Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Ahoj!

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.

Ahoj!

Postprzez Grzeg_Czart 27 paź 2019, o 21:49

To dla mnie wielki zaszczyt przywitać się z wami - mieszkańcami tej jakże pięknej krainy, zwanej Księstwem Sarmacji. Dziś wieczorową porą odebrałem swoje niezbędne dokumenty, a tym samym otworzyłem się na nowe możliwości.
Nazwisko moje - Grzegorz Czartoryski. Na miejsce, w którym zamieszkałem wybrałem Złoty Gród w Teutonii.
Wierzę, że uda mi się zaklimatyzować w rodzinnym gronie mieszkańców Księstwa, tym samym dołączając się do jego budowy.

Pozdrawiam.
Królestwo Teutonii

Re: Ahoj!

Postprzez Tomasz Liberi 27 paź 2019, o 21:53

Witam serdecznie w Księstwie Sarmacji. Jak byś miał pytania, proszę śmiało pisać :)
gen.bryg. Tomasz Liberi
Komendant Książęcej Żandarmerii Wojskowej
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Trybunał Koronny

Postprzez Verwaltung 27 paź 2019, o 22:05

Witam również. Skąd się Pan o nas dowiedział? Coś Pana szczególnie zainteresowało w naszej społeczności?
(—) Severin von Verwaltung
Baron Księstwa Sarmacji
Baron Królestwa Hasselandu
Dobry Obywatel
Starosarmacja

Postprzez Grzeg_Czart 27 paź 2019, o 22:13

Wiele lat temu natrafiłem na wasze stare programy TV. Zaciekawiło mnie to, jak się żyje w takim wirtualnym państwie, więc postanowiłem spróbować i tak o to znalazłem się tutaj z dniem dzisiejszym. Co prawda długo z tym zwlekałem,
jak się okazało, niepotrzebnie. Co do społeczności to z całą pewnością mogę przyznać, że kiedy spojrzałem po raz pierwszy na te forum, zachwyciła mnie wyjątkowa życzliwość, którą darzą sobie nawzajem mieszkańcy KS. Niestety takiej atmosfery nie ma tam, gdzie styczność mam praktycznie codziennie (głównie na portalu YouTube)
Ktokolwiek robiący cokolwiek.
Tenutariusz Królewski Złotego Grodu
Królestwo Teutonii

Postprzez Tomasz Liberi 27 paź 2019, o 22:19

Myślał Pan może o karierze wojskowej?
gen.bryg. Tomasz Liberi
Komendant Książęcej Żandarmerii Wojskowej
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Trybunał Koronny

Postprzez Grzeg_Czart 27 paź 2019, o 22:24

Szczerze to myślałem bardziej o takiej karierze politycznej, może dziennikarskiej - czas pokaże. Służenie Sarmatom w wojsku też mogłoby być całkiem ciekawe, ba nawet łączyłoby ciekawe z pożytecznym
Ktokolwiek robiący cokolwiek.
Tenutariusz Królewski Złotego Grodu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Postprzez von Thorn-Janiczek 28 paź 2019, o 00:07

Książęce Siły Zbrojne na pewno przyjmą nowego rekruta z otwartymi ramionami. :)
por. KSP baronet Bartosz von Thorn-Janiczek herbu Groty

Postprzez Januszek vH-P 28 paź 2019, o 07:50

Witam serdecznie!

I zapraszam do zwiedzania Sarmacji, a póżniej do aktywnego udziału w życiu Księstwa. :D
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz

Sierżant (wachmistrz), Baron, magister med. net.
Kanclerz Księstwa Sarmacji, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł na Sejm LXII kadencji,
Wicekról Królestwa Baridasu, Lennik - Baron Gryfiej Skały

Więcej informacji na moim profilu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Dwór Jego Książęcej Mości
Naczelna Izba Architektury

Postprzez August vHS 28 paź 2019, o 08:00

Witam i serdecznie zapraszam do zamieszkania w KM Grodzisk!
August von Hippogriff de La Sparasan
Burmistrz KM Grodzisk, dowódca 4 Regimentu Piechoty Gwardii Hasselandzkiej, Talnék Garnizonu Wedlowskiego
Dobry Obywatel

Postprzez Verwaltung 28 paź 2019, o 08:32

Grzeg_Czart napisał(a):Wiele lat temu natrafiłem na wasze stare programy TV. Zaciekawiło mnie to, jak się żyje w takim wirtualnym państwie, więc postanowiłem spróbować i tak o to znalazłem się tutaj z dniem dzisiejszym. Co prawda długo z tym zwlekałem,
jak się okazało, niepotrzebnie. Co do społeczności to z całą pewnością mogę przyznać, że kiedy spojrzałem po raz pierwszy na te forum, zachwyciła mnie wyjątkowa życzliwość, którą darzą sobie nawzajem mieszkańcy KS. Niestety takiej atmosfery nie ma tam, gdzie styczność mam praktycznie codziennie (głównie na portalu YouTube)

Dziękuję za odpowiedź! Nie będę już wypytywał ;). W razie potrzeby proszę mnie (i innych) pytać. Na razie, skoro już wybrał Pan Złoty Gród, mogę jeszcze zaproponować, żeby przywitał się Pan w wybranym przez siebie samorządzie, tj. w Królestwie Teutonii.
(—) Severin von Verwaltung
Baron Księstwa Sarmacji
Baron Królestwa Hasselandu
Dobry Obywatel
Starosarmacja

Następna strona

Powrót do Przywitaj się