Strona 1 z 1

Witam!

PostNapisane: 27 lis 2017, o 12:56
przez Brajanek
Siemanko 8-)


Doslownie pare godzin temu trafilem na cos takiego jak "wirtualne panstwo" czy "mikronacja w internecie" co mnie nie zmiernie zaintrygowalo i postanowilem przylączyc sie do was. Mam 18 lat wiec mam czas na to zeby sie zaglebiac w tajniki tego Ksiestwa i tego jak ono funkcjonuje. Interesuje sie sportem, filmami (najbardziej fantasy, marvela i nie tylko) oraz troche motoryzacja.

I moje pytanie ktore mnie nurtuje w jakich czasach sie toczy tutaj zycie?

Re: Witam!

PostNapisane: 27 lis 2017, o 15:53
przez AFvTD
Serdecznie witam

Niezmiernie cieszę się, że zdecydowałeś się spróbować tej przygody. Odpowiadając na pytanie - życie w księstwie Sarmacji toczy się w czasach współczesnych.

Bardzo fajnie również że interesujesz się sportem. Prawdopodobnie powinieneś spróbować rozgrywek w Sarmackiej Lidze Piłkarskiej oraz Sarmackiej Lidze Formuły 1, gdyż niestety obecnie tylko takie sporty uprawiane są w Księstwie. Okazjonanie również szachy oraz snooker, jednak to inny rejon sportu.

Zainteresowania fantastyką również możesz tutaj rozwinąć, wystarczy że reszta osób podłapie pomysł i pociągnie go dalej.

Zapraszam cię do zamieszkania Królestwa Baridasu, a w szczególności do Almery. Myślę że nie zawiedziesz się, zarówno życiem w Księstwie, jak i w Królestwie Baridasu jeżeli zdecydujesz się na to miejsce. Oczywiście, nie mnie przymuszać, ale zawsze to jakaś propozycja.

Na koniec, jeżeli czegoś nie wiesz, lub chcesz się czegoś dowiedzieć - pytaj. Sarmaci są z reguły sympatycznym gronem ludzi którzy na pewno udzielą pomocy, jeżeli tylko będą mogli, ja również.

Re: Witam!

PostNapisane: 27 lis 2017, o 17:18
przez Julian FER
Witaj!

Z pewnością znajdziesz coś ciekawego dla siebie, bo nasze społeczeństwo jest bardzo różnorodne. Przeszukaj wszystko co sie da, a jak będziesz miał pytania to pisz ;)

Re: Witam!

PostNapisane: 27 lis 2017, o 21:05
przez Brajanek
Czy każde królestwo sie czymś różni lub miasta od siebie?

Re: Witam!

PostNapisane: 27 lis 2017, o 21:21
przez Laurencjusz
Brajanek napisał(a):Czy każde królestwo sie czymś różni lub miasta od siebie?

Każdy z trzech Samorządów oraz Kraj Korony - Królestwo Baridasu różnią się od siebie. Proszę zwiedzać :)

Re: Witam!

PostNapisane: 27 lis 2017, o 22:24
przez Brajanek
Czym dokładnie się różnią? Bo ja widzę roznice w podatkach czy jeszcze czymś się różnią?

Re: Witam!

PostNapisane: 28 lis 2017, o 15:28
przez Roland
Symbolami, odznaczeniami i orderami oraz stopniem owłosienia namiestników.

Re: Witam!

PostNapisane: 28 lis 2017, o 16:00
przez AFvTD
Jak również specyfiką i osobami je zamieszkujące. Każdy samorząd ma własny charakter i można go ocenić tylko i jedynie zamieszkując go. Po pewnym czasie wyrobisz sobie zdanie nt każdego samorządu, a z czasem również i większości Sarmatów.