Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Dymisja

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

Dymisja

Postprzez Michał 5 wrz 2014, o 18:40

Drodzy Sarmaci i Drogie Sarmatki,

Jestem zmuszony złożyć dymisję z urzędu Kanclerza, jak również Przewodniczącego Izby Obywatelskiej oraz zrezygnować z piastowania funkcji Przewodniczącego NSZZ "Represja". Uprzejmie proszę też JO wicemarszałka o wykreślenie mojego podpisu z listy poparcia NSZZ "Represja". A teraz, słowem wyjaśnienia odnośnie pierwszego stanowiska i ogólnej refleksji.

W chwili, kiedy obejmowałem stanowisko Kanclerza sądziłem, że będę w stanie lepiej gospodarować czasem. Ów pokazał jednak, że nigdy nie mogę być go pewnym; okazało się, że mam dużo więcej zajęć związanych między innymi z edukacją, niż mógłbym kiedykolwiek przypuszczać. Nie jestem w stanie poświęcić Księstwu i Sclavinii nawet dwóch-trzech godzin dziennie, nie mówiąc już o dawnym, ośmio- czy dziesięciogodzinnym standardzie, jaki dawniej uprawiałem. To i nie tylko to przyniosło mi upadek motywacji do dalszej pracy. Rzuciłem się zbyt wysoko, starając się o funkcję Kanclerza po 4 miesiącach bytowania w Księstwie Sarmacji. Z miejsca wykonuję ukłon w stronę Sławetnego Baroneta Angloviastego, który zasugerował mi na początku, abym przemyślał kandydaturę. Powinienem był to zrobić, w rzeczy samej. Teraz, gdy jest już za późno a ja nie jestem w stanie kontynuować wykonywania swoich obowiązków, dobrze widzę swój błąd.

Nie znaczy to jednak, że widzę jakiekolwiek błędy w działaniu Rady Ministrów. Rząd Podkanclerzych spisał się dobrze, a obecny brak działania jest spowodowany biernością Kanclerza... Spowodowaną po prostu zmęczeniem. Pragnę podziękować wszystkim, którzy starali się pod moją nieobecność i później, a także przeprosić tych, których swoim zachowaniem zawiodłem.

W związku z powyższym, teraz, kiedy braknie mi czasu, motywacji, samopoczucia i samodyscypliny, a wszystkie moje działania są zakropione zmęczeniem, jestem zmuszony zawiesić swoją działalność w Księstwie na czas nieokreślony. Nazwę to roboczo nieusprawiedliwionym urlopem. Zakończę sprawy w które jestem obecnie zaangażowany, pobędę jeszcze luźniej kilka dni i wybywam, mając nadzieję, że uda mi się wrócić w październiku bądź później (oby nie!) do stałej aktywności.

Jedyne, co w obecnej sytuacji rekomenduję, to podążanie dalej tą drogą, jeśli chodzi o politykę Księstwa. Zmęczony Sejmem Walnym doradzam także, aby pożegnać się z nim w chwili, kiedy minie termin obowiązywania ustawy konstytucyjnej. Wam wszystkim życzę wytrwałości i zaangażowania, a Księstwu i Sclavinii sił, aby dalej trwać.

Z życzeniami zdrowia,
Michał A. kaw. Bryennios
/—/ Michał Pséftis, daw. Bryennios.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Więzień Jego Książęcej Mości

Re: Dymisja

Postprzez KCS 5 wrz 2014, o 18:43

Wielka szkoda. No, ale i mnie zaczyna ogarniać zniechęcenie. Obecnie nie robię nic więcej poza wykonywaniem obowiązków.
AF310 | Krzysztof Kura | KCS

Postprzez Marek 5 wrz 2014, o 18:59

Wielka szkoda, jednak rozumiemy.
(-) gen.bryg.Marek diuk von Thorn-Chojnacki (A7718)

Postprzez piwniczak 5 wrz 2014, o 19:38

Jakbyś nas kochał, to i czas by się znalazł ;(
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Winheart 5 wrz 2014, o 19:38

:-( Cierpię na to samo... może to jakaś zakaźna choroba?
(-) Calisto diuczessa Norvegicus-Chojnacka
Sołtys Nadziei
Obrazek

Postprzez Laurẽt 5 wrz 2014, o 19:41

Wielka szkoda. Proszę nas jak najczęściej odwiedzać. :D
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez RattusNrv-Ch 5 wrz 2014, o 19:44

Szkoda szkoda, każdego wartościowego Sarmaty... Ale... poniekąd rozumiem, mam praktycznie podobnie... powody w małej części może trochę odmienne, ale jednak.
Pozdrawiam,
kpt. Rattus mar. Norvegicus-Chojnacki

#ZielonoMi #SzanujZieleń #PosadźDrzewo #PoszukiwaczeSkarbów
Nowe inicjatywy PASI! Warto czekać!

Właściciel PASI - Prywatnej Agencji Sensownych Inicjatyw.
Inicjatywy na najwyższym poziomie! Ciekawy? Zajrzyj!

Najprawdziwsze i jedyne źródło sarmackości wypływa z Gellonii i Starosarmacji.
Tylko to źródło zapewni Ci wieczne szczęście i dobrobyt.

Postprzez Iontz 5 wrz 2014, o 21:27

Choć żal czytać (mniejsza tam z represyjnym rządem! Sclavinia!), to rozumiem powody. Weź sobie urlop, odpocznij i liczę, że wrócisz wkrótce do aktywności.
Mateusz von Lichtenstein–Iontz
Obrazek

Obrazek
Iontz

Postprzez leszcz 5 wrz 2014, o 21:29

w istocie smutna wiadomość.

gdzie jednak szukać następcy?
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Kościół Diuczej Wiary