Strona 1 z 1

Dyskusja z ćwirka, kto nie gra na Sarmację

PostNapisane: 9 wrz 2018, o 20:15
przez Hohenzollern
Wasza Książęca Mość,

Niestety taka argumentacja, o tej różnorodności stanowiącej siłę, przestała się bronić już jakiś czas temu. Wnikliwa ocena sytuacji nie pozwala na wysnucie podobnej argumentacji dziś. Nie każdy w tej drużynie gra na Sarmację. I nie bójmy się o tym mówić.


(cytat ż ćwirka)


A więc kto nie gra na Sarmacje? Czemu JKM uważa że nie gramy w jednej drużynie, zwłaszcza jeżeli chodzi o wszystkie regiony KS? Kto rzuca kłody pod nogi, bo to jednoznaczna deklaracja, która została wypowiedziana z pełną odpowiedzialnością i przekonaniem, daje wiele do zrozumienia. Poproszę o konkretne nazwiska id w KS, i wtedy można coś z tym robić, tak! A nie stwarzać niewidocznego wroga. JKM mógłby się podzielić tą wnikliwą analizą sytuacji reszcie społeczeństwa Sarmackiego, bo mi zapewne wiele umyka, bo nie dawno powróciłem do KS, i pewnie nie znam się. Jednak jeżeli osoba publiczna, ba głowa państwa otwarcie mówi o niezaufaniu wobec nie spersonifikowanych osobników, więc musi być coś na rzeczy, albo jest to ogólne pomówienie wobec sarmackiego społeczeństwa, albo wobec konkretnych osób, bądź zwykłe urojenia . Tym bardziej że JKM mówi o tym otwarcie,więc pytam i czekam na konkretne argumenty i dowody.

Re: Dyskusja z ćwirka, kto nie gra na Sarmację

PostNapisane: 9 wrz 2018, o 21:07
przez IUdR
Urusie, Panie Nasz, Fifaku i Mancalago nigdy dziewice! Za każdym razem, gdy powracacie do aktywności, trzeba Was, JO Diuku, prosić o używanie języka poprawnie... I zawsze ten sam opór :/
Ja się serio nie przypieprzam dla beki, ja po prostu chcę móc JO Pana zrozumieć. Błagam!

Re: Dyskusja z ćwirka, kto nie gra na Sarmację

PostNapisane: 10 wrz 2018, o 11:38
przez Simon Liberi
Skromnym zdaniem - każdy gra. Będąc kontrowersyjnym powiem - każdy grał, nawet banici.
Problem w tym, że nie każdy ma zdrowe wyobrażenie o tym, co jak wpłynie na Księstwo. Rozmawiajmy. :)

Re: Dyskusja z ćwirka, kto nie gra na Sarmację

PostNapisane: 10 wrz 2018, o 11:58
przez zbbrow
Simon Liberi napisał(a):Skromnym zdaniem - każdy gra. Będąc kontrowersyjnym powiem - każdy grał, nawet banici.
Problem w tym, że nie każdy ma zdrowe wyobrażenie o tym, co jak wpłynie na Księstwo. Rozmawiajmy. :)

Jak najbardziej! Nawet Dreamland, którego Rząd otwarcie wielokrotnie stwierdzał negatywny stosunek do nas, przyczyniał się do rozwijania naszej aktywności. Niby grali w przeciwnej drużynie, ale jednocześnie graliśmy razem. Zawsze jakaś dyskusja u nas się rozwinie!