Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Podsumowanie dorobku, rezygnacje

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie

Podsumowanie dorobku, rezygnacje

Postprzez Jihymed 12 lis 2017, o 22:01

Szanowni obywatele
WE Kanclerzu,
WKW Laurencjuszu.
WKM Tomaszu Ivonie Hugonie

Bardzo jestem rad być w Księstwie Sarmacji. Naprawdę, nigdy nie czułem się lepiej. Jednak czasem przychodzi taki moment, kiedy zdajesz sobie sprawe, że nie wyrabiasz. Udowodniłem niedawno że faktycznie tak jest, zawalając całkowicie sprawę listu polecającego w Kugarii. Jest mi niezmiernie przykro, gdyż wiem, że to jest moja, tylko moja i jedynie moja wina.

Ale cóż trzeba się przyznać i żyć dalej. Pomimo pełnienia tutaj wielu szczytnych funkcji, część dzisiaj muszę porzucic. Zanim powziąłem tą decyzję, pomyślałem 2 razy. Pelnie obecnie wiele, zdecydowanie za wiele funkcji, jak na młodego Sarmate. Zacznijmy więc po kolei.

WKW Laurencjuszu.

Obecnie w Królestwie Baridasu pełnię 2 funkcje, Pisarza dworu oraz niedawno objętą posadę Przewodniczącego Rady Królestwa.

Niestety, ale mój czas nie jest nieskończony, mam naprawdę niewiele czasu, aby zająć się polityka informacyjna Królestwa
Starałem się ograniczać ilość potrzebnych artykułów, ale to jednak nic nie dało. Pora ustąpić lepszym. Już raz składałem dymisję z tego stanowiska. WKW przekonał mnie, abym jeszcze został. Dzisiaj już nie zostanę. Przewodniczący Rady Krolestwa to również bardzo trudne zadanie, jednak mam nadzieję ze jemu akurat zdołam podołać. Nie chce, aby Rada Królestwa znowu miała problemy.

Dlatego podsumowując

Rezygnuje z Funkcji Pisarza Dworu.
Nie rezygnuje z funkcji Przewodniczącego Rady Krolestwa

Szanowny Kanclerzu
Rado Ministrów.

Ostatnio w SOBOSie jak już można było zauważyć nic się nie dzieje. A dlaczego? Bo nic nie robię. Owszem, w SOBOSie pracuje jeszcze Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, który tak naprawdę za dosłownie kilka dni straci aktywność obywatelska. A ja nie jestem w stanie dalej pelnic tej funkcji. Internet w internacie wcale nie jest błyskawiczny, ale pomimo to nie ogranicza podstawowych czynności. Jednak tworzenie ankiety, to mnóstwo przeładowywania stron, zapisywania i ładowania. To zdecydowanie za dużo. Poza tym, brakuje mi pomysłów. Mam nadzieję, że znajdzie się na to stanowisko ktoś, kto będzie miał te pomysły, a także czas i ochotę nauczyć się obsługi SOBOSu oraz tworzyć te ankiety. Ja niestety mówię pas.

Więc krótko mówiąc,
Rezygnuje z funkcji Pracownika SOBOS.

Szanowni obywatele.

Nie zamierzam jeszcze żegnać Sarmacji. Jeszcze nie teraz. Nadal mam wiele do zrobienia, nie chciałbym jednak już sie za bardzo przeładowywać. Jeżeli będę miał pecha, na najbliższe trzy miesiące zostanę posłem na Sejm. A jak każdy wie, zazwyczaj jestem ustępliwy, ale strasznie ze mną ciężko prowadzi się spory. A nawet rozmowy. Miałem w planach organizacje olimpiady w niedalekiej przyszłości, ale ten pomysł również musi jeszcze poczekać. Ostatnio zaniedbałem to, czym zajmowałem sie na poczatku, chociażby opis gatunków z almerskiego zoo na łamach SEPu. To będzie jedyną rzecz, do jakiej zamierzam wrócić. To było coś co mi sprawiało swoistą przyjemność, co robiłem z faktyczną checią i co może nieszczególnie zwiększało aktywność, ale mimo wszystko było ciekawym rozwinięciem nauki w Sarmacji. Planuje w tym celu podjąć współpracę z pewną osobą, ale to nic pewnego, a nie chce składać obietnic bez pokrycia. Również czasem pokaze się w innych artykułach (Artchetyck również czeka).

WKM Tomaszu Ivonie Hugonie

Zdaje sobie sprawę że zawiodłem WKM. Naprawdę, jest mi bardzo przykro z tego powodu. Wiem że słowa te nic nie znaczą.Wcale nie zdziwiłbym się, gdyby WKM więcej mi nie zaufał. Ale jednak nadal łudzę się, że gniew WKM nie będzie długo trwał. Że WKM wybaczy mi, drobnemu obywatelowi, Kawalerowi, który po prostu, za bardzo nie uwazał na lekcji czytania ze zrozumieniem. Bo inaczej tego co zaszło nie można nazwać. WKM napewno włożył wiele pracy w przygotowanie listu uwierzytelniającego. Kiedy na niego czekałem, myślałem że się nie doczekam. A kiedy wkoncu się doczekałem, zawaliłem na całej linii. Zniszczylem pracę WKM, zmarnowałem czas, który WKM mógł wykorzystać ma coś innego, coś co faktycznie przypadło się Księstwu. Przepraszam WKM również za brak szacunku w korespondencji prywatnej, gdzie nie mogłem się pogodzić jeszcze z tym, że zawaliłem, że to moja wina, że próbowałem ta winą obarczyc WKM. Zachowałem sie nierozsądnie. Przepraszam

Z skruchą i prosba o przebaczenie
Korny sługa,
Kawaler Jihymed Niezyd
Jihymed Niezyd

Przewodniczący Rady Królestwa Baridasu
Poseł na sejm LIV kadencji
Zoolog
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Dobry Obywatel
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Baridasu

Re: Podsumowanie dorobku, rezygnacje

Postprzez LdR 12 lis 2017, o 22:11

Ja bym jeszcze zrezygnował z tego obrazka w podpisie...
Leszek diuk de Ruth
Rada Ministrów
Korona Księstwa Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez RCA 12 lis 2017, o 22:12

Jihymed,

błędów nie popełnia tylko i wyłącznie ten, który nic nie robi. Każdy błąd to lekcja, mądry człowiek ją odbierze i następnym razem będzie lepiej. Wierzę, że jesteś mądry i na pewno wyciągniesz stosowne wnioski.

Cała Sarmacja cierpi kiedy ktokolwiek z nas z czegokolwiek rezygnuje. Ufam, że decyzje przemyślałeś, ale faktycznie czasem krok w tył pomaga. Zostałeś posłem, zostajesz Przewodniczącym Rady, to dwa odpowiedzialne stanowiska. Skup się na nich, pokaż, że umiesz je pełnić jak najlepiej. I pamiętaj — zawsze możesz pytać i szukać rady.

Fajnie, że nadal z nami zostajesz! Bądź silny.

Pozdrawiam,
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn
Konsulat Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel

Postprzez Hugo 12 lis 2017, o 22:19

Jihymed napisał(a):WKM Tomaszu Ivonie Hugonie

Zdaje sobie sprawę że zawiodłem WKM. Naprawdę, jest mi bardzo przykro z tego powodu. Wiem że słowa te nic nie znaczą.Wcale nie zdziwiłbym się, gdyby WKM więcej mi nie zaufał. Ale jednak nadal łudzę się, że gniew WKM nie będzie długo trwał. Że WKM wybaczy mi, drobnemu obywatelowi, Kawalerowi, który po prostu, za bardzo nie uwazał na lekcji czytania ze zrozumieniem. Bo inaczej tego co zaszło nie można nazwać. WKM napewno włożył wiele pracy w przygotowanie listu uwierzytelniającego. Kiedy na niego czekałem, myślałem że się nie doczekam. A kiedy wkoncu się doczekałem, zawaliłem na całej linii. Zniszczylem pracę WKM, zmarnowałem czas, który WKM mógł wykorzystać ma coś innego, coś co faktycznie przypadło się Księstwu. Przepraszam WKM również za brak szacunku w korespondencji prywatnej, gdzie nie mogłem się pogodzić jeszcze z tym, że zawaliłem, że to moja wina, że próbowałem ta winą obarczyc WKM. Zachowałem sie nierozsądnie. Przepraszam[/justify]

O raju, jestem na weekendzie i tak "z doskoku" zaglądam do Sarmacji, nie wypowiadając się. Ale tutaj trzeba szybko zareagować. Pogniewałem się i owszem, wtedy, gdy to się stało. Nic więcej. Listy nie ja przygotowuję, ale akurat z Chanem Chanatu Kugarskiego, to moja wina; choć przy poprzednim Ambasadorze też była mowa o Chanie Chanatu Kugarskiego. Myślę, że nie byłoby tego szumu z drobnymi błędami i potknięciami, gdyby nie ta wpadka Kawalera. Oczywiście w wymiarze dyplomatyczny, to jest coś znacznie większego, ale nie znaczy to, że miałbym napiętnować Kawalera na całej linii aktywności i skreślić w jakimkolwiek innym aspekcie. Z pewnością dłuugo nie zostanie Kawaler dyplomatą, choć kto wie, co będzie, gdyby skończył Kawaler szkołę, którą buduje Hrabia von Thorn, do Kugarii, to chyba w ogóle bym Kawalera już nie wysłał. Ale to wszystko, dyplomacja, to nie całe życie mikronauty. A patrząc na Kawalera działalność - na pewno tylko cząstka Waszej aktywności. Więc proszę usunąć z powodów odejścia "zawód księcia" i zastanowić się czy ma Kawaler tak poważne powody do odejścia.

Później postaram się do innych części wypowiedzi odnieść.
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Królestwo Baridasu
Naczelna Izba Architektury
Konsulat Sclavinii
Korona Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Jihymed 12 lis 2017, o 22:53

WKM,

Ależ to nie jest powód, dla którego odchodzę, bo wcale nie odchodzę. Domyślam się że WKM teraz odpoczywa i nie miał czasu przeczytać, ale nie odchodzę. Nawet zastrzegamy sobie to, ze nie odchodzę

.
LdR napisał(a):Ja bym jeszcze zrezygnował z tego obrazka w podpisie...

Ok, zmienię to na dniach. To naprawdę bardzo.stary obrazek, chyba z przełomu lutego i marca (może marca.i kwietnia)
Jihymed Niezyd

Przewodniczący Rady Królestwa Baridasu
Poseł na sejm LIV kadencji
Zoolog
Dobry Obywatel
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Baridasu

Postprzez rybczak 12 lis 2017, o 23:13

Zmiany tylko z KW CZEKAN! Brawo Leszek! Brawo nasz Poseł!
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany

Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Korona Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Postprzez Hugo 13 lis 2017, o 19:16

Jihymed napisał(a):WKM,

Ależ to nie jest powód, dla którego odchodzę, bo wcale nie odchodzę. Domyślam się że WKM teraz odpoczywa i nie miał czasu przeczytać, ale nie odchodzę. Nawet zastrzegamy sobie to, ze nie odchodzę

No widzi Kawaler, każdemu się gafy zdarzają ;)
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Królestwo Baridasu
Naczelna Izba Architektury
Konsulat Sclavinii
Korona Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Powrót do Polityka i społeczeństwo