Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[WYDZIELONE] Wniosek o przeprowadzenie referendum

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

[WYDZIELONE] Wniosek o przeprowadzenie referendum

Postprzez Sierg 12 sie 2016, o 21:04

Referendum za to, że kogoś pozwałem — chcąc dochodzić swoich praw, zagwarantowanych Konstytucją — a ten ktoś zagroził fochem i odejściem? Bardzo inteligentne, Janusz. Oby tak dalej.
Obrazek

Re: Wniosek o przeprowadzenie referendum (art. 22 ust. 1 pkt

Postprzez SdC 12 sie 2016, o 21:45

Sierg napisał(a):Referendum za to, że kogoś pozwałem — chcąc dochodzić swoich praw, zagwarantowanych Konstytucją — a ten ktoś zagroził fochem i odejściem? Bardzo inteligentne, Janusz. Oby tak dalej.

Za "ten ktoś" spotkamy się w sądzie chamie.
Trener reprezentacji Loardii
Trener SKSV Loardia Auterra

W Sarmacji nikt :)
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
SdC
Królestwo Teutonii

Re: [WYDZIELONE] Wniosek o przeprowadzenie referendum

Postprzez Vladimir 13 sie 2016, o 05:10

Hłe, hłe... flejmy! To bardzo fajnie. Również gardzę nacjonalistami z Baridasu, ich oszustwem z komitetem, ich monarchofaszyzmem.

Ale... moi kochani... jeśli Sejm udałoby się rozwiązać, to kto pociągnie dalej ten niewdzięczny wózek nazywany Radą Ministrów i Sejmem? Ja nie chcę, Janusz obiecał, że do polityki nie wróci. Może Książęta-Seniorzy, którzy w jakiś cudowny sposób wrócili ostatnio do życia?
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
rex sepulcrorum,
palatyn Lichtensteinu,
baronet Królestwa Nowej Teutonii,
arcysenator Złotego Grodu i Teutonii,
diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Cudzoziemiec 1 13 sie 2016, o 08:17

Vladimir, wszystko cacy. Ale nie możemy być zakladnikami w swoim własnym kraju. Nie możemy zezwalac na całą plejade zachowań rodem z rynsztoka różnorodnych dyktatur. Jeśli dziś powiemy że ok, trudno, musimy to zaakceptować bo nikt inny nic, to zrobimy sobie nieodwracalne krzywdy i z każdym kolejnym gabinetem będzie coraz gorzej.

Jeśli będzie trzeba to znajdzie się osoba, która stworzy rzad, zawsze jest też opcja rządu ksiazecego. Tu nie możemy stać i patrzyć na degrengolade jaka nam serwuje obecny Kanclerz swoim zachowaniem. Nie możemy i basta. To kwestia zdrowej społecznej tkanki. Nie pzowalajmy na to by toczyla ja choroba, w imię sprawnego zarządzania rządem...
Więzień Jego Książęcej Mości

Re: Wniosek o przeprowadzenie referendum (art. 22 ust. 1 pkt

Postprzez OvS 13 sie 2016, o 08:38

NThiefs napisał(a):
Sierg napisał(a):Referendum za to, że kogoś pozwałem — chcąc dochodzić swoich praw, zagwarantowanych Konstytucją — a ten ktoś zagroził fochem i odejściem? Bardzo inteligentne, Janusz. Oby tak dalej.

Za "ten ktoś" spotkamy się w sądzie chamie.

Weź się k*rwa człowieku ogarnij.
Od swojego wielkiego "powrotu" widzę, że tylko rzucasz gównem, ujadasz, i to tak drętwo i bez fantazji, że aż się przykro robi, a gdy ktoś ci pokazał, że wystarczy tego dobrego, odstawiasz dramę i stawiasz wątek o odejściu, żeby zebrać w nich słowa otuchy.
Nie wiem, czy to ból dupy, swędzenie pod gipsem, zlecenie od opozycji, czy po prostu chcesz być pożytecznym idiotą na łańcuchu RCA, który jedyny korzysta na tym co robisz, ale przestań.
Pozdrawiam z urlopu, bawcie się grzecznie.

Ej, a tak w ogóle, co to za nagonka na Asketilów? Pogrom szykujecie, goje jedne? :P
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna

Postprzez Vladimir 13 sie 2016, o 08:57

RCA! Dej spokój. Thiefs dał Ci pretekst i go wykorzystałeś, by poprowadzić jakąś swoją osobistą wojenkę z Asketilem. Przypomnijmy sobie Twoje wysokie standardy i rozmowy z ręką, nie mów więc tutaj o obronie wolności i innych dyrdymałach.
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
rex sepulcrorum,
palatyn Lichtensteinu,
baronet Królestwa Nowej Teutonii,
arcysenator Złotego Grodu i Teutonii,
diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Cudzoziemiec 1 13 sie 2016, o 09:36

HOLA! Amigos...

1) OvS — wskaż, proszę, w jaki sposób ja na całej obecnej sytuacji korzystam? Jak? Proszę, bez pieprzenia, wykaż moje zyski. Albo zwyczajnie za idiotyczny przytyk przeproś. Zrozumiem emocje, nie pozwolę na kłamstwa jednak.

2) Vladimir — nie było Cię wczoraj na IRC gdy pisałem co myślę o Siergiuszu, gdybyś był nie napisałbyś takiej bzdury. Thiefs nie dał mi żadnego pretekstu, ja nie bronię tym referendum Thiefsa, panowie spotkają się w TK i tyle. Mój punkt widzenia przedstawiłem. Nic na tej chryi nie zyskuję, a zaryzykuję stwierdzenie, że wręcz przeciwnie, sporo tracę. Nie mam na celu prowadzić wojenki z Asketilem, bo był mi przychylny, ja zaś byłem jemu. ALE NIE ZGODZĘ SIĘ na niszczenie serią idiotycznych zachowań tego czym jest ten kraj.

Postprzez OvS 13 sie 2016, o 09:49

1) OvS — wskaż, proszę, w jaki sposób ja na całej obecnej sytuacji korzystam? Jak? Proszę, bez pieprzenia, wykaż moje zyski. Albo zwyczajnie za idiotyczny przytyk przeproś. Zrozumiem emocje, nie pozwolę na kłamstwa jednak.

Nooo, dzięki całemu temu zamieszaniu (sprawa Thiefsa plus sprawa JKM) jesteś mesjaszem, pierwszym i ostatnim sprawiedliwym, stolicą mądrości, wieżą z kości słoniowej, symbolem oporu przeciwko zbrodniczemu reżimowi baridajskiego. Mało? To nie jest zysk?
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna

Postprzez Cudzoziemiec 1 13 sie 2016, o 09:51

o.O

Wiesz? Trudno dyskutować kiedy adwersarz sprowadza rozmowę ad absurdum już na jej starcie.

Postprzez OvS 13 sie 2016, o 09:54

Spoko, nie miałem w planach dyskusji, tylko wpaść, powiedzieć co się widzi i wypaść. :)

Następna strona

Powrót do Polityka, kultura, sport, zagranica