Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Poker nocną porą

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Poker nocną porą

Postprzez Daniel Günther 18 sie 2016, o 08:58

Szanowni Państwo!
Przychodzę do Państwa z pewną propozycją cyklicznych spotkań towarzyskich przy stole pokerowym. W klimacie eleganckich dżentelmeńskich spotkań na poziomie, gdzie każdy by znalazł miejsce dla siebie nie ważne od statusu społecznego i ceny założonego garnituru bądź sukni na sobie. Po prostu, żeby odpocząć, porozmawiać, wypić drinka, spędzić miło czas i poczuć przynależność do społeczeństwa. Wszyscy są mile widziani kobiety, mężczyźni byle by miło spędzić czas. Jestem świadomy, że każdy z Was posiada swoje obowiązki i dba o interesy swoje i Księstwa :). I chciałbym wiedzieć czy jesteście zainteresowani takimi spotkaniami, które odbywały by się w optymalnym terminie którym byśmy wspólnie wybrali. Jeśli było by sporo chętnych z miłą chęcią zajmę się organizacji. Co o tym myślicie?
Obrazek
Kasztelan Almery
Prezes Baridas Oilwell Varco
Szeregowy KSZ
Komandos, 1 Grodziski Pułku Straży Przybocznej
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Poker nocną porą

Postprzez Eradl 18 sie 2016, o 09:15

To to jest legalne? :D z chęcią bym zagrał... anie... właśnie uświadomiłem sobie że nie umiem grać w pokera :(
por. Eradl Adrien Marcus Pius mar. da Firenza, wygnieciony muzyk, mag chaosu.
"A Gdy z ziemi chmielowej zebrano plony, prorok piąty rzucił szyszką chmielową w ocean, by sytych nakarmić a głodnych potępić." WK P1-7
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez Daniel Günther 18 sie 2016, o 09:28

Legalne raczej jest jeśli nie gra się za lt :) Nikt na początku nie umiał, jeśli będzie Pan miał ochotę to z miłą chęcią pokażę co i jak ale to już od Pana będzie zależeć jak dalej Panu w przyszłości pójdzie :)
Obrazek
Kasztelan Almery
Szeregowy KSZ

Postprzez Eradl 18 sie 2016, o 11:30

Hmmm... można spróbować :)
por. Eradl Adrien Marcus Pius mar. da Firenza, wygnieciony muzyk, mag chaosu.
"A Gdy z ziemi chmielowej zebrano plony, prorok piąty rzucił szyszką chmielową w ocean, by sytych nakarmić a głodnych potępić." WK P1-7
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez KJAF 18 sie 2016, o 12:00

W tym antyludzkim państwie to coraz więcej rzeczy jest nielegalnych.

Jak będzie poker to bede w go grał. Ale pytanie na jakiej to będzie platformie.

Kiedyś w alternatywnym v-świecie graliśmy w TH na wirtualną walutę, coś jak nasze liberty. Wpłacało się na początku do puli, grało się potem już na wirtualne żetony na PokerStars, na prywatnym stoliku. Zwycięzca zgarniał e-walutę a organizator odpalał sobie od tego swoją działkę, bodajże 10%.

Ja sam nie grałem dawno, a nawet jeżeli grałem, to amatorsko. Już połowę rzeczy pozapominałem, ale z chęcią pograłbym sobie z kimś online.

Postprzez Daniel Günther 18 sie 2016, o 13:17

Na razie orientuję się ile ludzi ewentualnie będzie chętnych na takie spotkania. A co do platformy jest ich pełno kwestia wyboru, która to będzie jest kwestią paru minut. Jak to zostało powiedziane przez Pana Konrad Friedman
W tym antyludzkim państwie to coraz więcej rzeczy jest nielegalnych.
To postarajmy się żeby w tym państwie pokazywano, że można legalnie i zgodnie z prawem mieć odrobinkę hazardu w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jeśli ludzie grający mieli by ochotę zagrać o liberciki to zorganizował by się turniej bez żadnego wpisowego. A ja zwycięzcy z przyjemnością oddał bym ze swojego konta wygraną (choć sam na razie za wiele tam nie mam :D). Też panowie miałem sporą przerwę chwila rozegrania i wszystko się przypomina ;)
Obrazek
Kasztelan Almery
Szeregowy KSZ

Postprzez Stranczyk2424 18 sie 2016, o 13:24

Ja z chęcią zagram, o ile mi na to czas pozwoli.
"Prawie każde pokolenie ma całkiem nowy konserwatyzm kością w gardle stający konserwatywnym ojcom." - Armin Mohler

Postprzez AJ Piastowski 18 sie 2016, o 13:51

Hazard to ZUO! Ale może się skuszę na partyjkę lub dwie ;)
Obrazek

Postprzez Daniel Günther 18 sie 2016, o 15:49

Trochę trzeba z życia rozrywki mieć. Przy grach karcianych i dobrych rozmowach w doborowym towarzystwie pełno konkretnych pomysłów można obgadać ;)
Obrazek
Kasztelan Almery
Szeregowy KSZ

Postprzez Stranczyk2424 18 sie 2016, o 23:05

A w jaka to będzie odmiana pokera? Ja osobiście preferuję Texas Holda.
"Prawie każde pokolenie ma całkiem nowy konserwatyzm kością w gardle stający konserwatywnym ojcom." - Armin Mohler

Następna strona

Powrót do Sport i rozrywka