Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wieści z Hasselandu

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie

Wieści z Hasselandu

Postprzez Karolina Aleksandra 25 lis 2014, o 14:32

Z Hasselandzkiego fanpage'a:

Dziś o 9.41 zmarł król Hasselandu Piotr Paweł I, złożony ciężką chorobą.

Co bardziej poinformowani wiedzą, że wczoraj na forum Hasselandu można było poczytać ciekawe posty o potencjalnych klonach Króla Piotra Pawła I...
Karolina Aleksandra

Królowa Seniorka Dreamlandu, Królowa Matka Elderlandu, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji
Karolina Aleksandra
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Re: Wieści z Hasselandu

Postprzez Daniel Chojnacki 25 lis 2014, o 14:35

http://hasseland.eu/forum/viewtopic.php?f=15&t=620
http://hasseland.eu/forum/viewtopic.php ... =619#p5557

Pzdr.

EDIT Ciekawe, czy skoro już teraz się wydało, to czy z jednego konta diuk, ops, JKW, będzie się otaczał w pałacu, a z drugiego umierał (BARDZO Przepraszam, Mogłem Się Powstrzymać Ale Nie Chciałem, Bo Przecież To Był Kiedyś Sarmata Tak Często Powołujący Się Na Wartości I Odwagę).
Daniel Chojnacki książę-senior, hrabia Przepadu

Postprzez Ekaton 25 lis 2014, o 14:39

A więc wyszło szydło z worka. I nie chodzi mi tu wcale o Hasselandzkie klony (które zostały swego czasu zauważone i przez Sarmatów, w czasie naszej wizyty dyplomatycznej), ale spójrzmy na jakość tych demonstracji obywatelskich.

Tak, jak wcześniej, w czerwcu tego roku, warto było jeszcze rozmawiać z Hasselandem licząc na obopólne korzyści, tak teraz - odradzałbym jakichkolwiek działań na polu dyplomatycznym. Przykro przyznać, ale oto na naszych oczach kończy się proces jego zamiany w yoyonację.
/—/ Emil Potocki
Ojciec Założyciel Sclavinii, Jej Senator,
Lord-Szambelan Stowarzyszenia Błękitnej Łuny.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Karolina Aleksandra 25 lis 2014, o 14:41

Znalazłam i oświadczenie monarchy ws. zaistniałej sytuacji — tutaj.

Co do meritum. Poul Morthensen w istocie jest "współtworzony przeze mnie". "Dzielę" tę postać z inną realną osobą. Jednak nie zamierzam więcej wyjaśniać. Istnienie Morthensena służyło w swoim czasie ratowaniu Hasselandu i stanowiło tajemnicę państwową. Całą sprawę biorę na siebie i wyłącznie na siebie.

EDIT: No i czekam na opinię mojego ulubionego ostatnio dziennikarza — Jerzego Zermatta :)
Karolina Aleksandra

Królowa Seniorka Dreamlandu, Królowa Matka Elderlandu, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji
Karolina Aleksandra
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez piwniczak 25 lis 2014, o 15:30

A może... inkorporacja?:D
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Korona Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Helwetyk 25 lis 2014, o 15:49

A ja mimo wszystko pozostaję przy resztkach nadziei, że diuk Hasselandzki (jak o nim pisaliśmy od czasu, gdy zażyczył sobie, by nie posługiwać się jego realnym nazwiskiem, co obecnie — przyznam — brzmi dość sarkastycznie…) wróci do ojczyzny.
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański,
Marszałek Sejmu, Konsul Sclavinii, król-senior Baridasu,
dyrektor Mennicy Eldorackiej, były funkcjonariusz publiczny
Sejm Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Królestwo Baridasu
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Ekaton 25 lis 2014, o 15:51

Helwetyk napisał(a):A ja mimo wszystko pozostaję przy resztkach nadziei, że diuk Hasselandzki (jak o nim pisaliśmy od czasu, gdy zażyczył sobie, by nie posługiwać się jego realnym nazwiskiem, co obecnie — przyznam — brzmi dość sarkastycznie…) wróci do ojczyzny.

Ile libertów prezydent-in-spe stawia na to, że Porucznik Noqtern sięgnie po tron Hasselandu? :)
/—/ Emil Potocki
Ojciec Założyciel Sclavinii, Jej Senator,
Lord-Szambelan Stowarzyszenia Błękitnej Łuny.

Postprzez Helwetyk 25 lis 2014, o 15:53

Michał napisał(a):
Helwetyk napisał(a):A ja mimo wszystko pozostaję przy resztkach nadziei, że diuk Hasselandzki (jak o nim pisaliśmy od czasu, gdy zażyczył sobie, by nie posługiwać się jego realnym nazwiskiem, co obecnie — przyznam — brzmi dość sarkastycznie…) wróci do ojczyzny.

Ile libertów prezydent-in-spe stawia na to, że Porucznik Noqtern sięgnie po tron Hasselandu? :)

Ciężki wybór. Miałem podejrzenia, że mój ulubiony Hasselandczyk cierpi na mikronacyjne rozdwojenie tożsamości, więc czy będzie mu się chciało tak samemu ze sobą?
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański,
Marszałek Sejmu, Konsul Sclavinii, król-senior Baridasu,
dyrektor Mennicy Eldorackiej, były funkcjonariusz publiczny
Sejm Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Królestwo Baridasu
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Karolina Aleksandra 25 lis 2014, o 16:03

W temacie wątku — lektura for zagranicznych przynosi kolejne odkrycia.

Eddard Noqtern napisał(a):Monarcha zagroził całkowite usunięcie forum. Czy da się to jakoś zablokować?
Karolina Aleksandra

Karolina Aleksandra
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Hugo 25 lis 2014, o 16:47

Klon Kościńskiego doniósł, że Kościński ma klona?

To u góry, to nie moje, ale cóż... :)

Ciekawe ilu obywateli zostanie po odejściu Króla Hasselandu :roll: ;)
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior
Królestwo Teutonii
Korona Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary

Następna strona

Powrót do Polityka i społeczeństwo