Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Nocny przybysz

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.

Re: Nocny przybysz

Postprzez Januszek vH-P 15 paź 2019, o 17:10

-Witaj Alfredzie! Co tam u ciebie? Jesteś w Wedli czy? No. Dzwonię w sprawie takowej, czy nie widziałeś na drodze powozu z tablicami dreamlandzkimi? Pytam, gdyż czekam na bardzo ważnego gościa i się niepokoję.Zastygł w oczekiwaniu na Alfreda. W między czasie popijał sobie wieczorną dawkę ... herbatki... :D
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz

Sierżant (wachmistrz), Baron, magister med. net.
Kanclerz Księstwa Sarmacji, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł na Sejm LXII kadencji,
Wicekról Królestwa Baridasu, Lennik - Baron Gryfiej Skały

Więcej informacji na moim profilu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dwór Jego Książęcej Mości
Naczelna Izba Architektury

Postprzez AFvTD 15 paź 2019, o 17:37

Witaj Januszku, a u mnie wszystko w porządku. Siedzę sobie w Wedli i żyje powolutku. - sposób, w jaki intonował Alfred każde słowo musiał w rozmówcy obudzić zaciekawienie - Nie ukrywam, że rzeczonego powozu nie widziałem, a przynajmniej nie widziałem czy faktycznie ma dreamlandzkie tablice. - kontynuując już spokojniejszym tonem - ale czy chodzi o twojego kuzyna Augusta?

Gdy w słuchawce usłyszał potwierdzenie pozwolił sobie opowiedzieć całą historię dzisiejszego wieczoru, a na koniec dodał

Niedługo święto patronki, może zechcesz również skorzystać z mojej gościny? - uśmiechnął się delikatnie czekając
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Januszek vH-P 15 paź 2019, o 18:02

-Przyznam, że ciekawa historia. Cieszę się, że mój kuzyn mial okazję Ciebie poznać Alfredzie. Co do święta patronki Wedli to postaram się być, ale nie wiem czy nie będę zmuszony dłużej zostać w Kurii. Jednakże mam tylu rodowych, że na pewno nazwisko von Hippogriff będzie obecne podczas uroczystości.- Posmutniał Januszek. Nie no, obowiązkowo muszę się postarać przybyć, mówił sobie Januszek...
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz

Sierżant (wachmistrz), Baron, magister med. net.
Kanclerz Księstwa Sarmacji, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł na Sejm LXII kadencji,
Wicekról Królestwa Baridasu, Lennik - Baron Gryfiej Skały

Więcej informacji na moim profilu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Dwór Jego Książęcej Mości
Naczelna Izba Architektury

Postprzez August vHS 15 paź 2019, o 18:17

W tym czasie August spokojnie czekał na gospodarza. Pogrążył się powoli w rozmyślaniach: - Czyli jestem wreszcie w Sarmacji, ale jeśli mam tu dłużej zabawić, muszę znaleźć pracę - Tak, dla wielu innych byłoby o to nietrudno, lecz August w Dreamlandzie otrzymał jedynie wykształcenie wojskowe. To było problemem, bo umiał głównie rzeczy potrzebne dla żołnierza. Jednak umiał on jeszcze myśleć - i pytać. Gdy tylko gospodarz wrócił od telefonu, zapytał go o pracę, nieco zawstydzony swym nikłym wykształceniem.
August von Hippogriff de La Sparasan
Burmistrz KM Grodzisk, dowódca 4 Regimentu Piechoty Gwardii Hasselandzkiej, Talnék Garnizonu Wedlowskiego
Dobry Obywatel

Postprzez AFvTD 15 paź 2019, o 18:27

Alfred pożegnał się z Januszkiem, po czym przekazał informację swojemu gościowi. Gdy tylko usłyszał, że przybysz chciałby również znaleźć pracę, uśmiechnął się szeroko

Pracy ci u nas dostatek, z pewnością coś się znajdzie. Co prawda, wojskowych chętnie przyjmują zarówno w Królewskiej Gwardii Baridasu, jak i w Książęcych Siłach Zbrojnych, ale jak chcesz, to ci załatwię jakąś spokojniejszą robotę, a i do zawodu przygotuję, doświadczenia to mam pełny worek.

Po czym gestem zachęcił gościa do podążenia za nim. Wszedł do nieco mniejszej izby, niż jadalnia, na środku stało średniej wielkości łóżko, na lewej ścianie większa komoda oraz 2 wiszące szafki. Na oknie znajdującym się na prawej ścianie stała doniczka z kwiatami.

Tutaj możesz odpocząć Auguście. Mam nadzieję, że będzie ci tutaj wygodnie. Januszek powinien niedługo przybyć, tymczasem ja muszę zająć się obowiązkami.
Zoolog z powołania.
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Julian FER 15 paź 2019, o 19:06

Przechodząc Julian zobaczył nową twarz, której wcześniejszego wizerunku nie mógł sobie przypomnieć, więc postanowił się przywitać. D

Dobry wieczór, przechodząc opodal mimowolnie słyszałem jak rozmawiasz z Alfredem i że masz wykształcenie wojskowe, a ja jestem Komendantem Królewskiej Gwardii Baridasu, a ponadto Dowódcą Wojsk Specjalnych w KSZ. Zachęcam byś się zaciągnął, bo skoro znasz się na wojskowości to możne warto spróbować?
(-) Julian markiz Fer at Atera
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez August vHS 15 paź 2019, o 19:31

August zamyślił się chwilę, przelatując myślami wokół swych wspomnień związanych z armią. Były pozytywne. Spytał zatem przybysza: - A czy są do tego jakieś specjalne wymagania?
August von Hippogriff de La Sparasan
Burmistrz KM Grodzisk, dowódca 4 Regimentu Piechoty Gwardii Hasselandzkiej, Talnék Garnizonu Wedlowskiego
Dobry Obywatel

Postprzez AFvTD 16 paź 2019, o 20:06

Alfred Fabian włączył sobie telewizor, a tutaj wiadomości prosto z Konsulatu. Na ekranie kilkukrotnie pojawia się twarz Augusta - tego samego, którego zostawił w sypialni, aby mógł odpocząć. Zerknął więc do niej, tej samej, w której zostawił przybysza, w sumie to zaskoczyło go to, że tak długo siedział on w samotni.

Nie zdziwiło go to jednak, gdy znalazł na łóżku kartkę z podziękowaniem.

Zawsze tak samo - pomyślał, po czym wykręcił numer do Januszka, aby przekazać mu, że swojego kuzyna musi teraz szukać w Sclavinii
Zoolog z powołania.
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Julian FER 17 paź 2019, o 19:00

W sumie to nie ma. Przede wszystkim trzeba złożyć wniosek o przyjęcie do KGB w tym miejscu, a jeśli chodzi o przyjecie do KSZ to wzór wniosku o przyjęcie do znajdziesz w tym miejscu - odpowiedział Julian
(-) Julian markiz Fer at Atera
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do Przywitaj się