Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wspominki przy kominku

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.

Wspominki przy kominku

Postprzez Antoni 2 paź 2020, o 13:24

Witajcie Drodzy Sarmaci!

Po kilku miesiącach zamknięcia w domu i owocnej rekonwalescencji, otwieram swoje drzwi na gości! Zapraszam wszystkich na porządny kubek ziołowych naparów lub prawdziwego, chmielnego grzańca. Zasiądźcie przy moim kominku i trochę powspominajmy.

Obrazek

To skoro już wpadliście, Drodzy Przyjaciele, to tych, których pamięć mi wymiotła albo jeszcze mi nieznanych proszę o sowite przedstawienie się, a Współtowarzyszy sprzed lat o braterski uścisk dłoni. ;)

PS Wszystkich, którzy kilkanaście miesięcy temu ze mną współpracowali, najmocniej przepraszam za niespodziewaną i długotrwałą nieobecność - nieoczekiwane wydarzenia z innego świata zabrały mi możliwość działania w Sarmacji czy Sclavinii. Ale, oto jestem - wypoczęty, nawet z jakimiś odradzającymi się siłami do działania. Za jakiś rodzaj wprowadzenia do obecnej rzeczywistości, będę bardzo wdzięczny!
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti
Prefektura Sarmacji
Konsulat Sclavinii

Re: Wspominki przy kominku

Postprzez Brunon Krasnodębski 2 paź 2020, o 13:30

Absolutnie jeden z najmilszych powrotów! Wiele słyszałem o najbliższym współpracowniku mojego ojca. :)

A poza narracją i fabularyzacją, super, że zdecydowałeś się powrócić - potrzeba nam tak oddanych i merytorycznych mieszkańców. Wstawiaj grzańca, wyciągaj album i trochę powspominamy. :D
/-/ dr net. Brunon Krasnodębski
Marszałek Sejmu
Prorektor Akademii Neksjalistycznej
Dyrektor Instytutu Prawa Akademii Neksjalistycznej
Prezes Oak Entertainment
Trybunał Koronny
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Severin 2 paź 2020, o 13:38

Za jakiś rodzaj wprowadzenia do obecnej rzeczywistości, będę bardzo wdzięczny!

Ostatnio to same kłótnie są, więc nie wiem, czy nie popsułbym humoru ;).

Referenda widać w systemie, wiec raczej nie trzeba tłumaczyć tego Baronowi z legislacyjnym zacięciem.

Od 21 września mamy wakat na stanowisku Prefekta Generalnego. Może rozważycie ;)?
(—) Severin von Verwaltung
Starosarmacja

Postprzez Joahim-von-R 2 paź 2020, o 13:41

Dobry!
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!
Joahim-von-R
Konsulat Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel

Postprzez KHS 2 paź 2020, o 13:46

Witam serdecznie :)
Trener reprezentacji Loardii
Trener SKSV Loardia Auterra
Mat
The Earth without "eh" is just "art"
Królestwo Teutonii

Postprzez Antoni 2 paź 2020, o 14:05

Brunon Krasnodębski napisał(a):Absolutnie jeden z najmilszych powrotów! Wiele słyszałem o najbliższym współpracowniku mojego ojca. :)

Od razu widać, ile dobrego po ojcu przeszło na syna. Za przywołanie tak dobrych wspomnień z Tadkiem stawiam grzańce do białego rana! :D

Severin napisał(a):Ostatnio to same kłótnie są, więc nie wiem, czy nie popsułbym humoru ;).

Referenda widać w systemie, wiec raczej nie trzeba tłumaczyć tego Baronowi z legislacyjnym zacięciem.

Względnie spokój w naszym mikronacyjnym świecie nie wróży nic dobrego. Trzeba zawsze znaleźć złoty środek.

Swoją drogą, referenda niebawem... muszę się rozeznać w ich przedmiocie, skoro już odzyskałem sarmackie obywatelstwo. Może zechce ktoś nieco naprowadzić?

Severin napisał(a): Od 21 września mamy wakat na stanowisku Prefekta Generalnego. Może rozważycie ;)?

Chwilę mi zejdzie z nadrobieniem zaległości, ale rozważę wszystko! Szczególnie, że fiskus wyciągnął wszystkie moje oszczędności pochowane w piwniczych czeluściach... ;) Ciepła posada będzie przydatna! I jakżeby oczywiście inaczej, z pożytkiem publicznym.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti
Prefektura Sarmacji
Konsulat Sclavinii

Postprzez Prokrustes 2 paź 2020, o 14:41

Antoni napisał(a):Chwilę mi zejdzie z nadrobieniem zaległości, ale rozważę wszystko! Szczególnie, że fiskus wyciągnął wszystkie moje oszczędności pochowane w piwniczych czeluściach... ;) Ciepła posada będzie przydatna! I jakżeby oczywiście inaczej, z pożytkiem publicznym.

W Radzie Ministrów zawsze znajdzie się jakaś posada dopasowana do aspiracji i możliwości obywatela 8-)
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Rada Ministrów
Naczelna Izba Architektury
Prefektura Sarmacji
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Guedes de Lima 7 paź 2020, o 09:43

Cześć! Powroty zawsze cieszą. Szkoda, że jest ich tak mało. ;)
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Obrazek

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Sejm Księstwa Sarmacji

Powrót do Przywitaj się