Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

5 minut nienawiści do narodu szkolandzkiego

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie

Re: 5 minut nienawiści do narodu szkolandzkiego

Postprzez Simon Liberi 11 cze 2011, o 23:35

Yaraeh napisał(a):Spierdalaj stąd śmieciu.

No brawo, to wszystko na co Cię stać? :-)
Z wyrazami szacunku,
Simon Peter Liberi
Minister Promocji i Informacji
Poseł na Sejm LVII kadencji
Markiz Rychtowic
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Irmi 12 cze 2011, o 00:16

Silent Man napisał(a):
Yaraeh napisał(a):Spierdalaj stąd śmieciu.

No brawo, to wszystko na co Cię stać? :-)

Panie Silent Man, zaś się pan tu napatoczył, zaśmieca Pan nam obraz tego wszystkiego. A co nie rozumiemy po polsku to ja już Pan tłumaczę bo jak widzę ciężko u Pana z zrozumieniem tak jak chyba w Wandystanie. A więc w ładnej wersji to: nasza piaskownica i niech Pan zabiera swoje zabawki
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Simon Liberi 12 cze 2011, o 00:54

kasiek napisał(a):Panie Silent Man, zaś się pan tu napatoczył, zaśmieca Pan nam obraz tego wszystkiego. A co nie rozumiemy po polsku to ja już Pan tłumaczę bo jak widzę ciężko u Pana z zrozumieniem tak jak chyba w Wandystanie. A więc w ładnej wersji to: nasza piaskownica i niech Pan zabiera swoje zabawki

Nie będzie mi Ciprofloksjyjski ani Scholandzki nabytek mówił skąd mam się zabierać. Trochę ogłady Wam by się przydało. Poza tym to żadna Wasza piaskownica, ba to nawet nie jest piaskownica, to miejsce publiczne Księstwa Sarmacji, Forum Centralne, z którego robicie wiochę na swoje upodobanie. Być może jestem teraz działaczem Mandragoratu Wandystanu, ale nadal mam tutaj tytuł barona, a w ten sposób niegdyś NIGDY nikt nie zwróciłby się do kogokolwiek z tytułem. Ba, nigdy nikt nie zwróciłby się do kogokolwiek w ogóle w ten sposób.

Przykro mi, że Pani znalazła się pod wpływem tego buca.

Yaraeh, nawet twój przybrany przodek - Jakob miał więcej oleju w głowie by obrażać z użyciem czegoś takiego, czym jest inteligencja.
Ostatnio edytowano 12 cze 2011, o 15:18 przez Simon Liberi, łącznie edytowano 1 raz
Z wyrazami szacunku,
Simon Peter Liberi
Minister Promocji i Informacji
Poseł na Sejm LVII kadencji
Markiz Rychtowic

Postprzez suchy 12 cze 2011, o 11:36

kasiek napisał(a):Panie Silent Man, zaś się pan tu napatoczył, zaśmieca Pan nam obraz tego wszystkiego. A co nie rozumiemy po polsku to ja już Pan tłumaczę bo jak widzę ciężko u Pana z zrozumieniem tak jak chyba w Wandystanie. A więc w ładnej wersji to: nasza piaskownica i niech Pan zabiera swoje zabawki

Droga Pani,

Jest Pani w Sarmacji ile? Tydzień? Dwa tygodnie?
Nie ma Pani nawet pojęcia, do kogo się zwraca...

Naprawdę przykro patrzeć, że ktoś taki jak Yaraeh ma na Panią tak wielki wpływ. Przykre, przykre...

I prawdę mówiąc, szybciej Pani kazałbym zabrać zabawki do swojej scholandzkiej piaskownicy niż Silentowi.

Niech się Pani czymkolwiek tu wykaże zanim zacznie w podobny sposób odzywać się do zasłużonych Sarmatów.
kontradm. Mateusz von Thorn-Chojnacki, diuk Unisławowa
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez suchy 12 cze 2011, o 11:39

A także...

Na podstawie art. 19 ust. 1 Ustawy Sejmu nr 115 — Kodeks Sprawiedliwości z dnia 26 października 2010 r., w związku z art. 44 pkt 2) powołanej ustawy („Zabronione pod groźbą kary więzienia do siedmiu dni jest użycie wyrazu wulgarnego w miejscu publicznym”)

WYMIERZAM Panu ROOSHOFFEMU bar. BYCZQOWI KARĘ 7 DNI WIĘZIENIA
(to jest do dnia 19 czerwca 2011 roku, godziny 13:00)

Ukaranego poucza się o możliwości odwołania się od wymierzonej kary do Sądu Najwyższego.
kontradm. Mateusz von Thorn-Chojnacki, diuk Unisławowa
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Andrzej Swarzewski 12 cze 2011, o 11:55

A immunitet?
Andrzej Swarzewski

Postprzez TAR 12 cze 2011, o 12:06

Andrzej Swarzewski napisał(a):A immunitet?

Coz szanowny Baron Byczeq (proszę wybaczyć jak źle napisałem nazwisko) nie jest już posłem, ani funkcji która by go chroniła immunitet.
Panie Swarzewski myślenie nie boli.
Teodozjusz Diuk-Baron Azoramath-Arped Obrazek

Kasztelan Królewskiego Miasta Almera
Kapitan KSZ, Dowódca 5 „Żelaznej” Brygady Pancernej
Pan i władca Hrabstwa Dahrim, lennik Królestwa Baridas
Kościół Diuczej Wiary
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu

Postprzez Andrzej Swarzewski 12 cze 2011, o 12:20

Przepraszam bardzo. Pomyliłem się.
Andrzej Swarzewski

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 12 cze 2011, o 16:49

Z całym szacunkiem Pani baronowo małżonko, ale ja mieszkając w Sarmacji nawet kilka miesięcy nie czułem się na tyle obyty, aby ferować wyroki kto jest bardziej a kto mniej sarmacki. Proszę mi wybaczyć aluzję do Pani stażu, zazwyczaj takich argumentów nie stosuję, ale używała Pani jako oręża, całkiem świadomie, miecza obosiecznego, nawiasem mówiąc zupełnie niesłusznie bo (a) baron Sodomow-Gomorow jest obywatelem sarmackim, z olbrzymim doświadczeniu w sprawowaniu urzędów publicznych (b) rzucała pani kamieniem w ofiarę wypowiedzi, która mówiąc delikatnie, rażąco odbiegała od powszechnie przyjętych standardów netykiety.
Piotr II Grzegorz
książę senior
http://zlotawolnosc.pl

Postprzez Andrzej Swarzewski 12 cze 2011, o 16:53

Silent Man napisał(a):
Nie będzie mi Ciprofloksjyjski ani Scholandzki nabytek mówił skąd mam się zabierać.

Lubię to!
Ostatnio edytowano 12 cze 2011, o 17:13 przez Andrzej Swarzewski, łącznie edytowano 1 raz
Andrzej Swarzewski

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityka i społeczeństwo