Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Afera kopalniania. Odszkodowania dla akcjonariuszy

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

Re: Afera kopalniania. Odszkodowania dla akcjonariuszy

Postprzez nospheratu 8 cze 2012, o 20:32

imi napisał(a):Proszę zatem podpowiedzieć w jaki sposób mam wycenić wartość roszczenia?

Proponuję koszt emisji czyli 1000 lt za 1000 akcji.
Emanuel mar. Śmigło
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Helwetyk 8 cze 2012, o 21:52

nospheratu napisał(a):
imi napisał(a):Proszę zatem podpowiedzieć w jaki sposób mam wycenić wartość roszczenia?

Proponuję koszt emisji czyli 1000 lt za 1000 akcji.

Nawet przyjęcie tego założenia (pomimo śladowego nakładu pracy oraz tego, że komunikat był dość jednoznaczny — „[…] całkowicie za darmo”) pozostawia ujemne „saldo”.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Jakob 9 cze 2012, o 09:21

Oświadczam, że otrzymanie kwoty 47595 lt libertów tytułem odszkodowania za szkodę wyrządzoną bezprawnym działaniem skazanego na karę banicji wyrokiem Sądu Koronnego z dnia 25 kwietnia 2012 r. wyczerpie wszystkie moje roszczenia w stosunku do Korony z tytułu szkód wyrządzonych mi, jako akcjonariuszowi kopalni Fundacyjnej lub kopalni Fundacyjnych, przez skazanego.
Jakob
Jakob
Królestwo Teutonii

Postprzez Jakub Bakonyi 9 cze 2012, o 20:40

W jakim (orientacyjnie) czasie Rząd planuje przedstawić opracowanie sposobu zadośćuczynienia poszkodowanym miejscowościom, instytucjom i przedsiębiorstwom?
Jakub mar. Bakonyi
Kasztelan Czarnoleski

Postprzez Gauleiter Kakulski 9 cze 2012, o 22:38

imi napisał(a):W takim razie proszę o oświadczenie wg. wzoru.

Oczywiście. Dzięki Wam czuję się jak w swojej v-Ojczyźnie!

Oświadczam, że otrzymanie kwoty 345 753 libertów tytułem odszkodowania za szkodę wyrządzoną bezprawnym działaniem skazanego na karę banicji wyrokiem Sądu Koronnego z dnia 25 kwietnia 2012 r. wyczerpie wszystkie moje roszczenia w stosunku do Korony z tytułu szkód wyrządzonych mi, jako akcjonariuszowi kopalni Fundacyjnej lub kopalni Fundacyjnych, przez skazanego.
Płk. Gauleiter Komendant Koniunktura-Kakulski von Salvepol
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Wielki Armin Republiki Scholandzkiej
Suchar-San

Lepiej być zerem, niż Gauleiterem
Obrazek

Postprzez imi 10 cze 2012, o 10:38

Jakub Bakonyi napisał(a):W jakim (orientacyjnie) czasie Rząd planuje przedstawić opracowanie sposobu zadośćuczynienia poszkodowanym miejscowościom, instytucjom i przedsiębiorstwom?

Wypłata odszkodowań będzie przeprowadzana równolegle. Zaczniemy od jutro mam nadzieję.
Ivo Karakachanow

Stały bywalec sklepów nocnych i restauracji dworcowych.
Renegat.

Obrazek

Postprzez Michaelus 10 cze 2012, o 19:26

Oświadczam, że otrzymanie kwoty 59447 libertów tytułem odszkodowania za szkodę wyrządzoną bezprawnym działaniem skazanego na karę banicji wyrokiem Sądu Koronnego z dnia 25 kwietnia 2012 r. wyczerpie wszystkie moje roszczenia w stosunku do Korony z tytułu szkód wyrządzonych mi, jako akcjonariuszowi kopalni Fundacyjnej lub kopalni Fundacyjnych, przez skazanego.
Michał Michaelus - filatelista, sportowiec, gość z Mandragoratu
Obrazek

Postprzez Markus 11 cze 2012, o 16:35

Oświadczam, że otrzymanie kwoty 1807 libertów tytułem odszkodowania za szkodę wyrządzoną bezprawnym działaniem skazanego na karę banicji wyrokiem Sądu Koronnego z dnia 25 kwietnia 2012 r. wyczerpie wszystkie moje roszczenia w stosunku do Korony z tytułu szkód wyrządzonych mi, jako akcjonariuszowi kopalni Fundacyjnej lub kopalni Fundacyjnych, przez skazanego.
(—) Marc Miquaiasu’un Arped

Postprzez matis 11 cze 2012, o 22:51

Oświadczam, że otrzymanie kwoty 11697 libertów tytułem odszkodowania za szkodę wyrządzoną bezprawnym działaniem skazanego na karę banicji wyrokiem Sądu Koronnego z dnia 25 kwietnia 2012 r. wyczerpie wszystkie moje roszczenia w stosunku do Korony z tytułu szkód wyrządzonych mi, jako akcjonariuszowi kopalni Fundacyjnej lub kopalni Fundacyjnych, przez skazanego.
Mateusz hr. Bartkowiak

Postprzez zbbrow 11 cze 2012, o 23:18

matis napisał(a):Oświadczam, że otrzymanie kwoty 11697 libertów tytułem odszkodowania za szkodę wyrządzoną bezprawnym działaniem skazanego na karę banicji wyrokiem Sądu Koronnego z dnia 25 kwietnia 2012 r. wyczerpie wszystkie moje roszczenia w stosunku do Korony z tytułu szkód wyrządzonych mi, jako akcjonariuszowi kopalni Fundacyjnej lub kopalni Fundacyjnych, przez skazanego.

Matis?! Ty tutaj? :D
Zbyszko Gustolúpulo
zbbrow

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityka, zagranica