Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

CENZURA W SARMACJI - Burdel nad burdelami

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

Re: CENZURA W SARMACJI - Burdel nad burdelami

Postprzez Januszek vH-P 3 gru 2019, o 06:55

Adam Aleksander napisał(a):o jeny o jeny już się boje :? :D

Grozisz mi?

Pana iloraz inteligencji mnie rozbraja. Nie mam nic więcej do dodania oprócz tego, że spotkamy się w TK. Rozmawiać z takim jak pan to jest po prostu czysta przyjemność - chociaż nie wiem dla kogo bardziej. :D

Może trzeba było regulaminy powprowadzać? Może chce pan objąć fotel Kanclerza i samemu sobie rządzić? No, raczej to pytanie retoryczne. Pan poseł (śmieszne). @PiotrdeZaym widzi Diuk jaki mamy kryzys demograficzny w mikroświecie? Że mandat posła mogą dostawać takie a nie inne osoby. To jest dramat.

Mam nadzieję, że panie A.A nie będzie się już do mnie i o mnie rozmawiał (choć do pana jak do dziecka - grochem o ścianę)...
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz

Sierżant (wachmistrz), Baron, magister med. net.
Kanclerz Księstwa Sarmacji, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł na Sejm LXII kadencji,
Wicekról Królestwa Baridasu, Lennik - Baron Gryfiej Skały

Więcej informacji na moim profilu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dwór Jego Książęcej Mości
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Piotr Paweł I 3 gru 2019, o 11:31

Że mandat posła mogą dostawać takie a nie inne osoby. To jest dramat.

Ja w swojej mikronacyjnej karierze widziałem znacznie bardziej dramatycznych posłów. Tu mamy do czynienia z osobą, która po prostu - jak by to ująć? - ma bardzo wąskie widzenie świata i zdecydowanie skromną wiedzę na dowolne tematy, a zarazem szczególnie zawyżoną samoocenę. Taka osoba jest niebezpieczna, jeśli dostanie do ręki groźne narzędzie. Na szczęście bycie posłem w Federacji Nordaty nie oznacza posiadanie groźnego narzędzia. Jak czytam...
to Naród Nordacki mnie wybrał na posła w wyborach! Jest autorem m. in. Instytutu Pracy.
to stwierdzam - faktycznie, Naród Nordacki, który jest autorem m.in. Instytutu Pracy, zawziął się niezmiernie i wybrał p. A.A. - choć może p. A.A. wolałby być Archipankratorem Wszechkosmobytu? Trudno, trudno, jakoś to przeżyjemy. I my, i Naród Nordacki.
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Adam Aleksander 3 gru 2019, o 16:55

Michal_Feliks napisał(a):
Adam Aleksander napisał(a):A do sądu to nie idę bo macie dołki tam tak obsadzone że jedyne do czego dojdę to do pierdla.

Czy Szanowny i Szanowany Poseł mógłby rozwinąć myśl? Co to znaczy, że mamy dołki w sądzie obsadzone?

Pan to żartuje. Nie wie Pan co to znaczy dołki?
(-) Aleksander Novak
Szanowany poseł w Federacji Nordackiej
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Adam Aleksander 3 gru 2019, o 17:00

Piotr Paweł I napisał(a):
Że mandat posła mogą dostawać takie a nie inne osoby. To jest dramat.

Ja w swojej mikronacyjnej karierze widziałem znacznie bardziej dramatycznych posłów. Tu mamy do czynienia z osobą, która po prostu - jak by to ująć? - ma bardzo wąskie widzenie świata i zdecydowanie skromną wiedzę na dowolne tematy, a zarazem szczególnie zawyżoną samoocenę. Taka osoba jest niebezpieczna, jeśli dostanie do ręki groźne narzędzie. Na szczęście bycie posłem w Federacji Nordaty nie oznacza posiadanie groźnego narzędzia. Jak czytam...
to Naród Nordacki mnie wybrał na posła w wyborach! Jest autorem m. in. Instytutu Pracy.
to stwierdzam - faktycznie, Naród Nordacki, który jest autorem m.in. Instytutu Pracy, zawziął się niezmiernie i wybrał p. A.A. - choć może p. A.A. wolałby być Archipankratorem Wszechkosmobytu? Trudno, trudno, jakoś to przeżyjemy. I my, i Naród Nordacki.

Sądzi Pan że jestem dramatycznym posłem. To bardzo nie kulturalne ponieważ oddaje bardzo dużo czasu na Federacje Nordacką co widać bo w listopadzie napisałem 80 postów czyli najwięcej ze wszystkich. Pan od czegoś zaczynał każda mikronacja od czegoś zaczynała a to że Federacja Nordacka mnie wybrała to według Pana to dramat. Ja mogę tylko powiedzieć że to co Pan napisał to dramat.
(-) Aleksander Novak
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Adam Aleksander 3 gru 2019, o 17:05

Januszek vH-P napisał(a):
Adam Aleksander napisał(a):o jeny o jeny już się boje :? :D

Grozisz mi?

Pana iloraz inteligencji mnie rozbraja. Nie mam nic więcej do dodania oprócz tego, że spotkamy się w TK. Rozmawiać z takim jak pan to jest po prostu czysta przyjemność - chociaż nie wiem dla kogo bardziej. :D

Może trzeba było regulaminy powprowadzać? Może chce pan objąć fotel Kanclerza i samemu sobie rządzić? No, raczej to pytanie retoryczne. Pan poseł (śmieszne). @PiotrdeZaym widzi Diuk jaki mamy kryzys demograficzny w mikroświecie? Że mandat posła mogą dostawać takie a nie inne osoby. To jest dramat.

Mam nadzieję, że panie A.A nie będzie się już do mnie i o mnie rozmawiał (choć do pana jak do dziecka - grochem o ścianę)...

Niech Pan sobie ze mnie nie żartuje bo to mnie irytuje. Pan skończy. I dlaczego Pan sądzi że określenie Pan Poseł jest śmieszne bo nie rozumiem, mógłby Pan mi to wytłumaczyć?
(-) Aleksander Novak
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Januszek vH-P 3 gru 2019, o 17:42

Widać, że do ciebie nie trafia. To zobaczymy, co za niedługo do ciebie dotrze. Twoje uczucia mam głęboko w "dołku". :lol:
Irytujesz wszystkich Sarmatów a jesteś obrazą dla mikroświata. Tyle mam do powiedzenia.
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz

Sierżant (wachmistrz), Baron, magister med. net.
Kanclerz Księstwa Sarmacji, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł na Sejm LXII kadencji,
Wicekról Królestwa Baridasu, Lennik - Baron Gryfiej Skały

Więcej informacji na moim profilu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dwór Jego Książęcej Mości
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Adam Aleksander 3 gru 2019, o 18:12

Januszek vH-P napisał(a):Widać, że do ciebie nie trafia. To zobaczymy, co za niedługo do ciebie dotrze. Twoje uczucia mam głęboko w "dołku". :lol:
Irytujesz wszystkich Sarmatów a jesteś obrazą dla mikroświata. Tyle mam do powiedzenia.

Jakie uczucia przecież to tylko symulacja państwa bez celu.

Pan jest obrazą dla mikroświata bo Pan zachowuje się jakbym był jakimś wyrzutkiem, Wy macie swoją "elitę" czyli tych starych wyjadaczy którzy siedzą na tych dołkach i tylko nudzą jak Pan. Kiedyś było lepiej bo ludzi nie byli takimi chamami jak Pan.Jak Sądzi Pan że jak ma Pan admina i obsadzone dołki to nic nie mogę zrobić? To ma Pan racje bo jak w Sarmacji jest ktoś nowy to tylko bezczelnie zakazujecie. Nie chce widzieć takich ludzi w mikroświecie co sądzą że wszystko im wolno. Wiecie dlaczego wyemigrowałem do Federacji Nordackiej? Nie tylko że tam nie ma przestarzałej monarchii ale przede wszystkim dlatego bo ludzie którzy tam pracują jak widzą jakiegoś nowego człowieka to nie mają go w dupie tylko wie Pan co z nim robią? Walczą o nie go by został w tej mikronacji jak najdłużej się tylko da i walczą. Dlatego jestem posłem w Federacji Nordackiej, Premierem i kimś tam jeszcze i dzięki temu że mnie mają to mogą się jeszcze bardziej rozwijać i ja się mogę rozwijać co widać po napisanych postach. Mogę się świetnie bawić w mikronacjach dzięki takim ludziom jacy są w Federacji Nordackiej bo oto w tym chodzi a nie by ciągle zakazywać bo to chyba jasne że jak jakiś przeciętny Novak (hehe) zauważy mikronacje i napisze jakąś kontrowersyjną rzecz to ludzie zamiast pomóc mu w tym i czegoś nauczyć to piszą bezsensowne posty po to by albo zniechęcić taką osobę, albo by sobie nabić posta i wychodzi na jedno - macie w dupie nowe osoby. A w Federacji Nordackiej to zupełnie na odwrót! W prowincji Federacji - Egvallandzie do izby poselskiej może wstąpić każdy obywatel Egvallandu a nie wybory które najprawdopodobniej taka nowa osoba przegra bo w sumie w parlamencie w Federacji Nordackiej jestem przypadkiem co Joanna Walczak się zrzekła. Sami widzicie do czego doprowadziliście. Ale okej. Rozumiem. Dalej w to grajcie jeżeli chcecie nie będę was męczył już. I tak wiem że macie mnie w dupie i że nie zmienicie zdania. Ta wypowiedzi brzmiała jak bym się miał zaraz poryczeć ale tak nie jest bo poco w ogóle są mikronacje? :D Mimo to życzę miłego dnia nie chce mi się dalej odpisywać nara.
(-) Aleksander Novak
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Joanna Izabela 3 gru 2019, o 18:24

Nie karmcie....Najlepiej żeby wątek umarł śmiercią naturalną niż przepychać się słownie.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Postprzez AFvTD 3 gru 2019, o 19:29

To Naród Nordacki mnie wybrał na posła w wyborach

Wyniki wyborów do Sejmu obecnej kadencji w Federacji Nordackiej
KW Nordackiej Partii Wolność I Rozwoju (Aleksander Novak): 1 głos 7.14%

Przepraszam, musiałem to podkreślić...

Nie odnoszę się do całości, bo nie widzę sensu, chociaż może pokuszę się o głębsza refleksję, przy czym nie widzę sensu, aby ustępować takim osobom. Pomyślą, że robią dobrze i dalej będą syfić - a chodzi chyba o to, żeby więcej syfu nie było....
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Piotr Paweł I 3 gru 2019, o 20:17

Generalnie, problem polega na tym, że w nieistniejącym realu też jest wielu takich A.A., którzy zostają nawet posłami...
jestem posłem w Federacji Nordackiej, Premierem i kimś tam jeszcze

...posłami, premierami i kimś tam jeszcze - nieważne, kim. Pan A.A. niestety w swych 7% Nordaty jest obecny w analogicznych 7% wszędzie - gorzej, że w realu to nie 1 osoba, a na przykład 800 tysięcy albo 2400 tysięcy. Panoszy się, krzyczy, swą poselskością usiłuje przytłoczyć innych. On - i to jest dramat - nie rozumie, że jest arogancki i śmieszny. Jak przeczyta co napisałem, uzna to za niesłuszną napaść na jego wybitną osobę. Otóż, panie A.A., ja bym wolał, by był pan sympatyczny i dowcipny. No ale te 7% nie jest w stanie być sympatyczne i dowcipne, a aroganckie i śmieszne.
Szkoda.
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu
Sejm Księstwa Sarmacji

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityka, zagranica