Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Moja ciekawość

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie

Moja ciekawość

Postprzez Sereus von Ahabejż 12 sty 2018, o 23:17

Wam Pozdrowienie!

Zakończona Elekcja daje możliwość podsumowań, ale wymaga też pewnych rozliczeń. Nie będę udawał, że jestem zadowolony z jej wyniku. Nie po to się w niej startuje by zająć przedostatnie miejsce. Zastanawiam się dlaczego - co takiego zdecydowało, że tak nisko byłem przez Was oceniany. W końcu Książę jest dla ludu (inaczej ten by go nie wybierał) i ciekawi mnie gdzie się "przestrzeliłem".
||Wicehrabia Sereus, Ordynat Ahabejż,
w wędrówkach różnych zaprawion
piórem, stopą i liczydłem
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Re: Moja ciekawość

Postprzez John Rasmusen 12 sty 2018, o 23:30

Nie lubisz Tyskiego ;)
Obrazek

John hrabia Rasmusen
Baron Obrońca, Pan na Nakielnicy.
Redaktor piSMOKa
Starosarmacja

Postprzez Michal_Feliks 12 sty 2018, o 23:33

Sereus von Ahabejż napisał(a):Wam Pozdrowienie!

Zakończona Elekcja daje możliwość podsumowań, ale wymaga też pewnych rozliczeń. Nie będę udawał, że jestem zadowolony z jej wyniku. Nie po to się w niej startuje by zająć przedostatnie miejsce. Zastanawiam się dlaczego - co takiego zdecydowało, że tak nisko byłem przez Was oceniany. W końcu Książę jest dla ludu (inaczej ten by go nie wybierał) i ciekawi mnie gdzie się "przestrzeliłem".

Ode mnie dostales glos wybitnie niskiej preferencji (chyba przedostatni) bo po prostu Cie nie znam. Tzn wiem ze istniejesz i widuje czasem nazwisko w komentarzach czy na forum, ale nie kojarze go z pogladami, czy "polityczna persona".

Moze wiec rozpoznawalnosc byla problemem. Z drugiej strony - ja przez tych kilka lat sledze glownie wybrane watki - trybunalskie, przez jakis czas sclavinskie, pare gazet ktore lubie, wlasciwie nie korzystam z cwirka - wiec byc moze po prostu mi Twoja aktywnosc umknela.
pplk Defloriusz Dyman Wander
emeryt
Dom Seniora Związku Bojowników i Skalarów
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Obrazek
Republika Bialeńska

Postprzez Zombiakov 12 sty 2018, o 23:36

Ja dałem gdzieś w dolnej połowie. Kierowałem się głownie sondażami i szansą poszczególnych kandydatów na powalczenie z faworytem. Gellońska przekora. Żywa po śmierci. :twisted:

Po śmierci własnej i Gellonii (dodajmy)
Diuk Prokrust Zombiakov
... bo śmierć to nie koniec ...
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Sereus von Ahabejż 12 sty 2018, o 23:38

John Rasmusen napisał(a):Nie lubisz Tyskiego ;)

Wolę browar z Tych od Żywca, w większości wypadków. I od Perły.

Ale nie moja wina że robią ujowe piwo...

Michal_Feliks napisał(a):Moze wiec rozpoznawalnosc byla problemem. Z drugiej strony - ja przez tych kilka lat sledze glownie wybrane watki - trybunalskie, przez jakis czas sclavinskie, pare gazet ktore lubie, wlasciwie nie korzystam z cwirka - wiec byc moze po prostu mi Twoja aktywnosc umknela.

To rzecz którą brałem pod uwagę, przyznam, że liczyłem, że nieco odmienne spojrzenie na Sarmację pozwoli mi na wyższą pozycję ;)

Zombiakov napisał(a):Ja dałem gdzieś w dolnej połowie. Kierowałem się głownie sondażami i szansą poszczególnych kandydatów na powalczenie z faworytem. Gellońska przekora. Żywa po śmierci. :twisted:

Gdybyśmy tak kierowali się sympatiami zamiast chłodną kalkulacją! Zastanawiam się gdzie by nas mogły zaprowadzić gorące głowy ;)
Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez зхао 12 sty 2018, o 23:39

Mnie długo nie było i sobie w ogóle elekcję odpuściłem ;).
зхао
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Konrad Jakub 12 sty 2018, o 23:45

Przyszedłeś znikąd i niejako pojawiłeś się na czas elekcji. Nie widziałem, żebyś aktywnie brał udział w życiu politycznym czy społecznym zanim JKW TIH abdykował (nie mówimy o aktywności od początku rejestracji w KS, ale w tym przedziale czasowym około-abdykacyjnym). Można się nie angażować w kampanię i stać od wszystkiego zboku — jak Hergemon — ale być widocznym w innych dziedzinach życia społecznego, czy to GPW czy TK. Nawet hrabina von Witcher działa tu i ówdzie, więc uzyskała wyższą preferencję.

To nie jest przytyk ani zarzut, ale ja osobiście nie pamiętałem żadnej większej aktywności przed elekcją. Wracając wcześniej, miałbyś na pewno większy wynik, a pojawiając się tak trochę z kapelusza, rozpoczynając powrót od zgłoszenia się w KKW, musiałbyś poświęcić kupę czasu i być dosłownie wszędzie gdzie się da, żeby to nadrobić. To było trochę na zasadzie "kto ma wiedzieć, ten wie". Ale kto nie wiedział, to zwyczajnie pominął kandydaturę.

Bądź co bądź, to jest polityka — a polityka to i marketing. Wyróżnij się, albo zgiń.
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc.
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny

Postprzez Sereus von Ahabejż 12 sty 2018, o 23:48

Konrad Friedman napisał(a):To nie jest przytyk ani zarzut, ale ja osobiście nie pamiętałem żadnej większej aktywności przed elekcją. Wracając wcześniej, miałbyś na pewno większy wynik, a pojawiając się tak trochę z kapelusza, rozpoczynając powrót od zgłoszenia się w KKW, musiałbyś poświęcić kupę czasu i być dosłownie wszędzie gdzie się da, żeby to nadrobić. To było trochę na zasadzie "kto ma wiedzieć, ten wie". Ale kto nie wiedział, to zwyczajnie pominął kandydaturę.

Przyznam, że to była śmieszna sytuacja - powoli odbudowywałem sobie aktywność, w zupełnie innej sprawie. Lenna ;) Pewnego dnia przychodzę pogadać o Ordynacji a tu Abdykacja...
Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Joanna Izabela 12 sty 2018, o 23:54

Nie byleś jakoś na końcu w moim wyborze ale wydaje mi się, że jednak za mało byłeś aktywny. Oboje wiemy, ze znikałeś na pewien okres, potem znów wracałeś, potem znikałeś itd. Myślę wiec, że to zadecydowało o preferencji, nie tylko mojej.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii

Postprzez A0014 13 sty 2018, o 00:03

Nie ma co się przejmować. To wybór Księcia, doświadczenie jest mega istotne. Trochę inaczej dobiera się, na kogo się głosuje, aniżeli w wyborach do Sejmu czy Kanclerskich.
(—) Misza Korab-Kaku
A0014
Królestwo Teutonii

Następna strona

Powrót do Polityka i społeczeństwo