Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

CENZURA W SARMACJI - Burdel nad burdelami

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

Re: CENZURA W SARMACJI - Burdel nad burdelami

Postprzez KdHvW 3 gru 2019, o 20:44

Zdziwiłem się tym, że Pan Adam Aleksander zachowuje się inaczej na forum Federacji Nordackiej i inaczej na forum Księstwa Sarmacji.
Poseł A.A. rzeczywiście jest autorem jednej z ustaw, które uchwaliliśmy w tej kadencji. Ustawa ta była napisana poprawnie, a także zwięźle i konkretnie. Dzięki niej wprowadziliśmy w kraju stałe źródło zarobków dla obywateli, więc częściowo odblokowaliśmy obieg naszej waluty. Teraz musimy zastanowić się, na co pieniądze mogą być wydawane.
Nasz poseł uczestniczy również we wszystkich debatach, przedstawia na nich swoje stanowisko i próbuje je argumentować. Jako osoba najdłużej piastująca stanowisko Marszałka Parlamentu w FN, muszę przyznać, że A.A. sprawuje się lepiej, niż wielu biernych posłów. Czasem rozpoczyna on też niejałowe dyskusje z innymi obywatelami, np. z Prezydentem Wespuccim, z których wynika bez wątpienia pożytek.
Pan Adam Aleksander, odpowiednio traktowany, może być produktywnym obywatelem, robiącym wartościowe rzeczy. I śmiem twierdzić, że za te wszystkie dymy w KS z nim związane nie jest odpowiedzialny tylko on. Nie potraficie nad nim zapanować. I tyle w temacie. Włóczycie się po sądach, prowadzicie jakieś bezsensowne przepychanki słowne, ale przecież to wszystko można załatwić inaczej.
/-/ Kamiljan de Harlin von Wespucci
ktoś tam w Federacji Nordackiej
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Santi Vilarte 3 gru 2019, o 20:54

Jeśli już chodzi o "włóczenie się" po sądach, to akurat w tym wątku właśnie wspomniany nordacki poseł żądał, żebym wyjaśnił mu żarcik, który wrzuciłem i groził mi sądem, gdy już nie chciało mi się dalej pisać. Także tego... ;)

Może po prostu to on, na podstawie paru negatywnych doświadczeń, przybywa tu z nastawieniem, że wszyscy w KS są źli i chcą się z niego naśmiewać, i w związku z tym on musi pokazywać słownie agresję dookoła.
Santiago Vilarte
Podkanclerzy
Minister Informacji
Lord Szambelan KH
Mer Angemontu
TBC
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Rada Ministrów

Postprzez Januszek vH-P 3 gru 2019, o 21:36

Adam Aleksander napisał(a):Jakie uczucia przecież to tylko symulacja państwa bez celu.

Pan jest obrazą dla mikroświata bo Pan zachowuje się jakbym był jakimś wyrzutkiem

No co ty nie powiesz?

Wy macie swoją "elitę" czyli tych starych wyjadaczy którzy siedzą na tych dołkach i tylko nudzą jak Pan. Kiedyś było lepiej bo ludzi nie byli takimi chamami jak Pan.Jak Sądzi Pan że jak ma Pan admina i obsadzone dołki to nic nie mogę zrobić? To ma Pan racje bo jak w Sarmacji jest ktoś nowy to tylko bezczelnie zakazujecie. Nie chce widzieć takich ludzi w mikroświecie co sądzą że wszystko im wolno.

Nie wiem czy można mnie określić "starym wyjadaczem" skoro w mikronacjach jestem tylko 1 rok i 1 miesiąc :D
Ale dobra, niech będzie. Jakbyś zechciał spojrzeć to władze Sarmacji są stosunkowo młodsze biż starsze. Więc o co chodzi? :lol:

Wiecie dlaczego wyemigrowałem do Federacji Nordackiej? Nie tylko że tam nie ma przestarzałej monarchii ale przede wszystkim dlatego bo ludzie którzy tam pracują jak widzą jakiegoś nowego człowieka to nie mają go w dupie tylko wie Pan co z nim robią? Walczą o nie go by został w tej mikronacji jak najdłużej się tylko da i walczą. Dlatego jestem posłem w Federacji Nordackiej, Premierem i kimś tam jeszcze i dzięki temu że mnie mają to mogą się jeszcze bardziej rozwijać i ja się mogę rozwijać co widać po napisanych postach. Mogę się świetnie bawić w mikronacjach dzięki takim ludziom jacy są w Federacji Nordackiej bo oto w tym chodzi a nie by ciągle zakazywać bo to chyba jasne że jak jakiś przeciętny Novak (hehe) zauważy mikronacje i napisze jakąś kontrowersyjną rzecz to ludzie zamiast pomóc mu w tym i czegoś nauczyć to piszą bezsensowne posty po to by albo zniechęcić taką osobę, albo by sobie nabić posta i wychodzi na jedno - macie w dupie nowe osoby.

Hmm, ciekawe. Przypomnieć ci w jaki sposób zraziłeś (i ciągle to robisz) do siebie Sarmatów? Pamiętasz za co w więzieniu siedziałeś? Może lepiej sobie przypomnij. W Sarmacji przyjmujemy nowych mieszkańców i przyszłych obywateli jak coś najdroższego - bo zaczyna chętnych brakować. Wystarczy zajrzeć na dział Powitania. 8-)
Sam wiem, bo jestem tylko rok w mikro, a dzięki pomocy "starszych kolegów" mogę bawić się w mikronacje. I pomimo początkowej krytyki (ale drobnej i w ostateczności mogę powiedzieć, że dobrze wyszła) nadal jestem w mikro. I jestem zadowolony. Szkoda tylko, że takie osoby jak pan niszczą ten piękny obraz. Ale co tu dużo gadać. Można powtarzać kilka razy i do pana nie trafia. To właśnie pokazuje różnicę pomiędzy pańskim nastawieniem i innych. Mam nadzieję,że już nie będę zmuszony odpisywać panu na ten bezsensowny (i nie pierwszy) wątek mówiący o wszystkim i o niczym.
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz

Sierżant (wachmistrz), Baron, magister med. net.
Kanclerz Księstwa Sarmacji, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł na Sejm LXII kadencji,
Wicekról Królestwa Baridasu, Lennik - Baron Gryfiej Skały

Więcej informacji na moim profilu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Dwór Jego Książęcej Mości
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Joahim-von-R 3 gru 2019, o 22:20

Korzystając z chwilowej wolności (przepustka?) wtrącę się.

Adam Aleksander napisał(a):Jakie uczucia przecież to tylko symulacja państwa bez celu.

Sam jesteś ,,symulacją bez celu"

Pan jest obrazą dla mikroświata bo Pan zachowuje się jakbym był jakimś wyrzutkiem

Sam jesteś obrazą dla mikroświata! Nasz obecny Kanclerz to bardzo dobra osoba, i obrazą na pewno nie jest!

Wy macie swoją "elitę" czyli tych starych wyjadaczy którzy siedzą na tych dołkach i tylko nudzą jak Pan. Kiedyś było lepiej bo ludzi nie byli takimi chamami jak Pan.Jak Sądzi Pan że jak ma Pan admina i obsadzone dołki to nic nie mogę zrobić? To ma Pan racje bo jak w Sarmacji jest ktoś nowy to tylko bezczelnie zakazujecie. Nie chce widzieć takich ludzi w mikroświecie co sądzą że wszystko im wolno.

Już szanowny Baron tłumaczył, że długo w mikronacjach nie jest. I w sumie to prawda- władze Sarmacji są dość młode...

Wiecie dlaczego wyemigrowałem do Federacji Nordackiej? Nie tylko że tam nie ma przestarzałej monarchii ale przede wszystkim dlatego bo ludzie którzy tam pracują jak widzą jakiegoś nowego człowieka to nie mają go w dupie tylko wie Pan co z nim robią? Walczą o nie go by został w tej mikronacji jak najdłużej się tylko da i walczą. Dlatego jestem posłem w Federacji Nordackiej, Premierem i kimś tam jeszcze i dzięki temu że mnie mają to mogą się jeszcze bardziej rozwijać i ja się mogę rozwijać co widać po napisanych postach. Mogę się świetnie bawić w mikronacjach dzięki takim ludziom jacy są w Federacji Nordackiej bo oto w tym chodzi a nie by ciągle zakazywać bo to chyba jasne że jak jakiś przeciętny Novak (hehe) zauważy mikronacje i napisze jakąś kontrowersyjną rzecz to ludzie zamiast pomóc mu w tym i czegoś nauczyć to piszą bezsensowne posty po to by albo zniechęcić taką osobę, albo by sobie nabić posta i wychodzi na jedno - macie w dupie nowe osoby.

W dupie nowe osoby? Idiotyczne. Gdy w maju przybyłem do Sarmacji, byłem naprawdę dobrze przywitany. A i teraz Sarmaci są dla mnie mili*. Więc twoja argumentacja jest do dupy.

A teraz do widzenia, pewnie wracam do więzienia.

*No dobra, teraz mniej- ale zasłużyłem sobie.
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)
Joahim-von-R
Dobry Obywatel

Postprzez AFvTD 3 gru 2019, o 22:37

Korzystając z chwilowej wolności (przepustka?) wtrącę się

7 dniowy termin na złożenie zażalenia na postanowienie Marszałka TK ;)
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Joahim-von-R 4 gru 2019, o 16:12

Ale jeden dzień już przesiedziałem. Proszę o tym pamiętać.

@GFvH
Rekrut Waffen-Ok
Joahim-von-R
Dobry Obywatel

Postprzez GFvH 4 gru 2019, o 16:29

Coś się chyba ze skryptem zepsuło, bo wsadziłem Cię zgodnie z postanowieniem Andrzeja Fryderyka na 4 dni.
(-) Gustaw Fryderyk von Hippogrif

ktoś tam w czymś tam.
Prefektura Sarmacji
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Teutonii

Postprzez Joahim-von-R 4 gru 2019, o 16:37

To dobrze że się zepsuł, bo zostałem skazany na 3 dni więzienia.
Rekrut Waffen-Ok
Joahim-von-R
Dobry Obywatel

Postprzez Piotr Paweł I 4 gru 2019, o 18:56

Sugeruję ułaskawienie ;)
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez GFvH 4 gru 2019, o 19:26

Ogólnie nieważne, bo sam nie za bardzo jeszcze ogarnąłem narzędzia dla Prefekta i dlatego zadziało się tak a nie inaczej :D
(-) Gustaw Fryderyk von Hippogrif

ktoś tam w czymś tam.
Prefektura Sarmacji
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Teutonii

Poprzednia strona

Powrót do Polityka, zagranica