Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Ideologia republiki

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

Re: Ideologia republiki

Postprzez Helwetyk 7 paź 2019, o 11:03

AFvTD napisał(a):Ale faktycznie dla osób, które zaglądają raz na 3 dni, może być to lekko problematyczne, nie mówiąc już o dłuższych nieobecnościach jak absencja WKM.

Oraz, jak sądzę, dla osób, które zwyczajnie nie mają ochoty przeklikiwać się przez kilka zakładek po kolei (w tym miejscu abstrahuję od tego, że wykaz ostatnich wątków zarówno dla całego Forum Centralnego, jak i wywołanego do tablicy Baridasu, to w znacznym stopniu wewnętrzne sprawy organizacyjne KSZ i KGB). Można byłoby stworzyć osobną podstronę z wszystkimi kanałami jednocześnie, ale — moim zdaniem — byłby to plaster zamiast operacji.

Zdecydowanie proponuję reset, to jest archiwizację wszystkich działów i zbudowanie możliwie płaskiej struktury od nowa — „tematycznie” (instytucje wojskowe w ramach jednej kategorii, instytucje naukowe w ramach jednej kategorii, po jednym ogólnym dziale na samorząd, dostępnym z poziomu strony głównej etc.). Struktura forum nie musi, i przede wszystkim nie powinna, być mapą podziału administracyjnego; od tego mamy style wyglądu i herby obok działów, żeby zadbać o prowincjonalny branding.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
 

Poprzednia strona

Powrót do Polityka, zagranica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości