Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

SLP — rekrutacja nowych drużyn, uroczysta gala, start sezonu

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

SLP — rekrutacja nowych drużyn, uroczysta gala, start sezonu

Postprzez Cudzoziemiec 1 6 lip 2016, o 08:07

Szanowni, oto oficjalny komunikat zarządcy SLP Ligi Pilkarskiej, dotyczacy uroczystego podsumowania minionego sezonu, terminu rozpoczęcia sezonu 27 oraz rekrutacji do ligi.

  1. Serdecznie zapraszam na uroczystą galę zakończenia i podsumowania 26 sezonu SLP Ligi Piłkarskiej, podczas której, oprócz okolicznościowych przemówień, pochwal i zachwytów wręczone zostaną nagrody pieniężne dla najlepszych, najaktywniejszych, najbardziej zaangażowanych managerów. Pula nagród jakimi dysponujemy obecnie to 160 000 libertów, a nie wykluczamy niespodzianek ze strony Rady Ministrów. Gala rozpocznie się 16 lipca, w sobotę, o godzinie 18:00 i odbywać się będzie na sarmackim kanale IRC.
  2. 27 sezon SLP Ligi Piłkarskiej zostanie rozpoczęty rozegraniem 1 kolejki spotkań w dniu 20 lipca (środa), o godzinie 19:30. Dni rozgrywania meczów to sroda i sobota, godzina się zmieni z późnej 20:30 na 19:30.
  3. Rozpoczynamy rekrutację do SLP Ligi Piłkarskiej. Obecnie mamy 8 wolnych drużyn oraz 1 puste miejsce, czyli w sumie 9. Jeśli wykażecie zaangażowanie w tym temacie, a nowo zrekrutowany manager zgłosi się do mnie na PW z informacją, że go przysłaliście otrzymacie, podczas w/w gali, specjalną nagrodę finansową w wysokości 10 000 libertów za każdego zrekrutowanego. Szczegóły dotyczące wolnych drużyn i mechanizmu dołączenia do SLP Ligi Piłkarskiej znajdziecie w tym miejscu.
Liczę na Was!
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: SLP — rekrutacja nowych drużyn, uroczysta gala, start se

Postprzez Cudzoziemiec 1 6 lip 2016, o 10:01

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 


Powrót do Sport i rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość