Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Ogólny spadek aktywności

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

Re: Ogólny spadek aktywności

Postprzez Andronik 17 paź 2019, o 21:11

Jako Konsul, a w przyszłości być może poseł, deklaruję poparcie dla idei reformy forum JKW Helwetyka. Demokracja demokracją, ale nie dobrym słowem Madziarzy zdobyli Panonię.
/—/ Andronik, Sclavińczyk
Honorowy obywatel Baridasu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Helwetyk 17 paź 2019, o 21:15

Wasza Królewska Wysokość,

Joanna Izabela napisał(a):[…] to demokratycznie Sejm niech zgadza sie na rozstrzygnięcia ktore zgadza się na zmiany w obrebie forow centalnych.

I zmiany dotyczące Forum Centralnego proponuję. Żaden przepis nie stoi na przeszkodzie temu, aby powstały odrębne fora samorządowe, w ramach stosownych serwisów internetowych. A pisząc poważnie — zwyczajnie sądzę, że nie ma sensu podejmować połowicznych zmian; w tym większym stopniu, że ewentualne przywrócenie działów to kwestia minut.

Moją propozycją w obecnej sytuacji jest fundamentalna przebudowa struktury forum, połączona ze znaczącymi premiami tak natury pieniężnej, jak i politycznej (o czym, mam nadzieję, uda mi się napisać szerzej jutro…) za aktywność w przestrzeni, gdzie pozostaje największy odsetek naszej garstki. Właśnie po to, by było szybciej, czytelniej i żywiej. To jest mój program. Jeżeli wyborcy i większość sejmowa będą innego zdania, mogą zdecydować się na inny — lub żaden.

Na wszelki wypadek podkreślę — celem zmian, które postuluję, jest wyjście ze stanu obecnej zapaści (moje CDO jest na odległym drugim miejscu). Moim zdaniem nie wyjdziemy z tego stanu, jeżeli w przestrzeni publicznej — w miejscach, gdzie zagląda nas większość, nic się nie będzie działo. A nic się nie będzie działo, jeżeli dostęp do resztek aktywności, które w Sarmacji pozostają, będzie tak, jak dotychczas, mocno utrudniony. W ten sposób zaglądających dziesiątek do powrotu nie zachęcimy.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Joanna Izabela 17 paź 2019, o 21:36

Nie wyjdziemy z zapasci nie przez forum - przez to ze coraz nas jest mniej. Faktycznie robienie CALKOWICIE plaskiej struktury w obrebie samorzadow zwiekszy burdel = zmniejszy aktywnosc obywateli. Nikt mi nie powie ze 2 poddzialy na sprawy urzedowe i sprawy narracjno-pogladowe to za duzo. Za to scrollowanie dlugiej strony glownej gdy wywalimy wszystko na wierzch tez niekoniecznie jest zachecajace do pobudzania "aktywnosci".
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Rada Ministrów
Prefektura Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez anglov 17 paź 2019, o 21:41

Jeśli chcecie wychodzić z zapaści robiąc burdel – spoko. Tylko burdel róbcie z dala od Teutonii. Ręce będą ucinane, za tknięcie naszego forum bez zgody Jej Królewskiej Mości.
Andrzej Fryderyk
Były Król Teutonii
Obrazek
Królestwo Teutonii
Trybunał Koronny

Postprzez Helwetyk 17 paź 2019, o 21:59

Joanna Izabela napisał(a):Nie wyjdziemy z zapasci nie przez forum - przez to ze coraz nas jest mniej. Faktycznie robienie CALKOWICIE plaskiej struktury w obrebie samorzadow zwiekszy burdel = zmniejszy aktywnosc obywateli. Nikt mi nie powie ze 2 poddzialy na sprawy urzedowe i sprawy narracjno-pogladowe to za duzo. Za to scrollowanie dlugiej strony glownej gdy wywalimy wszystko na wierzch tez niekoniecznie jest zachecajace do pobudzania "aktywnosci".

Ja powiem. Tu i teraz to za dużo. Gdyby tych spraw urzędowych było więcej, oczywiście, zgodziłbym się w całej rozciągłości z Waszą Królewską Wysokością. Podam przykład działów, które — moim zdaniem — powinny pozostać po restrukturyzacji: prawo wojskowe w KSZ oraz służba dyżurna KSZ. Zamieszczane tam treści mają charakter ciągły i powtarzalny. Takie działy faktycznie pomagają w dotarciu do informacji.

Nie jest też moją intencją wyrzucanie na stronę główną „wszystkiego”: tylko tych przedsięwzięć, które faktycznie funkcjonują.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Joanna Izabela 17 paź 2019, o 22:33

Nie poradze, ze nie powiem ile w danym miesiacu bedzie spraw do mnie ale w Zamku ale mozna uznac ze co miesiac cos jest ( to tez umocowane tym ze w obecnej sytuacji mam pelnie wladzy w KT wiec nie musimy glosowac, w Hasselandzie natomiast rozumiem ze tych watkow jest zdecydowanie wiecej). Prefektura normalnie nie generuje aktywnosci, czasem nie ma niczego przez 3 miesiace, ba byly kadencje sejmu ze tez za duzo nie bylo a jednak nie wyobrazam sobie wycinania tych struktur albo ich laczenua. I wracam do tego co mowilam, podfora maja systematyzowac pewne rzeczy i ulatwiac dostanie sie do nich nawet w celu weryfikacji czegos co bylo dawniej. Maja byc proste i intuicyjne - jezeli jest nawalone milion rzeczy zle, ale zmniejszenie do plakosci tez nie dobrze.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Rada Ministrów
Prefektura Sarmacji
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do Polityka, zagranica