Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Głosuj na KW Powietrzny

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie

Re: Głosuj na KW Powietrzny

Postprzez Piotr III Łukasz 2 cze 2019, o 11:18

Nieskończony zbiór zalet, rzekłbym.
(—) Piotr III Łukasz
książę Sarmacji
Ojciec Założyciel Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Książę Sarmacji
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Trybunał Koronny
Królestwo Baridasu
Konsulat Sclavinii

Postprzez AJMaat 2 cze 2019, o 11:53

Nie wyobrażam sobie nie zagłosować. Program też mi się bardzo podoba :P
(-) Albert Jan Maat von Hippogriff
Rada Ministrów
Instytut Edukacji Sarmackiej
Królestwo Teutonii
Dwór Jego Książęcej Mości

Postprzez Kolo 2 cze 2019, o 12:11

To jest wódz na miarę naszych czasów! To jest miś na skalę naszych możliwości!
Królestwo Hasselandu
Kościół Diuczej Wiary
Królestwo Baridasu

Postprzez Józef Sowiński 2 cze 2019, o 14:27

Jedno trzeba powiedzieć... Zniechęcacie mości panowie! Tyle zatwardziałych wyg mikronacji odezwało się w tym wątku byle by zakpić z człowieka, a żaden nie wyciągnął dłoni (albo chociaż palca) by pomóc. Być może Szanowny Powietrzny nie ma takiego doświadczenia jak Wy -wykazujący tutaj gburowatość- co nie zmienia faktu, że przybył Tutaj do KSów z jakiegoś powodu. Jeśli ma pozostać powinniśmy dać mu po pierwsze szansę na zdobycie doświadczenia, a po drugie by zrozumiał mechanikę i zasady panujące w tym wirtualnym świecie, a ile osób podobnych do Szanownego zniechęciliście już? Potem znów będą debaty czemu nasz świat się kurczy. Jedna mi się tylko nasuwa odpowiedź na wasze komentarze: ha tfu...

Szanowny Panie Powietrzny! W związku z pańską decyzją o kandydowaniu proponuję wystartowanie pod szyldem Partii Rozwoju. Tworząc PR myślałem właśnie o mikronautach takich jak Wy. Z chęcią udzielę wsparcia jeśli tylko o nie poprosicie oczywiście nawet wtedy, gdy zdecydujecie się odrzucić moją propozycję. Zapraszam do komunikowania się z moją osobą przez pocztę konną. W imię Rozwoju!

Pozdrawiam
Prezes Partii Rozwoju
Królestwo Hasselandu

Postprzez AJMaat 2 cze 2019, o 16:21

Józef Sowiński napisał(a):Jedno trzeba powiedzieć... Zniechęcacie mości panowie! Tyle zatwardziałych wyg mikronacji odezwało się w tym wątku byle by zakpić z człowieka, a żaden nie wyciągnął dłoni (albo chociaż palca) by pomóc. Być może Szanowny Powietrzny nie ma takiego doświadczenia jak Wy -wykazujący tutaj gburowatość- co nie zmienia faktu, że przybył Tutaj do KSów z jakiegoś powodu. Jeśli ma pozostać powinniśmy dać mu po pierwsze szansę na zdobycie doświadczenia, a po drugie by zrozumiał mechanikę i zasady panujące w tym wirtualnym świecie, a ile osób podobnych do Szanownego zniechęciliście już? Potem znów będą debaty czemu nasz świat się kurczy. Jedna mi się tylko nasuwa odpowiedź na wasze komentarze: ha tfu...

Szanowny Panie Powietrzny! W związku z pańską decyzją o kandydowaniu proponuję wystartowanie pod szyldem Partii Rozwoju. Tworząc PR myślałem właśnie o mikronautach takich jak Wy. Z chęcią udzielę wsparcia jeśli tylko o nie poprosicie oczywiście nawet wtedy, gdy zdecydujecie się odrzucić moją propozycję. Zapraszam do komunikowania się z moją osobą przez pocztę konną. W imię Rozwoju!

Pozdrawiam

Przepraszam, ja na przykład próbowałem pomóc. O ile się nie mylę, już trzykrotnie. Ale jeśli ktoś nie myśli, Sarmacja to nie miejsce dla niego. Przepraszam, może i miejsce dla niego, ale nie w polityce - do tego tematu trzeba dojrzeć. Nawet ja, który byłem naprawdę zapalczywym, upartym młodzikiem, miałem jakiś cel i wiedziałem, jak przedstawiać go ludziom. Tutaj brakuje i pomysłu, i subtelności. W dodatku przesadna ambicja - tenże chłopak, którego wady przed chwilą unaoczniłem, chciał ostatnio... Startować na kanclerza. Gdy spytałem się go, co miałby do zaproponowania (oczywiście jako program) na tym stanowisku, milczał.

Szanuję Wielmożnego za chęci brania nowych do polityki, ale nie szanuję wybierania takich impertynenckich osłów. To nie ma najmniejszego sensu. Proponuję natomiast połączyć siły np. z Joahimem von Ribertropem. Ten gość przynajmniej ma jakieś pomysły i ogłasza swój program publicznie.
(-) Albert Jan Maat von Hippogriff
Rada Ministrów
Instytut Edukacji Sarmackiej
Królestwo Teutonii
Dwór Jego Książęcej Mości

Postprzez FvS 4 cze 2019, o 14:36

Zapraszam zainteresowanych programem przez PK
Filip von Sarm

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Więzień Jego Książęcej Mości

KW Powietrzny

Postprzez FvS 4 cze 2019, o 14:44

Program:
- Zatwierdzenie medalu Jacka von Horna
- Szybsze odpowiedzi na wnioski do Sejmu
- Dodanie do konstytucji "Odwiedzający mają takie same prawa i obowiązki jak obywatele i mieszkańcy"
- Utworzenie nowych miejsc rozrywki (kina, place zabaw, baseny, pływalnie)
- Oraz inne propozycje nadesłane przez mieszkańców i obywateli.
Filip von Sarm

Postprzez Kardaczek 4 cze 2019, o 14:59

Powietrzny napisał(a):- Dodanie do konstytucji "Odwiedzający mają takie same prawa i obowiązki jak obywatele i mieszkańcy"

Nie rozumiem dlaczego "odwiedzający" mają mieć takie same prawa jak obywatele. W takim wypadku równie dobrze można znieść nadawanie obywatelstw bo po co? Skoro jakiś tam ludek który pierwszy raz w życiu spotyka się z mikronacjami ma takie same prawo jak wieloletni obywatel, i nie musi mieć obywatelstwa aby w pełni funkcjonować i żyć w kraju.

Powietrzny napisał(a):- Utworzenie nowych miejsc rozrywki (kina, place zabaw, baseny, pływalnie)

Na jakiej zasadzie miałyby działać te place zabaw lub baseny?
Artur Kardacz von Hohenburg

Dumny obywatel Królestwa Hasselandu
Kanclerz HAN
Królestwo Hasselandu

Postprzez FvS 4 cze 2019, o 15:03

Tak jak w realu
Filip von Sarm

Postprzez Kardaczek 4 cze 2019, o 15:09

Nie wiem jak Szanowny chcę przenieść pływanie w basenie na forum...
Artur Kardacz von Hohenburg

Dumny obywatel Królestwa Hasselandu
Kanclerz HAN
Królestwo Hasselandu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityka i społeczeństwo