Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Witam

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.

Witam

Postprzez Piotr Pawłowicz 20 wrz 2019, o 22:23

Witam!
Nazywam się Piotr Pawłowicz Dostojewski, przybywam do was szanowni Państwo z Nordaty. Jestem obywatelem Bialenii oraz udzielam się delikatnie w Ludowej Republice Magnifikatu. Niegdyś byłem księdzem w Rotrii, lecz porzuciłem drogę duchową, ponieważ nie czułem się w niej za dobrze. Znajdzie się tutaj miejsce dla rewolucjonisty z Nordaty? Byłem wielokrotnie żołnierzem, oraz działałem jako polityka na tamtym Kontynencie. Teraz sam nie wiem co chcę robić i czego oczekuję w obliczu wymierającego mikroświata.
KRÓL BATAWII
Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Pretendent do tronu Brodrii
Rotmistrz 1.Szwadronu Kirasjerów Gwardii Hasselandu
Menadżer Luczeng
Królestwo Hasselandu

Re: Witam

Postprzez kaxiu 22 wrz 2019, o 18:38

Lata temu byłem turystycznie w Nordacie ;). Witam w Sarmacji, zapraszam do zwiedzenia Teutonii.
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.

Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes

Dajcie biednemu worek złota, a nabawi się przepukliny, dajcie bogatemu, a gospodarka rozkwitnie ~John Keynes
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Powrót do Przywitaj się