Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Moja ciekawość

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie

Re: Moja ciekawość

Postprzez Konrad Friedman 13 sty 2018, o 00:03

Aha, akurat u mnie to byłeś wysoko w preferencji, z tym że powód jest trochę inny niż można się spodziewać — po prostu głosowałem taktycznie i nie chciałem, żeby ktoś przejął moje głosy jeżeli odpadnę :P
Obrazek
KW GŁOS PUSTY — wybory do Sejmu LV kadencji
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez Zombiakov 13 sty 2018, o 00:05

Sereus von Ahabejż napisał(a):Gdybyśmy tak kierowali się sympatiami zamiast chłodną kalkulacją! Zastanawiam się gdzie by nas mogły zaprowadzić gorące głowy ;)

Po wyniku trudno powiedzieć co właściwie było ważniejsze. Sympatie czy chłodna kalkulacja ? To byłby ciekawy sondaż adresowany do zwolenników JKM RF oczywiście obarczony trollingiem jego przeciwników. Może jednak sami byliby ciekawi i by nie trollowali :)
Diuk Prokrust Zombiakov
... bo śmierć to nie koniec ...
Korona Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Sereus von Ahabejż 13 sty 2018, o 00:11

Carmen Laurent napisał(a):Nie byleś jakoś na końcu w moim wyborze ale wydaje mi się, że jednak za mało byłeś aktywny. Oboje wiemy, ze znikałeś na pewien okres, potem znów wracałeś, potem znikałeś itd. Myślę wiec, że to zadecydowało o preferencji, nie tylko mojej.

To jest faktycznie argument - zobaczymy, za, trzymając niektórych... za dwa lata.

A0014 napisał(a):Nie ma co się przejmować. To wybór Księcia, doświadczenie jest mega istotne. Trochę inaczej dobiera się, na kogo się głosuje, aniżeli w wyborach do Sejmu czy Kanclerskich.

Nie tyle się przejmuję (choć oczywiście udawanie, że wszystko spływa to głupia zagrywka) co zamierzam stąd czerpać inspirację i motor do działania gdy emocje opadły.
||Wicehrabia Sereus, Ordynat Ahabejż,
w wędrówkach różnych zaprawion
piórem, stopą i liczydłem
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Postprzez Gauleiter Kakulski 13 sty 2018, o 00:23

U mnie też byłeś wysoko ;)
Płk. Gauleiter Komendant Koniunktura-Kakulski von Salvepol
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Wielki Armin Republiki Scholandzkiej
Suchar-San

Lepiej być zerem, niż Gauleiterem
Obrazek
Dobry Obywatel

Postprzez piwniczak 13 sty 2018, o 00:34

Nie chce mi się owijać w bawełnę, ani Ci smarować byś poczuł się lepiej, bo raczej nie tego chcesz. Zasługujesz na ostrą i trudną prawdę, bo miałeś odwagę stanąć w szranki o koronę. Chęci to nie wszystko. Przestrzeliłeś i to grubo, sądząc, że możesz zostać Księciem Sarmacji. Nikt Cię nie kojarzy. Znajomości w mikronacjach to WSZYSTKO. Możesz nie mieć programu, a i tak wejść do Sejmu, bo ludzie Cię znają, lubią, szanują, pamiętają. Jakbym zapytał o Ciebie w Dreamlandzie, to pewnie tylko by wzruszyli ramionami. To tylko pokazuje jak niegotowy na tron byłeś, skoro nie miałeś tej świadomości. Nie mogłeś zostać gwarantem, gdy żadnej gwarancji nie dajesz. Żadnego ważnego urzędu godnie nie sprawowałeś, w pamięci społeczeństwa się nie zapisałeś. To nie z Twoim imieniem na ustach von Witt budzi się z krzykiem i erekcją.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Wielki Noachita Stowarzyszenia Błękitnej Łuny
Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Naczelna Izba Architektury
Rada Ministrów
Korona Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Konrad Friedman 13 sty 2018, o 00:47

Wersja tl;dr powyższego/wersja dla von Witta — w Sarmacji jest sitwa do której nie należysz, ani nie masz własnej.
Obrazek
KW GŁOS PUSTY — wybory do Sejmu LV kadencji
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez Daniel Chojnacki 13 sty 2018, o 12:55

Opinia diuka Piwniczaka pokrywa sie z moja. Nie sprzedales sie. ;)

PS No i przelew nie dotarl na czas :mrgreen:
Daniel Chojnacki książę-senior, hrabia Przepadu

Postprzez Gauleiter Kakulski 13 sty 2018, o 14:20

Gdybym ja miał ująć swoją opinię w kilku zdaniach, to powiedziałbym, że byłeś typowym kandydatem technicznym - nie mam wątpliwości co do Twoich kompetencji i merytoryki, ale to nie sprawia, że oddałbym na Ciebie głos pierwszej kategorii. Twoja kandydatura kojarzyła mi się z chłodną i nudną merytokracją, czyli czymś, co raz na jakiś czas jest spoko, gdy idzie o kanclerza, ale nie księcia.

W ujęciu przez realowa charakterystykę (nie program): nie potrzebujemy Belki Marka tylko Kaczyńskiego Jarka.
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Suchar-San

Obrazek
Dobry Obywatel

Postprzez anglov 13 sty 2018, o 14:29

Gauleiter Kakulski napisał(a):Gdybym ja miał ująć swoją opinię w kilku zdaniach, to powiedziałbym, że byłeś typowym kandydatem technicznym - nie mam wątpliwości co do Twoich kompetencji i merytoryki, ale to nie sprawia, że oddałbym na Ciebie głos pierwszej kategorii. Twoja kandydatura kojarzyła mi się z chłodną i nudną merytokracją, czyli czymś, co raz na jakiś czas jest spoko, gdy idzie o kanclerza, ale nie księcia.

W ujęciu przez realowa charakterystykę (nie program): nie potrzebujemy Belki Marka tylko Kaczyńskiego Jarka.

To nas zniszczy. Prędzej niż później.
Andrzej Fryderyk
Z woli elektorów król Teutonii zjednoczonej w Rzeczypospolitej Sarmackiej, wielki książę Awii, książę Slavii i Enderasji, książę Sangrii, palatyn Weyr-Benden, hrabia Loardii, lord protektor Nowej Teutonii, pan Srebrnego Rogu i Złotego Grodu, władca wszystkich teutońskich wysp etc. etc.

Obrazek
Królestwo Teutonii
Dobry Obywatel

Postprzez Gauleiter Kakulski 14 sty 2018, o 21:19

To nas zniszczy. Prędzej niż później.

Że chcemy charyzmatycznego Księcia a nie nudnego merytokratę?
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Suchar-San

Obrazek
Dobry Obywatel

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityka i społeczeństwo