Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Witajcie!

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.

Witajcie!

Postprzez Shostakovich 17 mar 2018, o 16:14

Czołem, Sarmaci!

Przybywam tu, ponieważ przydałoby się zajrzeć wreszcie do Sarmacji. Zarejestrowałem się też z powodu Paktu Gellońskiego. Jestem Zastępcą Dowódcy SZ RB, więc powinienem wiedzieć co i jak z nim i być na bieżąco. Zamierzam również się udzielać w gospodarce bądź kulturze.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Królestwo Hasselandu

Re: Witajcie!

Postprzez Delfina Kierkeller 17 mar 2018, o 17:02

Witajcie w Sarmacji,

mam nadzieję, że będzie Pan miał okazję do działania i wzbogacania naszej kultury w jak najlepszym jej wymiarze.
~Susanne Delfina Kierkeller-Friedman von Willenfeld-Buddus z domu at Atera,
Baridajka, Minister Kultury Księstwa Sarmacji, Posłanka na Sejm LVI kadencji, była redaktor naczelna Herolda i Pisarz Królestwa Baridasu
dyrektor Galerii Delfiny Kierkeller.
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Shostakovich 17 mar 2018, o 17:05

Będę chociaż próbował to robić.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu

Postprzez Michał 22 mar 2018, o 05:30

Witam uprzejmie!

Podczas podróży po mikroświecie zauważyłem także, że działa pan w Konsulacie Ardemii. Zechciałby może pan przybliżyć pytającemu z ciekawości jego kulturę? Jestem autentycznie zainteresowany, szczególnie, że to pierwszy raz gdy natrafiłem na jakąkolwiek informację o nim, a jednak całkiem pokaźną, bo w postaci forum.

Pozdrawiam,
/—/ Michał Pséftis, daw. Bryennios.
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Guedes de Lima 22 mar 2018, o 07:39

Witaj na terytorium Księstwa Sarmacji. Have a fun!
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Konsul Sclavinii
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez kaxiu 22 mar 2018, o 13:07

Witam i zapraszam do zwiedzenia Królestwa Teutonii.
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.

Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes

Dajcie biednemu worek złota, a nabawi się przepukliny, dajcie bogatemu, a gospodarka rozkwitnie ~John Keynes
Królestwo Teutonii

Postprzez Shostakovich 23 mar 2018, o 20:35

Ekaton napisał(a):
Witam uprzejmie!

Podczas podróży po mikroświecie zauważyłem także, że działa pan w Konsulacie Ardemii. Zechciałby może pan przybliżyć pytającemu z ciekawości jego kulturę? Jestem autentycznie zainteresowany, szczególnie, że to pierwszy raz gdy natrafiłem na jakąkolwiek informację o nim, a jednak całkiem pokaźną, bo w postaci forum.

Pozdrawiam,

viewforum.php?f=112

Niestety, nasza kultura jest uboga no i niezbyt mamy co do powiedzenia. Na pewno natrafi Pan na historię państwa i dowie się Pan trochę więcej! O tutaj: http://unia-trzech-narodow.ml/forum/ind ... opic=173.0
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu

Postprzez Hohenzollern 24 mar 2018, o 05:21

Witam w Sarmacji,

gorąco zachęcam do odwiedzin Królestwa Baridasu.

Z wyrazami szacunku;
(-)Frideric mar.et Hohensollern.
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

(—) Jaśnie Oświecony Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl von Hohenzollern herbu LaurZwycięski, Diuk Zollern.
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Przywitaj się