Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Nieobecność Kanclerza

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie

Nieobecność Kanclerza

Postprzez Mikołaj Jan 26 maja 2011, o 19:15

Tak, jak to już wstępnie zapowiedziałem w wątku o SOBOSie w najbliższym czasie będę nieobecny w Sarmacji. W najbliższą sobotę (28.05) z samego rana wyjeżdżam i do domu wracam 7/8 czerwca. W tym czasie nie będę mieć żadnego dostępu do internetu, a kontakt telefoniczny będzie utrudniony bo będę poza granicami Polski (ale w razie potrzeby krótkie rozmowy telefoniczne będę mógł przeprowadzić, więc jakby coś ważnego się działo to się o tym dowiem :P).
W trakcie nieobecności zgodnie z Konstytucją zastępować mnie będzie Podkanclerzy Natalia von Lichtenstein-Hergemon i to do niej proszę kierować wszelkie sprawy związane z Rządem. No i zapewniam, że Rząd nie zaprzestanie pracy i będzie działał pod moją nieobecność.

Natomiast jeśli ktoś potrzebuje skontaktować się ze mną to zapraszam dziś (pewnie do późna będę siedział) i jutro cały dzień. Na późniejsze wiadomości będę w stanie odpowiedzieć dopiero po powrocie.
(—) Mikołaj Jan
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Nieobecność Kanclerza

Postprzez Mikołaj Jan 7 cze 2011, o 23:15

Guess who's back.

Ogólnie widzę, że do czytania na FC trochę mam, a że wróciłem chwilę temu to dziś jeszcze uznaję, że mam urlop i tego nie czytam. Jutro wracam do pracy i odpowiem tym, którzy się ze mną kontaktowali oraz przeczytam wszystko. Ogólnie moc mam jak marzyciel na dropsach*, więc możecie się spodziewać, że jak tylko będę na bieżąco to zacznę ostro zasuwać ;)

*Kto wie skąd to cytat?
(—) Mikołaj Jan

Postprzez Natalia Wittelsbach 8 cze 2011, o 06:00

Mikołaju! Jak dobrze, że wróciłeś!
Z wyrazami szacunku,
Arcyksiężna Teutonii
Baronessa Sarmacji
Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
Królestwo Teutonii

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 8 cze 2011, o 09:35

Mikołaj Wiśnicki napisał(a):*Kto wie skąd to cytat?

Bez googlania stawiam na OSTR: płyta Tabasko, piosenka ze słowami: LDZ to czas dla nas... (tytułu nie pamiętam); ewentualnie jakiś inny polski hh który musiałem słuchać w tzn. międzyczasie.
Piotr II Grzegorz
książę senior
http://zlotawolnosc.pl

Nieobecność Kanclerza

Postprzez zbbrow 8 cze 2011, o 09:35

Natalia, sprzątaj te wszystkie butelki, matko. On miał wrócic dzisiaj!!! Szybko, ja lecę ogarnąć cały ten burdel.
Zbyszko Gustolúpulo
zbbrow
Starosarmacja

Postprzez Irmi 8 cze 2011, o 10:26

zbbrow napisał(a):Natalia, sprzątaj te wszystkie butelki, matko. On miał wrócic dzisiaj!!! Szybko, ja lecę ogarnąć cały ten burdel.

No ładnie, ładnie się pobalowało w czasie nieobecności Kanclerza. :D
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez TAR 8 cze 2011, o 10:48

No w końcu! Przyniosłeś nam prezenty Mikołaju? :P

Nie zapomnijcie opróżnić kosz i uzupełnić braki w alkoholu! Ehhh jak dobrze być regentem, można pracować i jednocześnie pić beherovkę. MWHAHAH!
Teodozjusz Diuk-Baron Azoramath-Arped Obrazek

Kasztelan Królewskiego Miasta Almera
Kapitan KSZ, Dowódca 5 „Żelaznej” Brygady Pancernej
Pan i władca Hrabstwa Dahrim, lennik Królestwa Baridas
Kościół Diuczej Wiary
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu

Postprzez Irmi 8 cze 2011, o 10:50

meval napisał(a):No w końcu! Przyniosłeś nam prezenty Mikołaju? :P

Nie zapomnijcie opróżnić kosz i uzupełnić braki w alkoholu! Ehhh jak dobrze być regentem, można pracować i jednocześnie pić beherovkę. MWHAHAH!

W czasie pełnienia obowiązków regenta Pan pije beherovkę:P ładne ładne rzeczy się dzieją :P
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Mikołaj Jan 8 cze 2011, o 10:57

Jakoś wiedziałem, że JKM jako pierwszy to napisze ;) Oczywiście OSTRy, piosenka też Tabasko.

No ładnie to ja wracam, a Wy nawet mi kieliszka wódki nie przygotowaliście? Ja to zapamiętam :P

Co do prezentów- wszystkie wychlałem w trakcie urlopu ;)
(—) Mikołaj Jan

Postprzez Irmi 8 cze 2011, o 10:59

Mikołaj Wiśnicki napisał(a):Jakoś wiedziałem, że JKM jako pierwszy to napisze ;) Oczywiście OSTRy, piosenka też Tabasko.

No ładnie to ja wracam, a Wy nawet mi kieliszka wódki nie przygotowaliście? Ja to zapamiętam :P

Co do prezentów- wszystkie wychlałem w trakcie urlopu ;)

I nic nie zostało nawet dla obywateli Sarmacji:P nawet tych co całkiem niedawno otrzymali obywatelstwo no ładnie :P zapamiętamy to sobie :P
A jaki Pan Kanclerz alkohol pije?:P to ja z miłą chęcią zaraz przygotuje i przyniosę :P
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Następna strona

Powrót do Polityka i społeczeństwo