Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Marsz przeciw Sarmofobii

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

Marsz przeciw Sarmofobii

Postprzez Andrzej Swarzewski 29 sie 2011, o 11:55

Wczoraj, tj. 29 sierpnia po południu na ulice Grodziska przybyło ponad dwadzieścia tysięcy ludzi, głównie zwolenników Patriotycznej Ligi Narodowej, Ruchu Odbudowy Sarmacji oraz SIC!-u. Postanowili protestować przeciw Sarmofobii i Sarmofobom, którymi według nich są głównie Scholandzi, Wandejczycy, Ciprofloksjanie oraz część Teutończyków. Gdy się zebrali przeszli ulicami stolicy wykrzykują hasła takie jak "Tu jest Sarmacja, a nie Wandystan!", "Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!", "A na drzewach zamiast liści będą wisieć wandeiści". Nieśli również transparenty na których napisane było :
"Andrzej/Mikołaj dobrem zwycięży", "Macie Bakonyi'a, więc dlaczego nie dacie się mu wykazać(fałszować)?" oraz wiele innych.
Marsz zakończył się przed Sejmem, gdzie odśpiewano hymn Sarmacji, "Boże coś Sarmację" oraz inne pieśni patriotyczne.
Postawili również wielki rotryjski krzyż nad którym postawili transparent "Chwała i cześć Najjaśniejszemu Księstwu, zamordowanemu przez wandeistów. Pozwólcie mu zmartwychwstać za trzy miesiące!"
http://www.google.pl/imgres?q=krzy%C5%B ... s:0aPPrzed krzyżem stoją prawicowcy trzymający mieczyki Acjo i tworzący z ręki oraz mieczyka kształt falangi.
Na 1 września na godzinę 18:00 zaplanowano mszę pod krzyżem z udziałem kapłana Rotryjskiego.
Cześć Wielkiej Sarmacji!
(Musiałem opublikować tutaj, bo w systemie coś blokuje)
Andrzej Swarzewski
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Marsz przeciw Sarmofobii

Postprzez zbbrow 29 sie 2011, o 11:59

System ma automatyczna na debilne posty :)
Zbyszko Gustolúpulo
zbbrow

Re: Marsz przeciw Sarmofobii

Postprzez Andrzej Swarzewski 29 sie 2011, o 12:00

zbbrow napisał(a):System ma automatyczna na debilne posty :)

Szybciej bym się spodziewał, że Rząd Ludowy nałożył na mnie karę za antyrządowe i antykomunistyczne publikacje.
Andrzej Swarzewski

Postprzez Mikołaj Jan 29 sie 2011, o 19:41

Andrzej Swarzewski napisał(a):"Andrzej/Mikołaj dobrem zwycięży"

Ja pierdzielę, jeszcze ze mnie zrobią wirtualną wersję pewnego realnego bliźniaka...

Ale skoro idziemy w fabularyzację co akurat bardzo mi się podoba, to: http://beta.sarmacja.org/index.php?p=herold,199,0
(—) Mikołaj Jan

Postprzez imi 29 sie 2011, o 19:44

Coś się Panu pomyliło - nie dwadzieścia tysięcy tylko trzech, nie Sarmaci tylko Polacy, nie ulicami tylko w knajpie i nie nad piwem a nad soczkiem bo barman sprawdził dowody. Poza tym wszystko się zgadza.:)
Ivo Karakachanow

Stały bywalec sklepów nocnych i restauracji dworcowych.
Renegat.

Obrazek

Postprzez imi 29 sie 2011, o 19:47

Andrzej Swarzewski napisał(a): "Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!", "A na drzewach zamiast liści będą wisieć wandeiści".

Bardzo ładnie namawia Pan do przemocy, ślicznie. Wyśmienicie świadczy to o "jakości" Pana jednoosobowej partyjki. Musi Pan być bardzo z siebie dumny. Powinien się Pan cieszyć, że panuje tutaj wolność słowa... I niech Pan łaskawie zauważy, jak na "hołotę" to dość uprzejmy jestem - używam zwrotu grzecznościowego na który właściwie Pan nie zasługuje i powstrzymuję się od nazwania Pana, proszę wybaczyć "szczylem".
Ivo Karakachanow

Renegat.

Obrazek

Postprzez imi 29 sie 2011, o 19:50

Andrzej Swarzewski napisał(a):Szybciej bym się spodziewał, że Rząd Ludowy nałożył na mnie karę za antyrządowe i antykomunistyczne publikacje.

Na jakiej podstawie się Pan spodziewał? Czy w SARMACJI (nie w Pana nędznym kraiku znanym jako "Prawdziwa Wolska Prawdziwych Wolaków") Komuniści kogokolwiek banowali - patrząc na sarmacką, nie tak dawną historię bywało wręcz odwrotnie. A teraz jakoś nie chowamy urazy i współpracujemy dla dobra Sarmacji zamiast ją rozwalać od środka debilną kalką z niejakiego Jarosława K.
Ivo Karakachanow

Renegat.

Obrazek

Postprzez Andrzej Swarzewski 29 sie 2011, o 20:21

Mikołaj Wiśnicki napisał(a):Ja pierdzielę, jeszcze ze mnie zrobią wirtualną wersję pewnego realnego bliźniaka...

Panie Prezesie :D , czy nie jest Pan zadowolony, że Naród Sarmacki Pana wychwala?
imi napisał(a):Coś się Panu pomyliło - nie dwadzieścia tysięcy tylko trzech, nie Sarmaci tylko Polacy, nie ulicami tylko w knajpie i nie nad piwem a nad soczkiem bo barman sprawdził dowody. Poza tym wszystko się zgadza.

Nie mam zamiaru zniżać się do Pańskiego poziomu i prześladowania ze względu na realny wiek.
"Bardzo ładnie namawia Pan do przemocy, ślicznie. Wyśmienicie świadczy to o "jakości" Pana jednoosobowej partyjki. Musi Pan być bardzo z siebie dumny. Powinien się Pan cieszyć, że panuje tutaj wolność słowa... I niech Pan łaskawie zauważy, jak na "hołotę" to dość uprzejmy jestem - używam zwrotu grzecznościowego na który właściwie Pan nie zasługuje i powstrzymuję się od nazwania Pana, proszę wybaczyć "szczylem"."
Zachowuje się Pan jako czerwona hołota. Cały czas udaje Pan nie wiadomo kogo, a jest Pan zwykłym chłopcem folwarkowym, jak by to ujął eksbaron Euskadi.
Andrzej Swarzewski

Postprzez Markus 29 sie 2011, o 20:26

Jak to dobrze, że w tym niby-pochodzie nie było wielu zwolenników FL. Chyba spaliłbym się ze wstydu.

Andrzej Swarzewski napisał(a):"Tu jest Sarmacja, a nie Wandystan!", "Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!", "A na drzewach zamiast liści będą wisieć wandeiści"

Sarmacjo, wstydźmy się tych słów! Większej nienawiści nie dzierżyli nawet Polacy do Niemców w czasie wojny. Panie Andrzeju, odnoszę wrażenie, że to nie marsz, lecz I powstanie sarmackie, mimo że nikt naszych terenów nie okupuje. Swoja drogą, czego się pan naoglądał w telewizji?

Andrzej Swarzewski napisał(a):"Andrzej/Mikołaj dobrem zwycięży"

Nie mogłem się powstrzymać, by tego też nie zacytować. Muszę przyznać, że ma pan bujną wyobraźnię, by osadzić się na czele marszu wraz z przewodniczącym jednej z największych sarmackich partii. Dziwi mnie też to, że usiłuje pan mieszać Mikołaja Wiśnickiego w rzecz tak bzdurną. Błagam...

Andrzej Swarzewski napisał(a):Cały czas udaje Pan nie wiadomo kogo, a jest Pan zwykłym chłopcem folwarkowym, jak by to ujął eksbaron Euskadi.

Skąd pan wie, jak by to ujął mój ojciec? Proszę swoich słów nie opierać na nim, bo nikt nie wie, czy i jaki głos zająłby w tej sprawie.
(—) Marc Miquaiasu’un Arped,
król ojciec Baridasu

Postprzez Camel 29 sie 2011, o 20:29

O jednak koalicja PP-KPS. Ma jakaś opozycje nie tylko w sejmie. Myślałem, że inne ugrupowania po nie dostania się do sejmu przestaną istnieć. a tu proście
Zyriusz - RADOŚĆ TWORZENIA
"Złota Wolność" kobieta system

Minister Finansów Starosarmacji
Hrabia Szafranowego Targu
Jan "Camel" Magov-Zaorski

Następna strona

Powrót do Polityka, kultura, sport, zagranica