Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Witam

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!

Moderator: Instytut Edukacji Sarmackiej: władze

Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.

Witam

Postprzez Irmi 25 maja 2011, o 21:51

Chciałam się przedstawić. Otóż dzisiaj założyłam konto na Waszym forum i zostałam mieszkańcem z prawem pobytu. Pochodzę ze Scholandii i przyjechałam na zaproszenie Kryspina von Lichtensteina na obchody powstania Księstwa Sarmacji. Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do Waszego społeczeństwa.
Pozdrawiam
Kasiek
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Re: Witam

Postprzez Andrzej Swarzewski 26 maja 2011, o 05:51

Witam serdecznie!
Zapraszam do Ab'Dorst, najpiękniejszego miasta Księstwa Sarmacji.
Andrzej Swarzewski

Postprzez IUdR 26 maja 2011, o 07:23

Witamy! :P
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez TAR 26 maja 2011, o 08:16

Witam!

Polecam Królestwo Baridas, bo jest oazą spokoju. :P
Teodozjusz Diuk-Baron Azoramath-Arped Obrazek

Kasztelan Królewskiego Miasta Almera
Kapitan KSZ, Dowódca 5 „Żelaznej” Brygady Pancernej
Pan i władca Hrabstwa Dahrim, lennik Królestwa Baridas
Kościół Diuczej Wiary
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu

Postprzez Natalia Wittelsbach 26 maja 2011, o 09:02

Witam serdecznie!
Miło, że trafiła Pani w nasze progi. Z chęcią oprowadzę Panią po tajemniczych zakątkach najpiękniejszego miasta Królestwa Teutonii Zielnyborze, a jest tam wiele do zwiedzenia. Czy też możemy wybrać się na wycieczkę po całym Królestwie Teutonii, na pewno nie oprze się Pani jego urokowi. :)
Z wyrazami szacunku,
Arcyksiężna Teutonii
Baronessa Sarmacji
Lady Doradca
Zarządca Instytutu Kultury Teutońskiej
Burmistrzyni Miasta Auterra
Redaktor Naczelna Gazety Teutońskiej
Ambasadorka w Królestwie Dreamland
dr. net Uniwersytetu Krzysztofa Putry
Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
Królestwo Teutonii

Postprzez Irmi 31 maja 2011, o 19:49

Nie wiem czy w tym temacie mogę pisać bo w sumie to tylko przywitanie, ale nie wiem gdzie mogłabym umieścić taki temat. Otóż mam mały problem i liczę na to, że Wy moi kochani Sarmaci pomożecie biednej koleżance: chciałam się zapisać jako wolny słuchacz do IPE ale nie wiem do kogo mam się zgłosić z takowym problemem czy jako mieszkanka Sarmacji będąca obywatelką innego Państwa może być wolnym słuchaczem na innej uczelni. Otóż osoba, która rzekomo się tym zajmuje czyli mat Łukasz bar. Jakubowski już nie jest Ministrem ds Oświaty, a ja nie znam kto aktualnie się tym zajmuje. Proszę Was o pomoc. Liczę na to, że mi odpowiecie

pozdrawiam
Kasia de Belli
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez zbbrow 31 maja 2011, o 20:03

kasiek napisał(a):Nie wiem czy w tym temacie mogę pisać bo w sumie to tylko przywitanie, ale nie wiem gdzie mogłabym umieścić taki temat. Otóż mam mały problem i liczę na to, że Wy moi kochani Sarmaci pomożecie biednej koleżance: chciałam się zapisać jako wolny słuchacz do IPE ale nie wiem do kogo mam się zgłosić z takowym problemem czy jako mieszkanka Sarmacji będąca obywatelką innego Państwa może być wolnym słuchaczem na innej uczelni. Otóż osoba, która rzekomo się tym zajmuje czyli mat Łukasz bar. Jakubowski już nie jest Ministrem ds Oświaty, a ja nie znam kto aktualnie się tym zajmuje. Proszę Was o pomoc. Liczę na to, że mi odpowiecie

Oczywiście, że możesz! :)
Zbyszko Gustolúpulo
zbbrow

Postprzez Irmi 31 maja 2011, o 20:32

Tak więc skoro mogę w tym temacie pisać to czy mogłabym prosić o odpowiedź na powyższe pytanie czyli jeśli jestem mieszkanką Sarmacji a obywatelką innego Państwa to czy mogę studiować na IPE? Liczę na odpowiedź

pozdrawiam
Kasia de Belli
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez zbbrow 31 maja 2011, o 20:38

kasiek napisał(a):Tak więc skoro mogę w tym temacie pisać to czy mogłabym prosić o odpowiedź na powyższe pytanie czyli jeśli jestem mieszkanką Sarmacji a obywatelką innego Państwa to czy mogę studiować na IPE? Liczę na odpowiedź

pozdrawiam
Kasia de Belli

Napisałem, że możesz! :-) Choć nie wiem co to IPE, masz na myśli Instytut Edukacji Sarmackiej?
Zbyszko Gustolúpulo
zbbrow

Postprzez Irmi 31 maja 2011, o 20:49

zbbrow napisał(a):
kasiek napisał(a):Tak więc skoro mogę w tym temacie pisać to czy mogłabym prosić o odpowiedź na powyższe pytanie czyli jeśli jestem mieszkanką Sarmacji a obywatelką innego Państwa to czy mogę studiować na IPE? Liczę na odpowiedź

pozdrawiam
Kasia de Belli

Napisałem, że możesz! :-) Choć nie wiem co to IPE, masz na myśli Instytut Edukacji Sarmackiej?

Ta to Instytut Edukacji Sarmackiej. A ja myślałam że Panu chodzi o to że mogę takie rzeczy pisać w tym temacie :D

pozdrawiam
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Następna strona

Powrót do Przywitaj się