Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Manifest Frontu Ludowego

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

Re: Manifest Frontu Ludowego

Postprzez Helwetyk 10 sie 2011, o 11:54

kaxiu napisał(a):Meritum pozostaje bez zmian w kwestii systemowej — natomiast wydaje mi się, że ta sytuacja nie może stanowić w żadnej formie precedensu — bo po pierwsze nie oparliśmy prawa na precedensach, a po drugie sam widzisz, że to jest taka sytuacja, że zależy kto ją będzie interpretować. Z taką samą łatwością jak ty wyprowadzisz z niej argumenty ZA, to ja mogę wyprowadzić PRZECIW.

Mnie się instytucja prawna wydalania cudzoziemców w ogóle niespecjalnie podoba, jeżeli o precedens chodzi. Uważam, że normalny wymiar sprawiedliwości powinien działać na tyle sprawnie, by stała się zbędna.

kaxiu napisał(a):Tak czy siak, akurat w tym zakresie PP ma słuszny program.

Nie tylko w tym. :-)

kaxiu napisał(a):Tymbardziej, że o ile można czuć pewien dyskomfort jeżeli ktoś jest równocześnie ministrem w Dreamlandzie (czy też jeszcze dalej — Scholandii) i w Sarmacji (ponieważ są to państwa o, nazwijmy to podobnej narracji), o tyle trudno znaleźć jakiś rzeczywisty minut kiedy drugim państwem będzie twór o całkowicie innym klimacie, żeby nie rzucać jako przykładu istniejącego państwa - dajmy na to, że np. będzie to Subintabulat Mongoli, na czele którego stoi Wielki Subin wraz z dworem ;).

Ja się zgadzam nawet w odniesieniu do Dreamlandu czy Scholandii. Moje zdanie jest takie, że nie powinno być zakazu, a zagadnienie tego, czy dana osoba może pełnić funkcję pomimo tego, że działa mniej lub bardziej aktywnie w innej mikronacji, powinna rozstrzygać samodzielnie osoba powołująca na stanowisko.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Helwetyk
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Adi1992 13 sie 2011, o 00:14

Wczoraj byłem na liście wyborczej, ale zostałem z niej usunięty, nie wiem dlaczego pani Przewodnicząca gra tą listą wyborczą. Przecież podjąłem ostateczną decyzje o starcie w wyborach do Sejmu.
Ostatnio edytowano 13 sie 2011, o 00:17 przez Adi1992, łącznie edytowano 1 raz
Adi1992

Postprzez Marcin Topolewski 13 sie 2011, o 00:16

Adi1992 napisał(a): gra tą listą wyborczymi.

A mógłby mi Pan to przetłumaczyć na język polski? :D
Marcin Topolewski
Obywatel Księstwa Sarmacji
Absolwent IES
Marcin Topolewski

Postprzez Adi1992 13 sie 2011, o 00:17

Sorry, poprawiłem.
Adi1992

Postprzez Andrzej Swarzewski 13 sie 2011, o 07:40

Zapraszam Pana do nas. Wiem, że się Pan z nami nie zgadza, ale inaczej nikt z nas nie będzie mógł wystartować.
Andrzej Swarzewski

Postprzez Gauleiter Kakulski 13 sie 2011, o 09:38

Marcin Topolewski napisał(a):
Adi1992 napisał(a): gra tą listą wyborczymi.

A mógłby mi Pan to przetłumaczyć na język polski? :D

Przywalanie się do każdej literówki jest nudne. Zwłaszcza że zdanie było zrozumiałe i z błędem.

Co do programu - brakuje mi tylko obliczeń w uzasadnieniu propozycji fiskalnej.
Płk. Gauleiter Komendant Koniunktura-Kakulski von Salvepol
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Wielki Armin Republiki Scholandzkiej
Suchar-San

Lepiej być zerem, niż Gauleiterem
Obrazek

Postprzez Adi1992 13 sie 2011, o 15:15

Andrzej Swarzewski napisał(a):Zapraszam Pana do nas. Wiem, że się Pan z nami nie zgadza, ale inaczej nikt z nas nie będzie mógł wystartować.
Nie popieram tego Pana z uwagi na jego poglądy, a po za tym jestem już na liście wyborczej Frontu Ludowego.
Adi1992

Poprzednia strona

Powrót do Polityka, zagranica