświecony Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl von Hohenzollern herbu LaurZwycięski, Diuk Zollern.
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Daniel Günther 20 sie 2016, o 16:41

Już coraz więcej Nas fajnie :) Podsyłam Wam linki z których trzeba skorzystać
1) Link do rejestracji konta bo inaczej niestety nie da się http://www.poker-heroes.com/register.html
2) Bezpośredni link do pobrania instalki http://przeklej.org/file/PHImB0/PokerTHPortable.1.1.1.paf.exe po instalacji zajmuje niewiele bo zaledwie 40 MB
Mało prestiżowa platforma ale z jednym najważniejszym plusem napisałem komentarz czy może dwa wyżej. Jeśli macie sugestie, żeby gdzie indziej grać no to nie widzę problemu dogadamy się.

Strzelam taki luźny termin do dyskusji może w środe o 21??? Jeśli nie to wybierzemy inny wspólny termin jaki będzie bardziej odpowiadał ;)
Obrazek
Kasztelan Almery
Szeregowy KSZ

Postprzez KJAF 20 sie 2016, o 17:17

To już nie lepiej na pokerstars? Lepsze środowisko i wiele ułatwień.

Postprzez Daniel Günther 20 sie 2016, o 19:27

Z tego co pamiętam na poker stars miało się limit funduszy na start i tyle ile miałeś tyle grałeś. O ile się nie mylę, bo dawno tam grałem. A tutaj nie ważne jak przegrasz wszystko kolejne spotkanie zaczniesz z pełną sumą a nie resztkami które ewentualnie zostaną. Chyba, że się jest gwiazdą pokera i po jednym rozegraniu ma się miliony na koncie ;) Ale mogę się mylić co do poker stars.
Obrazek
Kasztelan Almery
Szeregowy KSZ

Postprzez TAR 20 sie 2016, o 22:03

Nie ma jak dobry poker za realną kasę, 50 zł 1000 kredytów żetonów. Emocje takie prawdziwe, że normalne ekstaza jest. I ten smak wygranej i jak smak porażki partii. <3
Teodozjusz Diuk-Baron Azoramath-Arped Obrazek

Pan i władca Hrabstwa Dahrim, lennik Królestwa Baridas
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia strona

Powrót do Sport i rozrywka