Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Our Sound 2016 — reprezentant

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Our Sound 2016 — reprezentant

Postprzez Sierg 13 maja 2016, o 21:32

Rada Ministrów odnowiła uprawnienia Radia Sarmacja do wyboru reprezentanta Księstwa w najbliższej edycji konkursu Our Sound. Dla niezorientowanych: jest to poniekąd kopia wydarzenia z nieistniejącego reala, gdzie widnieje pod nazwą Eurowizja — temat, swoją drogą, na czasie. Organizacja mikronacyjnego odpowiednika przypadła tym razem Trizondalowi.

Księstwo Sarmacji trzykrotnie miało okazję wystawić propozycje, które co najmniej w połowie zostały przygotowane przez obywateli sarmackich. Radio Sarmacja pokłada szczere nadzieje, że po raz kolejny będziemy mogli poszczycić się oryginalnym wyborem — w przeciwieństwie do pozostałych mikronacji, które są zmuszone szukać realnych hitów. Jest to doskonała okazja do zareklamowania swojej twórczości (co uczyniliśmy ostatnim razem), albo zabawienia się w artystów-amatorów i przygotowania piosenki na potrzebę chwili.

Dotychczas reprezentowały nas następujące utwory (pogrubieniem oznaczone autorskie):
Far Away (2010), Sweet Child O' Mine (2011), Hej młody Sarmato! (2012), Monfasz Stajl (2013), I Love Belarus (2014), Ballada O Żywocie Muzyka Żenującego (2015).

W przeciągu tygodnia (do 20 maja godz. 21:00) proszę osoby zainteresowanie o zgłoszenie swojego utworu, albo zadeklarowanie chęci przygotowania takowego. Dalsze kroki zostaną podjęte zależnie od ilości przesłanych propozycji.
(—) Siergiusz frustrat Asketil
były Kanclerz, Prefekt Generalny, Hrabia
obecnie szachista
Avatar użytkownika
 

Re: Our Sound 2016 — reprezentant

Postprzez Eradl 13 maja 2016, o 22:14

Tydzień... mógłbym się pokusić o wyskrobanie czegoś konkretnego ale... a co mi tam, coś się wymyśli, tydzień... brzmi jak wyzwanie :) jeśli w grę wchodzi muzyka to wchodze w to.
por. Eradl Adrien Marcus Pius mar. da Firenza, wygnieciony muzyk, mag chaosu.
"A Gdy z ziemi chmielowej zebrano plony, prorok piąty rzucił szyszką chmielową w ocean, by sytych nakarmić a głodnych potępić." WK P1-7
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
 

Re: Our Sound 2016 — reprezentant

Postprzez Sierg 15 cze 2016, o 14:23

W dniu dzisiejszym, już oficjalnie, został wybrany reprezentant Księstwa na konkursie Our Sound. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami.
(—) Siergiusz frustrat Asketil
były Kanclerz, Prefekt Generalny, Hrabia
obecnie szachista
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 


Powrót do Sport i rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość