Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

SLF1

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

SLF1

Postprzez OvS 10 mar 2019, o 18:13

Siema.

Sezon powoli dobiega końca, więc będziemy mieli odpowiedni czas na przeprowadzenie zmian w rozgrywkach. Zapraszam więc wszystkich uczestników SLF1 do dyskusji, a nieuczestników do dołączenia/

* Zmiana terminu wyścigu. Obecnie ścigamy się w soboty i niedziele, doświadczenie pokazuje, że nie zawsze jest czas na dokonywanie korekt w sobotę wieczorem :P i lepiej też ogólnie byłoby zrobić tak, żeby przerwa między wyścigami nie trwała 24 godziny, bo jest mało czasu na załatwienie wszystkich spraw, ani 6 dni, bo jest za dużo czasu i nie zawsze się wtedy chce. Dlatego proponuję przejście na system środa-niedziela. Można też zmienić godzinę wyścigu, jeśli jest taka wola, mi osobiście się ona podoba, ale jestem otwarty na propozycje.
* Insytucja. Brakuje trochę nam rozgłosu, oficjalnych nagród, ogólnie wszelkich struktur. Najlepiej byłoby mieć w takim wypadku instytucję z prawem do publikacji, dzięki czemu możnaby robić lepiej dostępne poradniki, publikować artykuły o lidze czy samych zespołach i po prostu dysponować własną kasą. I teraz pojawiają się pytania, czy zakładamy nową, za czyje hajsy, czy pożyczymy od Krisa jego starą instytucję, skąd załatwić logo, banery, takie pierdoły.
* Znaczki. Dzięki uprzejmości Krisa mamy dużo wartościowych znaczków do dyspozycji. Jak chcemy nimi dysponować?
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii
Rada Ministrów

Re: SLF1

Postprzez vhris 10 mar 2019, o 20:43

A moze jezdzic 3x w tygodniu? Wtorek, czwartek i sobota.
Wtedy sezon bedzie dosc szybki...

Znaczki, logo i calkiem spora kasa jest do przekazania.
Znaczki bym serwowal co sezon...
markiz Krzysztof Macak h. Pobóg
Wielki Mistrz Zakonu Sigmara Młotodzierżcy Sigmarus IX
ppłk rez. Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez OvS 10 mar 2019, o 22:06

Technicznie, to może się odbyć 7 wyścigów w tygodniu, ale to byłby bezsens, przy 3 wyścigach tygodniowo wyjdzie sezon w 1,5 miesiąca, co może pomóc nowym graczom. Pytanie tylko do ludzi, czy będą w stanie ogarniać tyle wyścigów.
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna
Konsulat Sclavinii
Rada Ministrów

Postprzez vhris 11 mar 2019, o 16:40

Heh. Wiem ze sie da ale to bezsens. Albo 2x jak SLP albo 3x.
Ja osobiscie bym byl za 3x bo to zwiekszy nieco dynamike ;)

Postprzez Mustafa Owski 4 kwi 2019, o 19:33

Bardzo zabugowany system :/ Informacje nie zapisują się baaardzo często. Kondycja zawodników mi sie nie odnawia, nie moge ich zregenerować tokenami, wiadomości w lidze które chce napisać nie wyświetlają sie po wysłaniu, nie moge kupować żadnego pracownika pomimo spełniania wymogu gwiazdek i kasowo.

Się podjarałem lekko a tutaj widze problemów co nie miara
bar. Mustafa Owski h.Roch
TRUP
- Kapitan rezerwy Książęcej Marynarki Wojennej
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Konsulat Sclavinii

Postprzez Mustafa Owski 8 kwi 2019, o 17:09

Update. Ogarnięte.

Co do instytucji - mam instytucje której można by zmienić nazwę i wykupić prawa do publikacji, ale taki manewr kosztuje więcej niż założenie nowej xD Jak chcemy założyć nową mogę się jakieś 30k dołożyć. (z 67k potrzebnych)
TRUP
Konsulat Sclavinii

Postprzez Radomir Wierzchołek 7 maja 2019, o 10:48

Witajcie,
Planuję do Was dołączyć, ścigam się dziś w innej lidze.
Z tego co widzę nasi sąsiedzi (inne mikrojacje) też mają swoje ligi. Czy nie mysleliście, żeby może zorganizować jedną, międzynarodową ligę? Każdy zespół musiałby zamieścić np. prefix przed nazwą zespołu, która identyfikowałaby jego pochodzenie (np. KS-Kombinat Racing Team). Więcej uczestników, może wtedy też już awanse i spadki, więcej zabawy.

Pozdrawiam,
Radomir Wierzchołek
Prezes Fundacji na rzecz Rozwoju Gospodarki i Innowacji (w organizacji)

Postprzez vhris 9 maja 2019, o 09:39

Wspólna liga byłaby fajnym rozwiązaniem. Więcej graczy, więcej emocji :)
Co prawda pierwszy sezon byłby zmarnowany na zniwelowanie ewentualnych różnic (w dowolną stronę) ale kolejne sezony to już regularne ściganie się.
Przy większej ilości graczy wtedy byłby nawet sens dzielić się na rooki i pro...

P.S. Rozgrywki można kręcić pod szyldem SZSM: Sarmacki Związek Sportów Motorowych (S00169). Chwilowo na koncie jest niecałe 30k... Zdaje się, że z prawem publikacji i tak dalej...

Postprzez vhris 9 maja 2019, o 09:43

Mustafa Owski napisał(a):Bardzo zabugowany system :/ Informacje nie zapisują się baaardzo często. Kondycja zawodników mi sie nie odnawia, nie moge ich zregenerować tokenami, wiadomości w lidze które chce napisać nie wyświetlają sie po wysłaniu, nie moge kupować żadnego pracownika pomimo spełniania wymogu gwiazdek i kasowo.

Mówisz o apce czy stronce www? Przyznam się, że nie trafiłem jeszcze na żaden z tych problemów...

Postprzez Mustafa Owski 9 maja 2019, o 09:52

vhris napisał(a):
Mustafa Owski napisał(a):Bardzo zabugowany system :/ Informacje nie zapisują się baaardzo często. Kondycja zawodników mi sie nie odnawia, nie moge ich zregenerować tokenami, wiadomości w lidze które chce napisać nie wyświetlają sie po wysłaniu, nie moge kupować żadnego pracownika pomimo spełniania wymogu gwiazdek i kasowo.

Mówisz o apce czy stronce www? Przyznam się, że nie trafiłem jeszcze na żaden z tych problemów...

Problem był na samym początku na wersji www. Udało sie problemy rozwiązać.
TRUP
Konsulat Sclavinii

Powrót do Sport i rozrywka