Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Hipokryzja Piotra Mikołaja

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie

Re: Hipokryzja Piotra Mikołaja

Postprzez Jakub Bakonyi 30 sie 2011, o 01:44

Fragment, do którego się odnosiłem:
Kaxiu napisał(a):W zasadzie to, że ktoś ma pretensje do mnie, że dążyłem do wyeliminowania takiego prefekta z urzędu świadczy o tym, że jak widzi panienke w mini na ulicy, to uważa gwałt na niej za w pełni moralny - bo w koncu ubiera się wyzywająco. To jest dokładnie taka sama logika, inna jest tylko skala - pytanie czy przedmócy udają, że tego nie pojmują - czy też po prostu są mało inteligentni.

Proszę bardzo. Nawiasem mówiąc, nie wydaje mi się, żebym niezacytowaniem całości zasiał jakiś szczególny zamęt, w każdym razie - pardon. ;)
Jakub mar. Bakonyi
Kasztelan Czarnoleski
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez kaxiu 30 sie 2011, o 10:32

Jakub Bakonyi napisał(a): a wszyscy wokół wprost czyhają na Twoje prawa i wolności.

To mi przypomina, jak po ogłoszeniu, że Jakub Bakonyi sfałszował wybory z wielkim oburzeniem oskarżyłeś o komisję o "atak na twoje prawa i wolności". Tobie by się raczej przydało trochę pokory w udowodnianiu innym jaki jestes sprytny - bo póki co nadal jest tak, że przy każdej okazji obie strony konfliktu wykorzystują cię nadal jako pionka, i ex post się okazuje, że wcale to nie ty rozdawałeś karty. Inteligetni ludzie ponoć uczą się na własnych błędach.
A tym konkretniej to potwierdzasz. Prowokujesz - masz.

No tak, pisanie przeze mnie na forum teutońskim, stanowi oczywistą prowakcje. Nie powinienem tam zabierać głosu, bo w przeciwieństwe do prefekta i namiestnika nie jestem prawdziwym (para)teutończykiem.
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.

Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes

Dajcie biednemu worek złota, a nabawi się przepukliny, dajcie bogatemu, a gospodarka rozkwitnie ~John Keynes
Królestwo Teutonii
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Jakub Bakonyi 30 sie 2011, o 11:10

Kaxiu napisał(a):Tobie by się raczej przydało trochę pokory w udowodnianiu innym jaki jestes sprytny - bo póki co nadal jest tak, że przy każdej okazji obie strony konfliktu wykorzystują cię nadal jako pionka, i ex post się okazuje, że wcale to nie ty rozdawałeś karty. Inteligetni ludzie ponoć uczą się na własnych błędach.

Nigdy nie miałem ambicji, by rozdawać karty w którejkolwiek ze spraw, o których pomyślałeś, więc trudno, żebym czuł się pionkiem. ;)
Jakub mar. Bakonyi
Kasztelan Czarnoleski

Poprzednia strona

Powrót do Polityka i społeczeństwo