Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Oświadczenie Piotra II Grzegorza

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

Re: Oświadczenie Piotra II Grzegorza

Postprzez Jan Zt Cytryński 10 kwi 2013, o 17:48

Nie zdążyłem poznać WKM po czynach w czasie kadencji, jestem tu od wczoraj. Proszę się nie martwić WKM, zmiany sa potrzebne. Oby na lepsze.

Niech żyją!
Jan Zygmunt Cytryński z Almery, stolicy Baridasu.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Paczenko 10 kwi 2013, o 18:40

Piotr_II_Grzegorz napisał(a):Większość obywateli, proporcją głosów 45 do 29, przy 4 głosach wstrzymujących, opowiedziała się za pozostaniem naszej osoby na tronie sarmackim. Powyższe traktuję jako wysoką ocenę mojej pracy na rzecz księstwa i napawa mnie radością.

To w takim razie ja bardzo przepraszam, widać nie zrozumiałem pytania.
Przyznaję, że zagłosowałem przeciw.
Zagłosowałem przeciw, bo wydawało mi się, że proszenie będzie uwłaczające Waszej Książęcej Mości - uznałem, że skoro JKM abdykuje, to ma ku temu powody. I to, że ja ich nie rozumiem - nie zmienia ich sedna i zasadności.
Gdybym miał wyrazić opinię i ocenę pracy - to wystawiłbym jak najwyższą!
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Roland 10 kwi 2013, o 21:54

Uznaję za stosowne jeszcze raz podziękować za wszystko, co WKW uczynił dla KS. Co prawda osobiście z owoców owej pracy korzystam od niedawna, ale działania podejmowane przez WKW znam z tzw. obserwacji zewnętrznej. Także dziękuję, a następcy tronu życzę równie udanego okresu urzędowania na tronie książęcym.
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez piwniczak 11 kwi 2013, o 02:29

Wasza Książęca Mość,

Pomijając Waszą apodyktyczność i nadmierną emocjonalność okazywaną na forum, której dorównywał chyba tylko Ivo, Wasza koronacja była najlepszym, co mogło się przytrafić Księstwu. Byliście naprawdę dobrym Księciem, pracowitym, może nawet za dużo biorącym na głowę i usilnie pragnącym pozostać obiektywnym wobec poddanych. Niestety przestaliście w pewnym momencie nim być i zatraciliście się w nerwach (zbudowanych zapewne realnie i rozbudowanych na podłożu wirtualnym). Potem nastąpił krach, padło wiele gorzkich słów z każdej ze stron, wiele osób zostało urażonych i wielu uraz nie da się już cofnąć. Niestety. Tak ogromna moc drzemie w słowach.

Potrzebujecie ciepła i miłości, którego Sarmacja nie jest w stanie Wam zapewnić w takich ilościach, jakie są Wam potrzebne. Nie mówię tego nawet z najmniejszą dozą złośliwości. To mój szczery wyraz troski o Was, choć jestem dla Was tylko nielojalnym i niegodnym zaufania człowiekiem, który nie wykazał się względem Was nawet odrobiną empatii. Skupcie się na rodzinie, na realnych przyjaciołach, by ustabilizować się i móc w pełni cieszyć się życiem, a także, może znów, v-życiem.

Wydaje mi się, że abdykacja i odejście z KS, jest najlepszym rozwiązaniem i najsłuszniejszą decyzją, jaką mogliście podjąć. W momencie, w którym zabawa przestaje bawić, trzeba dać sobie czas, by od niej odpocząć.

Życzę wszystkiego dobrego.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia strona

Powrót do Polityka, zagranica