Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Kim jesteście i dokąd zmierzacie?

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

Re: Kim jesteście i dokąd zmierzacie?

Postprzez Juarez 1 lip 2017, o 20:57

Po co się martwić tym Kurvenhauzem skoro (jak to mawia mój Król) i tak "wszyscy umrzemy".
Obrazek
III Hertsog ik Monderie
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Postprzez Wincenty Wałachowski 2 lip 2017, o 21:23

Zluzujmy wszyscy, bo ostatnio napięcie jest zwyczajnie zbyt mocne. A po co nam to wszystko?

Koniec jaj, Yenn, jak już chcesz z Sarmy uciekać, to lepszy powód znajdź...
(-) Wincenty Wałachowski
Wincenty Wałachowski
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Hugo 3 lip 2017, o 07:47

Z jednej strony rozumiem w**rw, z drugiej jednak zbyt dużo uogólnień na wszystkich i zbyt dużo ostrych słów skierowanych do/na ludzi.

Wbrew pozorom często zdarzają się takie rzeczy, że kogoś z nas "szlag trafia" i mamy ochotę wszystko to rzucić, więc nie dziwię się Wicehrabinie. Wydaje mi się, że nawet doskonale wiem, co Wicehrabina czuje. Ale żeby tak o wszystkich od razu "odsądzać od czci i wiary"? To tego nie rozumiem. Można zrobić przerwę, czy nawet odejść (na dłużej) bez aż takiego smrodu... Zamiast "wszystkim" być smutno z powodu odejścia, większość może być zażenowana sposobem...

Rację chyba ma Hrabia Wałachowski. Gdzieniegdzie za duże napięcie, ukrywane smutki, żale pretensje.
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez Daniel J. Tauer-Krak 3 lip 2017, o 10:45

To teraz wciskamy reset?
Obrazek
Członek Grodziskowej Fundacji Praw Człowieka,
Książę Słowacji,
Daniel J. Tauer-Krak

Postprzez MAP 3 lip 2017, o 10:55

Hugo napisał(a):Z jednej strony rozumiem w**rw, z drugiej jednak zbyt dużo uogólnień na wszystkich i zbyt dużo ostrych słów skierowanych do/na ludzi.

Wbrew pozorom często zdarzają się takie rzeczy, że kogoś z nas "szlag trafia" i mamy ochotę wszystko to rzucić, więc nie dziwię się Wicehrabinie. Wydaje mi się, że nawet doskonale wiem, co Wicehrabina czuje. Ale żeby tak o wszystkich od razu "odsądzać od czci i wiary"? To tego nie rozumiem. Można zrobić przerwę, czy nawet odejść (na dłużej) bez aż takiego smrodu... Zamiast "wszystkim" być smutno z powodu odejścia, większość może być zażenowana sposobem...

Rację chyba ma Hrabia Wałachowski. Gdzieniegdzie za duże napięcie, ukrywane smutki, żale pretensje.

Może tak po prostu wyglądają objawy alergii na chujozę?
Mikołaj Torped
diuk, markiz, renegat
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez VAT 3 lip 2017, o 11:39

MAP napisał(a):
Hugo napisał(a):Z jednej strony rozumiem w**rw, z drugiej jednak zbyt dużo uogólnień na wszystkich i zbyt dużo ostrych słów skierowanych do/na ludzi.

Może tak po prostu wyglądają objawy alergii na chujozę?

Jaką chujozę - rozwinie JO myśl?
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Hoenhaim 3 lip 2017, o 13:37

To jest centralny sposób, by naprawdę zakończyć przygodę z sarmacją. zmienia się maila na jakiegos "death" do ktorego sie nie ma nawet maila, zmienia sie haslo na jakies ktore sie kopiuje i wkleja w potwierdzenie i po koncie. Jaka prosta i dla kogo ja się pytam? dla kogo?!
Ostatnio edytowano 3 lip 2017, o 13:55 przez Hoenhaim, łącznie edytowano 1 raz
David kaw. de Hoenhaim

Postprzez Cudzoziemiec 1 3 lip 2017, o 13:43

Proszę mnie do tego nie mieszać. NIKT DO MNIE NIE DOŁĄCZAŁ, bo ja żadnej partii/komitety/ugrupowania nie buduję. Zostałem zaproszony na listę wyborczą tworzoną przez inną osobę, a nie ja ją buduję. Proszę nie rzucać podobnych oskarżeń na lewo i prawo bo ja tu w najmniejszym stopniu nie mam z sytuacją do czynienia.
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Wincenty Wałachowski 4 lip 2017, o 21:27

Hoenhaim napisał(a):To jest centralny sposób, by naprawdę zakończyć przygodę z sarmacją. zmienia się maila na jakiegos "death" do ktorego sie nie ma nawet maila, zmienia sie haslo na jakies ktore sie kopiuje i wkleja w potwierdzenie i po koncie.

Od czasu wprowadzenia blokad kont jest jeszcze łatwiej.
Drzwi Sarmacji nie mają klamki tylko z jednej strony. Niekiedy to wada, ale...
(-) Wincenty Wałachowski
Wincenty Wałachowski
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Kristian Arped 5 lip 2017, o 11:54

Ale wiesz o tym, Yennefer, że wszyscy Sarmaci nie muszą być Twoimi przyjaciółmi, a zabawa w mikronacje nie zawsze jest słodkopierdząca? To raz, dwa — przecież komuś w trakcie mogły się pozmieniać plany; nikt w takiej sytuacji nie ma obowiązku spowiadać się Tobie. ;)
Obrazek

K+N+B 2017

Obrazek

Poprzednia strona

Powrót do Polityka, kultura, sport, zagranica