Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Komunikat w sprawie zwołania Rady Nauki

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie

Re: Komunikat w sprawie zwołania Rady Nauki

Postprzez anglov 10 cze 2018, o 18:34

Nie musi WKW wyjaśniać swojej postawy wobec Teutończyków za swojego panowania :)
Andrzej Fryderyk
Z woli elektorów król Teutonii zjednoczonej w Rzeczypospolitej Sarmackiej, wielki książę Awii, książę Slavii i Enderasji, książę Sangrii, palatyn Weyr-Benden, hrabia Loardii, lord protektor Nowej Teutonii, pan Srebrnego Rogu i Złotego Grodu, władca wszystkich teutońskich wysp etc. etc.

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Helwetyk 10 cze 2018, o 18:41

Wasza Królewska Wysokość!

anglov napisał(a):Nie musi WKW wyjaśniać swojej postawy wobec Teutończyków za swojego panowania :)

Na Powagę, proszę nie karmić mojego wewnętrznego trolla; dzisiaj jest wyjątkowo w formie…!

Z buddyjskim pozdrowieniem,
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański,
Marszałek Sejmu, Konsul Sclavinii, król-senior Baridasu,
dyrektor Mennicy Eldorackiej, były funkcjonariusz publiczny
Sejm Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Kościół Diuczej Wiary
Królestwo Baridasu
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez MarceliDeBO 10 cze 2018, o 19:04

RCA napisał(a):Już napisałem do Rektora AS w tej sprawie.

Szanowni Państwo,
Przygotowywałem listę na potrzeby Dworu, ale z racji poważnej realiozy i pośpiechu, nie ująłem wszystkich. Zapewne z tego powodu, że na tej liście nie ma TAMu. Proszę nie przypisywać nikomu złej woli - każdy z nas ma życie poza KS... Na szczęście sprawa się wyjaśniła, a im będzie nas w Radzie więcej tym lepiej. Szkoda tylko, że zawsze wyjaśnianie problemu zaczyna się od polowania na czarownice.

Łączę ukłony,
Obrazek
Poseł na Sejm Księstwa Sarmacji
Minister Edukacji i Nauki w Rządzie Konsulatu Sclavinii
Rektor Akademii Sclavińskiej im. Stanisława Gertalda
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Sejm Księstwa Sarmacji
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Hetman_Gotfryd 10 cze 2018, o 19:11

Wydaję mi się że Carmen już dawno jest nie aktywna... I jestem zaskoczony tym zaproszeniem, z dumą będę Teutońskie barwy nosić w Radzie Nauki.
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Dobry Obywatel
Trybunał Koronny

Postprzez Julian FER 10 cze 2018, o 19:11

Kristian Arped napisał(a):
anglov napisał(a):Widzę standardowe pominięcia… No ale od początku widać o co w tym wszystkim chodzi.

Pominięcie Teutońskiej Akademii Medycznej jest skandaliczne i wpasowuje się w haniebną dotychczas uprawianą politykę przez panującego Księcia. Jako reprezentant AZUL uczynię wszystko co w mojej mocy, by to skorygować.

Nic nowego. Takie w Sarmacji mamy standardy :( Kto by się przejmował AZUL!
Ostatnio edytowano 10 cze 2018, o 19:14 przez Julian FER, łącznie edytowano 1 raz
(-) Julian hr. Fer at Atera
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Remigiusz L. 10 cze 2018, o 19:12

Hetman_Gotfryd napisał(a):Wydaję mi się że Carmen już dawno jest nie aktywna...

Paweł Plata również (na nasze szczęście).
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Korona Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez anglov 10 cze 2018, o 19:26

Carmen, mimo mało przejawianej aktywności systemowej (z różnych względów), jest w Sarmacji obecna i aktywna. Wystarczy napisać wiadomość Pocztą Konną by się o tym przekonać.

MarceliDeBO napisał(a):Przygotowywałem listę na potrzeby Dworu, ale z racji poważnej realiozy i pośpiechu, nie ująłem wszystkich. Zapewne z tego powodu, że na tej liście nie ma TAMu. Proszę nie przypisywać nikomu złej woli - każdy z nas ma życie poza KS... Na szczęście sprawa się wyjaśniła, a im będzie nas w Radzie więcej tym lepiej. Szkoda tylko, że zawsze wyjaśnianie problemu zaczyna się od polowania na czarownice.

Nie tylko TAMu zabrakło. Owe braki pojawiały się już wcześniej – podczas debaty Sejmowej. Gdy te same instytucje zostały pominięte kolejny już raz – mam wątpliwości że chodzi tylko o pomyłkę. Cieszę się jednak że sprawa została wyjaśniona.
Andrzej Fryderyk
Z woli elektorów król Teutonii zjednoczonej w Rzeczypospolitej Sarmackiej, wielki książę Awii, książę Slavii i Enderasji, książę Sangrii, palatyn Weyr-Benden, hrabia Loardii, lord protektor Nowej Teutonii, pan Srebrnego Rogu i Złotego Grodu, władca wszystkich teutońskich wysp etc. etc.

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Carmen Laurent 12 cze 2018, o 11:03

Hetman_Gotfryd napisał(a):Wydaję mi się że Carmen już dawno jest nie aktywna... I jestem zaskoczony tym zaproszeniem, z dumą będę Teutońskie barwy nosić w Radzie Nauki.

Dementuje. Cały czas jest ze mną kontakt, po prostu nie piszę i nie nabijam punktów aktywności.
(-)Carmen Laurent
Lady Koadiutor KT
Królestwo Teutonii

Poprzednia strona

Powrót do Polityka i społeczeństwo