Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Odezwa

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

Odezwa

Postprzez Maurycy Orański 16 mar 2020, o 14:53

Obrazek

Odezwa do Państw i Narodów Świata

Jak po najgorszej burzy w końcu słońce wychodzi za chmur. Jak po nocy wstaje dzień, tak Monarchia Austro Węgierska ponownie podnosi się z upadku.Władzę objął Jego Wysokość Regent Andrew von Habsburg Herzog von Hohenberg, a rozproszeni po świecie obywatele wierni ideałom Monarchii Naddunajskiej wracają do swych domów by wesprzeć odbudowę państwa. Przeto z ogromną radością informujemy wszystkie Państwa i Narody, co Austro-Węgry powróciły do społeczności państw wirtualnych jako niezależne i niepodległe państwo.

http://maw.xup.pl

Uznając wszystkie zobowiązania i umowy międzynarodowe zapraszamy przedstawicieli państw zaprzyjaźnionych. Równie serdecznie zapraszamy osoby pragnące wesprzeć odbudowę Monarchii Austro-Węgierskiej.

Maurycy Orański

Re: Odezwa

Postprzez Piotr Paweł I 16 mar 2020, o 15:39

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Księstwa Sarmacji z wielkim zainteresowaniem i życzliwością przyjmuje informację o odrodzeniu Monarchii Austro-Węgierskiej. Z chęcią pomożemy, jeśli tylko będzie taka możliwość - np. przy stanowieniu prawa. Liczymy na dobre stosunki Księstwa z Monarchią.
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez Filip I Gryf 16 mar 2020, o 16:46

Wspaniałą wiadomością jest, że Monarchia Austro-Węgierska poradziła sobie z trudnościami i problemami. Jak wspomniał JO MSZ Sarmacja jest w stanie i chętna pomóc przy odrodzeniu.
Obrazek
Książę Sarmacji

Z domów Helyanve-Marcjan-Chojnacki von Hippogriff
"miękki książę"

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Naczelna Izba Architektury
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dwór Jego Książęcej Mości
Królestwo Baridasu
Starosarmacja
Konsulat Sclavinii
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez Julian FER 16 mar 2020, o 17:01

Filip I Gryf napisał(a):Wspaniałą wiadomością jest, że Monarchia Austro-Węgierska poradziła sobie z trudnościami i problemami. Jak wspomniał JO MSZ Sarmacja jest w stanie i chętna pomóc przy odrodzeniu.

W stu procentach podpisuję się pod tymi słowami, wiec od siebie dodam tylko, że każda z popiołów powstała monarchia to dla mnie powód do radości. Poza tym w razie czego tj. gdyby w Sarmacji republikańskie korzenie złapały stabilny grunt to przynajmniej wiem gdzie się można przeprowadzić.

Wszystkiego najlepszego, a lokalnie to nawet bym chętnie nawiązał towarzyską współpracę jako lennik Meleny w Baridasie :)
(-) Julian diuk Fer at Atera
kpt. rez. KSZ
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Santi Vilarte 18 mar 2020, o 18:37

Na arenie naszych relacji międzynarodowych rzadko trafiają się tak pozytywne informacje. Miałem okazję przebywać krótko w MAW, gdy organizowałem międzynarodowy turniej szachowy, i mam nadzieję, że szachiści monarchii licznie dołączą do najbliższego, a ze strony KS zorganizowanie takiego turnieju niech będzie takim swoistym 'podarunkiem' na rzecz aktywności w MAW.
Santiago Vilarte
Poseł
Lord Szambelan KH
Mer Angemontu
TBC
Królestwo Hasselandu
Kościół Diuczej Wiary
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Maurycy Orański 21 mar 2020, o 17:15

Obrazek

Dziękuję z całego serca w imieniu Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości i mieszkańców za wyrazy przyjaźni ze strony władz Księstwa i jego mieszkańców. Mam nadzieję że współpraca naszych państw i narodów przyniesie na wszystkim korzyść.

Maurycy Orański-Nassau,
Prezydent Ministrów JCiKM

A tym czasem podaję adres "nowego-starego" forum. https://forum.austro-wegry.org/index.php
Maurycy Orański

Powrót do Polityka, zagranica