Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Witam Sarmację :)

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!

Moderator: Instytut Edukacji Sarmackiej: władze

Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.

Witam Sarmację :)

Postprzez Friedrich Urbanowicz 31 paź 2018, o 15:40

Nazywam się Friedrich Urbanowicz i obecnie zamieszkuję Eldorat (w Konsulacie Sclavinii). Na KS trafiłem niedawno, poprzez materiały z Telewizji V (ex TVT, TVS, TVR). Na stałe zagościłem tutaj w dniu 28.10.2018 roku. Do tej pory spodobała mi się atmosfera, którą otaczają się obywatele Księstwa. Wierzę, że z dumą będę mógł codziennie witać Was na forum, oraz aktywnie uczestniczyć w życiu mikronacji.

Pozdrawiam :)
Friedrich Urbanowicz.

Re: Witam Sarmację :)

Postprzez Guedes de Lima 31 paź 2018, o 15:51

Sarmacja wita Ciebie. :)

Tym bardziej cieszy, że zdecydowałeś zamieszkać się w stolicy Konsulatu Sclavinii.
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez EOvH 31 paź 2018, o 16:01

Witam serdecznie i zachęcam do jak największego uczestnictwa w życiu naszej społeczności :)
Wyobraźcie sobie tę ciszę, jaka by nastąpiła, gdyby ludzie mówili tylko to, co wiedzą.
Rada Ministrów
Instytut Edukacji Sarmackiej
Królestwo Hasselandu
Naczelna Izba Architektury
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Michał F. Lisewicz 31 paź 2018, o 16:22

Witam serdecznie!
(-) Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Minister Sprawiedliwości Księstwa Sarmacji, Minister Finansów Starosarmacji
Prefektura Sarmacji
Rada Ministrów
Dobry Obywatel
Konsulat Sclavinii
Starosarmacja

Postprzez Antoni 1 lis 2018, o 02:47

Witam bardzo serdecznie!
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti

Magister net. ekonomii, Wicemarszałek i Poseł Parlamentu Republiki Bialeńskiej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii.
Republika Bialeńska
Dobry Obywatel

Postprzez AF902 7 lis 2018, o 13:32

Witam Ciebie Friedrichu!

Miło mi będzie was gościć w Księstwie Sarmacji. Liczę na artykuły przynajmniej w Parku Stołecznym
AF902
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Przywitaj się