Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przyszłość weryfikuje plany

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

Re: Przyszłość weryfikuje plany

Postprzez Joahim-von-R 16 sty 2020, o 20:46

Proszę odpowiedzieć na pytanie. Ale szczerze. Czy Pana przestały bawićmikronacje, czy przestała Pana bawić Sarmacja.

Bo Pan w Dreamlandzie obywatelstwo już ma.
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Joahim-von-R
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel

Postprzez Piotr Paweł I 17 sty 2020, o 09:09

A to z kolei jest przykre.
No cóż, jednak się panu von V. znudziliśmy i dla zabawy postanowił dołączyć do tych, co nas nie lubią.
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu
Sejm Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Postprzez Verwaltung 17 sty 2020, o 11:43

anglov napisał(a):Ja nie wybaczam.
Tak w ramach merytorycznej dyskusji.

W porządku. Będę wiedzieć na przyszłość.

Joanna izabela napisał(a):Widać czasami warto zmienić mikronacje i dla wszystkich powinno być jasne dlaczego rzucono obywatelstwem. Udanej zabawy w Dramlandzie.

Tak, czasem warto i to był rzeczywiście powód do rezygnacji z obywatelstwa. Dziękuję za życzenia zabawy i również pozdrawiam.

Piotr Paweł I napisał(a):A to z kolei jest przykre.
No cóż, jednak się panu von V. znudziliśmy i dla zabawy postanowił dołączyć do tych, co nas nie lubią.

Dla zabawy, no przecież nie na złość!

Joahim-von-R napisał(a):Proszę odpowiedzieć na pytanie. Ale szczerze. Czy Pana przestały bawićmikronacje, czy przestała Pana bawić Sarmacja.

Bo Pan w Dreamlandzie obywatelstwo już ma.

Napisałem dość bezpośrednio że Sarmacja :p.
(—) Severin von Verwaltung
Były obywatel, były funkcjonariusz publiczny
Baron Księstwa Sarmacji
Baron Królestwa Hasselandu
Dezerter, defetysta

Postprzez kaxiu 18 sty 2020, o 08:39

Joanna Izabela napisał(a):Widać czasami warto zmienić mikronacje i dla wszystkich powinno być jasne dlaczego rzucono obywatelstwem. Udanej zabawy w Dramlandzie.

Dość tanio się przetransferował. Bez większych targów za przejście z KS więcej dają.
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.

Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes

Dajcie biednemu worek złota, a nabawi się przepukliny, dajcie bogatemu, a gospodarka rozkwitnie ~John Keynes
Królestwo Teutonii

Postprzez Piotr Paweł I 18 sty 2020, o 11:10

Popiszmy jeszcze dalej w ten sposób, to uznają go za sarmackiego szpiega i deportują :twisted:
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu
Sejm Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Postprzez August dlS 18 sty 2020, o 11:14

A wtedy zajmą się nim odpowiednie służby sarmackie. :D
August von Hagsen de La Sparasan
Burmistrz KM Grodzisk, dowódca 4 Regimentu Piechoty Gwardii Hasselandzkiej, Talnék Garnizonu Wedlowskiego, ambasador Księstwa Sarmacji w Federacji Nordackiej, menedżer Luczeng

Postprzez AFvTD 25 sty 2020, o 20:34

Szanowni

Najpierw chciałbym przeprosić, że zniknąłem z tak szczątkową informacją. Ci, którzy powinni wiedzieć, dowiedzieli się, dlaczego, w sumie to chyba tylko przez kryzys nerwowy wyjawiłem tej osobie dokładniejsze szczegóły. Obecnie nie chcę się w tę sprawę zagłębiać i chociaż niepisana zasada mówi, że jak się o czymś nie może mówić, to się nie zaczyna tematu. Nie chcę go rozdrapywać, ale wydaje mi się, że po takim czasie przyda się kilka słów wyjaśnień, dlaczego zrezygnowałem z wszystkiego tak nagle. Wbrew temu, co mówi zagranica, nie jest to przyczyna foszka na Dreamland

Zaznaczę jednak na wstępie, że przyczyna chociaż mi bliska nie dotyczy mnie bezpośrednio. Swoją decyzję o odejściu (na jakiś czas, bo o innym mowy być nie mogło) podjąłem dosyć impulsywnie, ale w sytuacji, w jakiej się znalazłem prawdopodobnie każdy postąpiłby tak samo lub podobnie. Nie mam żadnych antypatii w Sarmacji i wbrew temu, co sądził diuk Piotr Paweł I, wcale nie jest to umotywowane tym, że mi się Sarmaci znudzili. Jeszcze w Sylwestra śmiałem się z kolegami, że po feriach wrócę do szkoły jako Książę Sarmacji... Za bardzo w sumie może się rozwiązuje.

Nie chcę rozpisywać się na temat wydarzeń, dlatego w krótkich słowach wprost powiem, że mojego ojca spotkał bardzo nieprzyjemny wypadek przy pracy. Obecnie wszystko zmierza ku poprawie, pierwsza operacja się udała, z drugą nie może być komplikacji. Termin już jest wyznaczony i po obserwacjach za kilka tygodni (nie wiem za ile dokładnie, może mniej), tato wróci do domu. Nie potrafię sobie obecnie wyobrazić, jak będzie wyglądać obecna sytuacja w domu, jednakże na pewno się zmieni. Dlatego też nie chcę wyznaczać konkretnego terminu powrotu.

Niektórzy pewnie mnie widzieli na Discordzie, bo można mnie tam nadal złapać. Może to poniekąd również pragnąc usprawiedliwić, w obliczu odejścia w tak ważnym momencie w nie tylko mojej mikronacyjnej karierze, ale również dla całej Sarmacji, dalsze przebywanie na Discordzie piszę ten trochę dłuższy tekst. Wiem, że zawiodłem po raz kolejny wszystkie nadzieje we mnie pokładane. Ale tak jak powiedziałem każdy w mojej sytuacji postąpiłby tak samo. Myślę, że pomimo tego, że decyzję podjąłem pod wpływem impulsu to była ona słuszna.

Nie wiem nadal, z jakimi planami wrócę do Sarmacji, ale wrócę na pewno. Nie wiem też, czy na pewno zaczynając kolejny raz (to chyba już będzie co najmniej 5) historię z mikronacjami nie zacznę w równie bliskiej mi Federacji Nordackiej, po pewnym dopiero czasie przybywając do Sarmacji, jednak możecie być pewni, że kiedy już wrócę, to wrócę silniejszy, bogatszy w kolejne pomysły i z nowym zapałem.

Nie zrezygnuję z obserwacji całej sytuacji, zarówno w Sarmacji, jak i Federacji Nordackiej, możliwe również, że będę obserwował sytuację w innych krajach, aczkolwiek trochę mniej uważnie. Możliwe, że raz na jakiś czas, w niektórych sprawach zabiorę głos.

Tak jak już mam w zwyczaju kończyć tak zabarwione teksty - mam nadzieję, że nie upadniecie beze mnie.

Trzymajcie się!

I proszę bez żadnych słów współczucia, nie zniósłbym tego
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Postprzez piwniczak 25 sty 2020, o 20:48

Panie kochany, zawsze i wszędzie real >> mirkonacje. Nie ma za co przepraszać.

Pozostaje życzyć wszystkiego dobrego i rychłego powrotu na łono mikroświata.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Januszek vH-P 25 sty 2020, o 21:25

Ważne, że będziesz blisko, a problemy niech będą daleko. :)
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz

Sierżant, mgr. med. net.
Poseł na Sejm, Minister Spraw Wewnętrznych
Wicekról Królestwa Baridasu, Lennik - Baron Gryfiej Skały

Więcej informacji na moim profilu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Rada Ministrów
Dwór Jego Książęcej Mości

Postprzez Santi Vilarte 25 sty 2020, o 21:33

W KH nie zmieniałem niczego, wykorzystując zresztą możliwości dane przez prawo. Nie wiem, czy utraciłeś obywatelstwo sarmackie, ale cały czas masz obyw. i wszelkie funkcje hasselandzkie, jakie miałeś. Wszystkie narzędzia w skrzynce, czekają na powrót 8-)
Santiago Vilarte
Kanclerz KS
Poseł
Lord Szambelan KH
Mer Angemontu
TBC
Królestwo Hasselandu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Trybunał Koronny