Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Dyskusja z ćwirka, kto nie gra na Sarmację

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie

Dyskusja z ćwirka, kto nie gra na Sarmację

Postprzez Hohenzollern 9 wrz 2018, o 20:15

Wasza Książęca Mość,

Niestety taka argumentacja, o tej różnorodności stanowiącej siłę, przestała się bronić już jakiś czas temu. Wnikliwa ocena sytuacji nie pozwala na wysnucie podobnej argumentacji dziś. Nie każdy w tej drużynie gra na Sarmację. I nie bójmy się o tym mówić.

(cytat ż ćwirka)

A więc kto nie gra na Sarmacje? Czemu JKM uważa że nie gramy w jednej drużynie, zwłaszcza jeżeli chodzi o wszystkie regiony KS? Kto rzuca kłody pod nogi, bo to jednoznaczna deklaracja, która została wypowiedziana z pełną odpowiedzialnością i przekonaniem, daje wiele do zrozumienia. Poproszę o konkretne nazwiska id w KS, i wtedy można coś z tym robić, tak! A nie stwarzać niewidocznego wroga. JKM mógłby się podzielić tą wnikliwą analizą sytuacji reszcie społeczeństwa Sarmackiego, bo mi zapewne wiele umyka, bo nie dawno powróciłem do KS, i pewnie nie znam się. Jednak jeżeli osoba publiczna, ba głowa państwa otwarcie mówi o niezaufaniu wobec nie spersonifikowanych osobników, więc musi być coś na rzeczy, albo jest to ogólne pomówienie wobec sarmackiego społeczeństwa, albo wobec konkretnych osób, bądź zwykłe urojenia . Tym bardziej że JKM mówi o tym otwarcie,więc pytam i czekam na konkretne argumenty i dowody.
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

(—) Jaśnie Oświecony Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl von Hohenzollern herbu LaurZwycięski, Diuk Zollern.
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Re: Dyskusja z ćwirka, kto nie gra na Sarmację

Postprzez IUdR 9 wrz 2018, o 21:07

Urusie, Panie Nasz, Fifaku i Mancalago nigdy dziewice! Za każdym razem, gdy powracacie do aktywności, trzeba Was, JO Diuku, prosić o używanie języka poprawnie... I zawsze ten sam opór :/
Ja się serio nie przypieprzam dla beki, ja po prostu chcę móc JO Pana zrozumieć. Błagam!
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Simon Liberi 10 wrz 2018, o 11:38

Skromnym zdaniem - każdy gra. Będąc kontrowersyjnym powiem - każdy grał, nawet banici.
Problem w tym, że nie każdy ma zdrowe wyobrażenie o tym, co jak wpłynie na Księstwo. Rozmawiajmy. :)
Z wyrazami szacunku,
Simon Peter Liberi
Minister Promocji i Informacji
Poseł na Sejm LVII kadencji
Markiz Rychtowic
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez zbbrow 10 wrz 2018, o 11:58

Simon Liberi napisał(a):Skromnym zdaniem - każdy gra. Będąc kontrowersyjnym powiem - każdy grał, nawet banici.
Problem w tym, że nie każdy ma zdrowe wyobrażenie o tym, co jak wpłynie na Księstwo. Rozmawiajmy. :)

Jak najbardziej! Nawet Dreamland, którego Rząd otwarcie wielokrotnie stwierdzał negatywny stosunek do nas, przyczyniał się do rozwijania naszej aktywności. Niby grali w przeciwnej drużynie, ale jednocześnie graliśmy razem. Zawsze jakaś dyskusja u nas się rozwinie!
Zbyszko Gustolúpulo
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
zbbrow
Starosarmacja

Powrót do Polityka i społeczeństwo