Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Akcja Integralistyczna Sarmacji - reaktywacja II

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

Akcja Integralistyczna Sarmacji - reaktywacja II

Postprzez Hohenzollern 14 gru 2019, o 11:16

Wasza Książęca Mość,
Sarmatki i Sarmaci,
Szanowni Państwo,

jak to mawiają do trzech razy sztuka, dlatego też podejmuję drugą próbę reaktywacji Akcji Integralistycznej Sarmacji. Próba wskrzeszenia partii okazała się porażką, w związku z moim zniknięciem, a raczej realiozą na którą zachorowałem. Cóż mówi się trudno i żyje się dalej. Z daję sobie sprawę że moja reputacja jest nadszarpnięta, przez co też projekty w które, się angażowałem mogą być niestabilne politycznie. Jednak myślę że kto nie ryzykuje ten nie zyskuje. Stąd też po raz kolejny będę dążył do zaistnienia na scenie politycznej Księstwa Sarmacji, mam nadziej że nie sam. Uważam że sama idea Integralizmu, nie uległa zapomnieniu, i doskonale wpisuje się w obecne realia naszego państwa. Zresztą jestem otwarty na wszelkie modyfikacje, o ile nie będą zbytnio odbiegały od podstaw ideowych AIS. Nie jeden polityk, nie jedna osoba, raczej by starała się stworzyć coś nowego, z świeżą nazwą, zamiast reanimować chorego. Cóż ja uważam że jeżeli się coś zaczęło należy to skończyć - stąd też taka a nie inna decyzja.

Budowanie partii nie polega na tym żeby samemu przedstawić program, i zdobyć zwolenników. Nie, nie na tym rzecz polega, chodzi o wspólną pracę nad tymi zagadnieniami, oraz podobnymi poglądami. Dlatego też zapraszam do współtworzenia AIS wszystkich chętnych, którym bliska sercu jest idea integralizmu.
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

(—) Jaśnie Oświecony Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl von Hohenzollern herbu LaurZwycięski, Diuk Zollern.
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Re: Akcja Integralistyczna Sarmacji - reaktywacja II

Postprzez Guedes de Lima 14 gru 2019, o 11:29

Wspierałem AIS, będę wspierał i teraz. Trzymam kciuki i wierzę, że tym razem się uda JO!
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Hohenzollern 15 gru 2019, o 07:51

Wasza Książęca Mość,
Sarmatki i Sarmaci,
Szanowni Państwo,

Prześwietny Hrabio, niezmiernie mnie cieszy wasza deklaracja, zachęcam do złożenia podania w instytucji Akcji Integralistycznej Sarmacji. Myślę że za niedługo zaczniemy działać, oraz pracować na rzecz Rzeczypospolitej Sarmacji.

Moi drodzy, oczywistym jest że nikt nie chce kupować przysłowiowego kota w worku. Dlatego po części, w skrócie chciałbym wam przedstawić postulaty do których powinniśmy dążyć. Jestem otwarty, na wszelkie propozycje, oraz modyfikacje. Więc może zaczynajmy.

• Zmiany w ordynacji Wyborczej - Tu zasadniczo zgadzam się z liderem RRP, odnośnie wsparcia dla partii politycznych. Druga rzecz to częściowy powrót do systemu głosów ważonych.

• Zwiększenie częstotliwości debat nielegislacyjnych - powiedźmy sobie szczerze Sejm powinien być sercem debaty publicznej, i tama też powinny się odbywać ważne dyskusje odnośnie działania mechanizmów państwa. Sta też taki a nie inny postulat.

• Wprowadzenie ustawy o standaryzacji wniosków.

To na chwilę obecną co mi przychodzi do głowy z legislacji, a w mym mniemaniu należy wprowadzić w życie.

Zachęcam wszystkich zainteresowanych współpracą do zapisów do partii. Razem dział się raźniej, wspólnie możemy wiele osiągnąć, i wiele zmienić na lepsze, niż w pojedynkę.
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

(—) Jaśnie Oświecony Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl von Hohenzollern herbu LaurZwycięski, Diuk Zollern.
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez August dlS 17 gru 2019, o 19:32

To słuszne idee, chętnie pomogę w ich dokonaniu. Niech żyje AIS! Niech żyje integralizm!
August von Hagsen de La Sparasan
Były Burmistrz KM Grodzisk, były dowódca 4 Regimentu Piechoty Gwardii Hasselandzkiej, były Talnék Garnizonu Wedlowskiego, były ambasador Księstwa Sarmacji w Federacji Nordackiej, były menedżer Luczeng

Postprzez AJ Piastowski 18 gru 2019, o 12:22

Powodzenia, może tym razem się uda.
Obrazek
Rada Ministrów
Królestwo Teutonii
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel

Postprzez Guedes de Lima 20 gru 2019, o 07:27

Hohenzollern napisał(a):Zwiększenie częstotliwości debat nielegislacyjnych - powiedźmy sobie szczerze Sejm powinien być sercem debaty publicznej, i tama też powinny się odbywać ważne dyskusje odnośnie działania mechanizmów państwa. Stąd też taki a nie inny postulat.

To bardzo ważny postulat, który będę szczerze popierał. Księstwu jak tlenu potrzeba dyskusji politycznej na wysokim poziomie. Nawiązania do piękny tradycji, kiedy polityka sarmacka rozkwitała i miała realny wpływ na funkcjonowanie całego Księstwa. Dziś de facto nie mamy do czynienia ze sporami politycznymi, a to one w głównej mierze mogą dać Sarmacji oczekiwaną jakość i atrakcyjność.

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Verwaltung 28 gru 2019, o 19:04

@Kaizer Impreza nadal aktualna?
(—) Severin von Verwaltung
Konsylier na Dworze JKM Filipa I Gryfa
Starosarmacja
Dwór Jego Książęcej Mości

Postprzez Hohenzollern 29 gru 2019, o 07:04

Tak, tak wybaczcie, ale dopiero po nowym roku, zawirowania świąteczne.
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Zombiakov 5 sty 2020, o 21:48

Moze sie uda. Oby sie udalo.
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Guedes de Lima 7 sty 2020, o 12:51

Zombiakov napisał(a):Moze sie uda. Oby sie udalo.

Mogę uchylić rąbka tajemnicy, że dyskusje się toczą więc "coś" tam się dzieje! :)

Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Następna strona

Powrót do Polityka, zagranica