Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Komunikat

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

Komunikat

Postprzez kielbasa-krakowski 8 gru 2013, o 15:55

Prefektura Generalnie uprzejmie przypomina wszyskim obywatelom i mieszkańcom, że umieszczanie w opisach własnych profilów słów uznawanych za wulgarne jest złamaniem art. 44 ust. 2 ustawy Kodeks Sprawiedliwości i jest zagrożone karą do 7 dni więzienia.

Pozdrawiam serdecznie,
Prefekt Generalny.
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Komunikat

Postprzez kielbasa-krakowski 8 gru 2013, o 16:04

Z tego powodu zostały dzisiaj wymierzone kary 3 dni więzienia dla ob. Kim Ciąg Suta i ob. Akademika Tradycję Wileńskiego. Tego typu wykroczenie będę egzekwował bezwzględnie.

Postprzez kielbasa-krakowski 8 gru 2013, o 22:16

I jeszcze jedno ogłoszenie Prefektury w tym pracowitym dniu.

Prefektura zatrzymała, działając na podstawie art. 6 ust. 2 ustawy o prefektach, mieszkankę Paulinę Natalię Wileńską. Jednocześnie złożyłem też wniosek do JKM o wydalenie cudzoziemca. Mam nadzieję, że to już ostatni dzisiaj przejaw wandejskiej obstrukcji.

Pozdrawiam serdecznie,

Postprzez Hochenhauser 8 gru 2013, o 22:34

kielbasa-krakowski napisał(a):I jeszcze jedno ogłoszenie Prefektury w tym pracowitym dniu.

Prefektura zatrzymała, działając na podstawie art. 6 ust. 2 ustawy o prefektach, mieszkankę Paulinę Natalię Wileńską. Jednocześnie złożyłem też wniosek do JKM o wydalenie cudzoziemca. Mam nadzieję, że to już ostatni dzisiaj przejaw wandejskiej obstrukcji.

Pozdrawiam serdecznie,

Już nie ma kto tej obstrukcji przejawiać... Za to sarmackie więzienie zostało ichnim miejscem publicznym.
Vladimir von Hochenhaüser
gość zagraniczny

Powrót do Polityka, kultura, sport, zagranica