Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

O aktywności

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

O aktywności

Postprzez MSchlesinger 22 kwi 2015, o 20:46

W temacie wliczania Ćwirków do aktywności - ktoś (zdaje się diuk Christosza) niedawno zażartował, by rozwiązać problem aktywności, jak Amerykanie problem otyłości - zmieniając normy. Ale czemu RM posłuchała...?
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Więzień Jego Książęcej Mości

Re: O aktywności

Postprzez Rihanna 22 kwi 2015, o 20:49

Sama ratuje swoją aktywność jak może?
Rihanna dssa Aureliuš-Sedrovski

Rektor Akademii Sclavińskiej
Dziekan Wydziału Nauk Nowych - Scientes Liberales w Akademii Sclavińskiej im. Stanisława Gertalda
Niezależna i niepoprawna dziennikarka
Właściciel Pulsu Sarmatów
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez Sierg 22 kwi 2015, o 20:50

Już lepiej wliczać Ćwirki do aktywności, niż patrzeć jak to pewni anonimowi spamerzy z całkowicie anonimowego samorządu starają się utrzymać aktywność. Niektóre wiadomości wysyłane za pomocą Ćwirka są bardziej wartościowe niż ich tygodniowe wypociny.

Rihanna napisał(a):Sama ratuje swoją aktywność jak może?

Posikam się ze śmiechu.
Obrazek

Postprzez Rihanna 22 kwi 2015, o 21:02

Szanowny prefekt niech sobie przypomni jak pewien anonimomy samorząd, anonimowego prefekta wciąż kontynuuje zacną ideę wątku, który ma jak najbardziej charakter "spamowy".

Dziekan Wydziału Nauk Nowych - Scientes Liberales w Akademii Sclavińskiej im. Stanisława Gertalda
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez Sierg 22 kwi 2015, o 21:04

Rihanna napisał(a):Szanowny prefekt niech sobie przypomni jak pewien anonimomy samorząd, anonimowego prefekta wciąż kontynuuje zacną ideę wątku, który ma jak najbardziej charakter "spamowy".

Nie był to wątek mojego autorstwa, wobec czego proszę iść z tym do kogoś innego. Ale i tak wolałbym spam w jednym miejscu, niż rozrzucony po całej Sarmacji.
Obrazek

Postprzez Aleksander Damian 22 kwi 2015, o 21:05

Jeśli to jest spam to trzeba zamknąć.
por. Aleksander Damian markiz von Thorn-Chojnacki herbu Illuminatos
Herold Rodu Dom von Thorn

Postprzez Rihanna 22 kwi 2015, o 21:06

Sierg napisał(a):
Rihanna napisał(a):Szanowny prefekt niech sobie przypomni jak pewien anonimomy samorząd, anonimowego prefekta wciąż kontynuuje zacną ideę wątku, który ma jak najbardziej charakter "spamowy".

Nie był to wątek mojego autorstwa, wobec czego proszę iść z tym do kogoś innego. Ale i tak wolałbym spam w jednym miejscu, niż rozrzucony po całej Sarmacji.

Tylko zaznaczyłam, że to samorząd z którego Prefekt pochodzi. Nie zaznaczyłam głównego twórcy.

Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez Sierg 22 kwi 2015, o 21:08

Aleksander Damian napisał(a):Jeśli to jest spam to trzeba zamknąć.

Oczywiście, z chęcią to uczynię. Tylko będę musiał zamknąć wtedy jeszcze anonimowych spamerów z anonimowego samorządu, a wtedy znów się na mnie rzucicie, jaka to ta prefektura niedobra.
Rihanna napisał(a):Tylko zaznaczyłam, że to samorząd z którego Prefekt pochodzi. Nie zaznaczyłam głównego twórcy.

Była to zatem zbędna informacja, ponieważ dobrze wiem z jakiego samorządu pochodzę. Inni mogli to odebrać w taki sposób, jakbym stał za tym spamem ;)
Obrazek

Postprzez Michał 22 kwi 2015, o 21:15

Wliczanie ćwirków do aktywności jest zasadne. Ćwirkspam jest tak samo prawdopodobny jak spam na forum, to zależy od dobrej woli użytkownika komputera a nie od funkcjonujących przepisów. A co do samej wartości aktywności, byłbym za zwiększeniem jej dla np. artykułów z 1 pkt do nawet 5 - są zwykle dużo bardziej rozbudowane, kreują życie społeczne i to po prostu jest zasadne. To też mogłaby RM wylobbować. Pisanie artykułów stanie się atrakcyjniejsze.
/—/ Michał Pséftis, daw. Bryennios.
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Aleksander Damian 22 kwi 2015, o 21:20

Sierg napisał(a):Oczywiście, z chęcią to uczynię. Tylko będę musiał zamknąć wtedy jeszcze anonimowych spamerów z anonimowego samorządu, a wtedy znów się na mnie rzucicie, jaka to ta prefektura niedobra.

No w szczególności w jednym samorządzie :D
por. Aleksander Damian markiz von Thorn-Chojnacki herbu Illuminatos
Herold Rodu Dom von Thorn

Następna strona

Powrót do Polityka, zagranica